Προς το περιεχόμενο

Τα Win 8 μου σέρνονται


Jack25

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Επίσης στο toshiba health monitor μου εμφανίζει την κατάσταση του σκληρού μου καλή.

Δεν λέει τίποτα αυτό,τρέξε το Hard Disk Sentinel που δίνει κάνα δυο πληροφορίες παραπάνω.

 

Επίσης κάνε και το ποιο απλό,μια κανονική επανεκκίνηση χωρίς hybrid boot δηλαδή. (charm bar ->ρυθμίσεις->λειτουργία και κρατάς πατημένο το shift όταν κάνεις κλικ στο επανεκκίνηση) 

 

 

Μιας και βλέπω 100% disk και το μόνο που τον δουλεύει τον δίσκο είναι το system είναι πολύ πιθανό να ψάχνει για στοιχεία που δέχονται ενημερώσεις οπότε κάνε υπομονή καμιά μέρα και δες αν αλλάξει κάτι. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν απεγκαταστήσω το Mcafee μετά πώς το ξαναβάζω; Γιατί έχω νομίζω για ένα δίμηνο δωρεάν προστασία. Εναλλακτικό του mcafee ποιό προτείνετε;
Τώρα που ξαναμπήκα στο task manager είναι 0%...
Επίσης μπορώ να πω ότι δεν πολυκολλάει τις τελευταίες ώρες. Θα το δω μέχρι αύριο και θα σας πω αν είναι οκ.
Ευχαριστώ και πάλι όλους!! Να είστε καλά παιδιά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν απεγκαταστήσω το Mcafee μετά πώς το ξαναβάζω; Γιατί έχω νομίζω για ένα δίμηνο δωρεάν προστασία. Εναλλακτικό του mcafee ποιό προτείνετε;

Τώρα που ξαναμπήκα στο task manager είναι 0%...

Επίσης μπορώ να πω ότι δεν πολυκολλάει τις τελευταίες ώρες. Θα το δω μέχρι αύριο και θα σας πω αν είναι οκ.

Ευχαριστώ και πάλι όλους!! Να είστε καλά παιδιά

Άσε το antivirus των windows 8 μαζί με free malwarebytes (OXI την δοκιμαστική έκδοση) 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...