Προς το περιεχόμενο

Νέα Λάστιχα


polixros

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα σε όλους!

Έχω ένα Hyundai Sonata 2.000 κυβικά μοντέλο του 2004.

Οι διαστάσεις που φοράει σε λάστιχα είναι 205/65/15 και ενδιαφέρομαι για κάτι

σχετικά οικονομικό (αλλά όχι και για πατινάζ  :P ).Έχει κανείς να 

προτείνει κάτι?

 

Ευχαριστώ πολύ!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εδω τι εχεις κοιταξει και ποσο σου λενε;

παντως, ενω αρχικα ξενιζει σαν διασταση και δημιουργει την εντυπωση οτι θα ναι ακριβη...τα πραγματα δεν ειναι ακριβως ετσι (τουλαχιστον στο εξωτερικο):

http://www.camskill.co.uk/m53b0s445p0/Car_Tyres_-_MPV_Tyres_-_People_Carrier_Tyres_-_15_inch_R15_inch_-_205_65_15_205_65R15

 

ριξε μια ματια στις τιμες στο site, υπολογιζεις και τα εξοδα αποστολης (βαζοντας 4 ελαστικα απο αυτα που θες στο καλαθι και επιλεγοντας μετα χωρα αποστολης) και κανα 40ευρω περαστικα και βλεπεις αν σε συμφερει να φερεις απο αγγλια η οχι, αναλογα με το τι τιμες σου λενε εδω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κοιτάξει τα Sava που μου τα δίνουν 340 μαζί με τοποθέτηση και κάποια BF Goodrich στα ίδια λεφτά. Το πιο οικονομικό που είδα στο site που μου είπες πάει κάπου στα 330 οπότε δεν νομίζω να συμφέρει :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω κοιτάξει τα Sava που μου τα δίνουν 340 μαζί με τοποθέτηση και κάποια BF Goodrich στα ίδια λεφτά. Το πιο οικονομικό που είδα στο site που μου είπες πάει κάπου στα 330 οπότε δεν νομίζω να συμφέρει :(

 

αν μιλας για το κορμοραν (αυτο ειναι το φθηνοτερο) εγω το βλεπω στα 260 ευρω στο σπιτι σου και αλλα 40 να μπουν στο αμαξι...300. και τα κορμοραν (θυγατρικη της μισελεν) ειναι καλυτερα εστω απο τα sava. αν εχεις βρει bf goodrich στα ιδια λεφτα με sava, εννοειται να προτιμησεις τα bf goodrich.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...