Προς το περιεχόμενο

Η Apple παρουσιάζει το πολύχρωμο και οικονομικότερο iPhone 5c


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δημοσ. (επεξεργασμένο)
BT0XKN1CUAArIgd.png

 

Κατι μου λεει οτι ανετα η Nokia κανει  μήνυση στη Apple

Επεξ/σία από Επισκέπτης
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν με ενθουσιάζει καθόλου. Επίσης πιστεύω πως θα τα βρει σκούρα απέναντι στη μεγάλη ποικιλία android της συγκεκριμένης κατηγορίας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

$549=€413.83 αυτη ειναι η ακριβης εκτίμηση Και αν κανει τοσο καλύτερα ενα iPhone5s

 

http://store.apple.com/de/buy-iphone/iphone5c

 

Aπο το επίσημο γερμανικό section της Apple. Τιμή εκκίνησης τα 599 ευρώ για τα 16 και 699 ευρώ για τα 32 gb.

 

Ούτε ένας λόγος δεν υπάρχει να μην πάρεις το HTC One Mini.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εαν αυτη η τιμη ειναι και στην Ελλαδα, και ειδικα με την παρουσα τιμη του Iphone 5 , τοτε πιστευω οτι ειναι μια απο τις μεγαλυτερες πατατες που εχει κανει η Apple στην ιστορια της.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος να μου εξηγήσει τί θα πει η φράση-καραμέλα "Το iPhone 5C καταργεί το iPhone 5";

 

Εγώ απλά αντιλαμβάνομαι πως το 5C είναι ένα φθηνότερο iPhone 5.

 

Αυτό το "καταργεί" ας μου το εξηγήσει κάποιος.

 

Sent from my iPhone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος να μου εξηγήσει τί θα πει η φράση-καραμέλα "Το iPhone 5C καταργεί το iPhone 5";

 

Εγώ απλά αντιλαμβάνομαι πως το 5C είναι ένα φθηνότερο iPhone 5.

 

Αυτό το "καταργεί" ας μου το εξηγήσει κάποιος.

 

Sent from my iPhone

Με βαση τις παραπανω τιμες και τις τωρινες του Iphone 5 πως ειναι φθηνοτερο?http://www.skroutz.gr/s/2349816/Apple-iPhone-5-16GB.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Κάποιος να μου εξηγήσει τί θα πει η φράση-καραμέλα "Το iPhone 5C καταργεί το iPhone 5";

 

Εγώ απλά αντιλαμβάνομαι πως το 5C είναι ένα φθηνότερο iPhone 5.

 

Αυτό το "καταργεί" ας μου το εξηγήσει κάποιος.

 

Sent from my iPhone

Με βαση τις παραπανω τιμες και τις τωρινες του Iphone 5 πως ειναι φθηνοτερο?http://www.skroutz.gr/s/2349816/Apple-iPhone-5-16GB.html
Κοιτάς τις τιμές από παραεισαγωγές και ένα 11 μήνες μετά την κυκλοφορία του 5 στην Ελλάδα. Η σύγκριση πρέπει να γίνεται σε κοινή βάση,δηλαδή με την τιμή-πλαφόν που θα πωλείται από τους παρόχους που είναι και οι επίσημοι εισαγωγείς.Sent from my iPhone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτάς τις τιμές από παραεισαγωγές και ένα 11 μήνες μετά την κυκλοφορία του 5 στην Ελλάδα. Η σύγκριση πρέπει να γίνεται σε κοινή βάση,δηλαδή με την τιμή-πλαφόν που θα πωλείται από τους παρόχους που είναι και οι επίσημοι εισαγωγείς.Sent from my iPhone

Και το Seven και Infoworld παραεισαγωγης εχουν???Και οσο για τις τιμες αφου τα ιδια specs εχουν για πιο λογο να προτιμησεις καποιος το φθηνοτερο σε κατασκευη με τα ιδια specs και ακριβοτερο Iphone 5c? 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Κοιτάς τις τιμές από παραεισαγωγές και ένα 11 μήνες μετά την κυκλοφορία του 5 στην Ελλάδα. Η σύγκριση πρέπει να γίνεται σε κοινή βάση,δηλαδή με την τιμή-πλαφόν που θα πωλείται από τους παρόχους που είναι και οι επίσημοι εισαγωγείς.Sent from my iPhone

Και το Seven και Infoworld παραεισαγωγης εχουν???Και οσο για τις τιμες αφου τα ιδια specs εχουν για πιο λογο να προτιμησεις καποιος το φθηνοτερο σε κατασκευη με τα ιδια specs και ακριβοτερο Iphone 5c?
Δεν καταλαβαίνω που οδηγούν τα ερωτήματα που θέτεις και σίγουρα δεν εξηγείται το περί "κατάργησης".Πάντως αν το 5C ήταν ακριβότερο από το 5 θα καταδικάζε τον εαυτό του ένα πράμα.Το 5C ως ένα πλαστικό iPhone 5 είναι λογικό να είναι φθηνότερο από το 5.Οταν με το καλό έρθει Ελλάδα, και δούμε τις τιμές στους παρόχους τότε να μιλήσουμε και για τιμές.Το πως "καταργεί" το 5 να μου εξηγήσει κάποιος αν γίνεται. Sent from my iPhone
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Epic fail από την άλλοτε πρωτοπόρο apple..

Με απειροελάχιστες αναβαθμίσεις και ένα ενδιαφέρον νέο χαρακτηριστικό (αυτό με τα δακτυλικά αποτυπώματα),, δεν νοείται νέο μοντέλο..

Και για μόλις 100€ λιγότερα σε αρχική τιμή, πολύχρωμο πλαστικό,, πού ήταν η αιτία ανηλεούς κραξίματος προς την Samsung.. (Το galaxy s4, ναι μεν πλαστικούρα, αλλά αφήνει καλή αίσθηση συνολικά στο χέρι..)

Είμαι φαν και των 2 γιγάντων, Samsung και apple, και οι συσκευές τους είναι οι μόνες που επιλέγω να χρησιμοποιώ.

Αλλά στο κομμάτι της καινοτομίας, εδώ και χρόνια η apple βλέπει την πλάτη των Κορεατών.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...