Προς το περιεχόμενο

Σύγκριση Εκτυπωτών και τιμής


batman_gardiki

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

http://www.skroutz.gr/comparelists/119?compare=265274%2C412962

ρωτώντας σε κάποιο κατάστημα στην πόλη μου για απλό Lazer εκτυπωτή μου πρότειναν τον HP στα 90,00 ευρώ.

σκέφτηκα οκ 70,00 στο skroutz και 15,00 μεταφορικά = 85,00ευρώ δείνω 90,00 και αφήνω τα λεφτά στην πόλη.

έλα όμως που με ξέχασαν στην παραγγελία και είπα να πάω αλλού που μου δείναν τον samsung με 89,00ευρώ χωρίς να ξέρω απο πριν πόσο περίπου θα κοστίσει όπως στον HP.

θεώρησα ότι θα είναι κοντά στα χρήματα και τον πήρα αφού τον είχε αμεσα παραδοτέο.

πηγαίνωντας σπίτι και αφού τον είχα έτοιμο προς εγκατάσταση χτυπάω το μοντέλο στο skroutz και βλέπω 50,00+15,00μεταφορικά=65,00.

 

δηλαδή πλήρωσα τα ίδια χρήματα για έναν εκτυπωτή που είναι 20,00ευρώ φτηνότερος αλλά με μεγαλύτερη ανάλυση, μνήμη εκτυπωτή και ταχύτητα μονόχρωμης εκτύπωσης που νομίζω δεν παίζουν ρόλο σε ασπρόμαυρο lazer.

ποιά η γνώμη σας, να τον κρατήσω ή να προσπαθήσω να τον επιστρέψω??????

Επεξ/σία από batman_gardiki
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

είμαι ακόμα αναποφάσιστος!!!

να εκτυπώσω ή να τον επιστρέψω???

θα το δεχτούν τώρα που τον άνοιξα???

αξίζει τον κόπο???

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αφού είχες συγκεκριμένο budget στο μυαλό σου και τελικά πήρες καλύτερο προϊόν στα συγκεκριμένα χρήματα, έχει νόημα να κάθεσαι να τρέχεις για 20 ευρώ;

 

Αν τον έχεις χρησιμοποιήσει δεν παίζει να στον αλλάξουν, αλλά έχεις όρεξη να μπεις σε τέτοια διαδικασία;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οκ με το budget και ούτε όρεξη έχω αλλά μου την χάλασε που το ''καλύτερο'' ήταν φθηνότερο και το πλήρωσα ακριβότερο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...