Προς το περιεχόμενο

Γρατζουνιά σε Galaxy Note 2 σχετικά με DOA


elessar86

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδιά αγόρασα σήμερα απ το birdphone ένα galaxy note 2 το ανοίγω τσεκάρω την οθόνη και βλέπω μια πολύ ελαφριά γρατζουνίτσα σε ένα σημείο της οθόνης δεν ήταν πολύ μεγάλη σαν τριχούλα. στην αρχή το καθαρίσω με ένα πανάκι μήπως απλά είναι λερωμένο αλλα τελικά ήταν γρατζουνιά. το πάω πίσω στο birdphone και μου λένε τα παιδιά ότι ναι έχω DOA απλά πρέπει να το στείλουν στο service τις samsung πρώτα να το δούνε και να τους δώσει η samsung το ok για αντικατάσταση. απλά ήθελα να ρωτήσω το DOA έτσι λειτουργεί ? κανονικά δεν έπρεπε να γίνει άμεσα αντικατάσταση ? και συγγνώμη κ όλας αν πεί η samsung ότι δεν γίνεται αντικατάσταση αφού μιλάμε για μια γρατζουνιά ! το κινητό ζήτημα να το είχα 2 ώρες στην κατοχή μου με το που βλέπω το σημάδι πήγα κατευθείαν στο birdphone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδιά αγόρασα σήμερα απ το birdphone ένα galaxy note 2 το ανοίγω τσεκάρω την οθόνη και βλέπω μια πολύ ελαφριά γρατζουνίτσα σε ένα σημείο της οθόνης δεν ήταν πολύ μεγάλη σαν τριχούλα. στην αρχή το καθαρίσω με ένα πανάκι μήπως απλά είναι λερωμένο αλλα τελικά ήταν γρατζουνιά. το πάω πίσω στο birdphone και μου λένε τα παιδιά ότι ναι έχω DOA απλά πρέπει να το στείλουν στο service τις samsung πρώτα να το δούνε και να τους δώσει η samsung το ok για αντικατάσταση. απλά ήθελα να ρωτήσω το DOA έτσι λειτουργεί ? κανονικά δεν έπρεπε να γίνει άμεσα αντικατάσταση ? και συγγνώμη κ όλας αν πεί η samsung ότι δεν γίνεται αντικατάσταση αφού μιλάμε για μια γρατζουνιά ! το κινητό ζήτημα να το είχα 2 ώρες στην κατοχή μου με το που βλέπω το σημάδι πήγα κατευθείαν στο birdphone

Θα δεις πολλες τετοιες... Δεν γρατζουνιεται απο νυχια, μαχαιρια ψαλιδια και η σκονη το κανει σκατα επειδη εχει πολυ μεγαλη σκληροτητα και αν πας να κανεις slide την οθονη και βρει κανεναν κοκο σκονης πανω την πατισες... Σαν αυτες τις γρατζουνιες θα αποκτησεις εκατονταδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...