Προς το περιεχόμενο

Η Apple παρουσιάζει το πολύχρωμο και οικονομικότερο iPhone 5c


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 160
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Απορώ πως είναι δυνατόν να κρίνεται η αγοραστική δυνατότητα του καθενός με το αν θα πάρει τα overpriced προϊόντα της Apple.

Άμα μου πει κάποιος 1 λόγο για τον οποίο η θήκη αυτή να κοστίζει 40 ευρώ θα παραδεχτώ ότι έχω άδικο και είμαι κομπλεξικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν να ξεκαθαρίσουμε κάτι ποιος είπε πως το iphone 5c θα είναι φτηνό?? Η Apple είπε θα ειναι φτηνοτερο απο το iphone 5s.! Απλό το καταλάβατε τώρα??.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λοιπόν να ξεκαθαρίσουμε κάτι ποιος είπε πως το iphone 5c θα είναι φτηνό?? Η Apple είπε θα ειναι φτηνοτερο απο το iphone 5s.! Απλό το καταλάβατε τώρα??.

 

Sent from my iPad using Insomnia

Σπάζεσαι????

5αρη με πλαστικό ειναι θεωρητικά πιο φθηνο απο αυτο πρεπει να ηταν....!!

Αλλά ορισμένοι φοράτε τις παρωπίδες και δεν βλέπετε την πολιτική τους..!!!

Είμαι σίγουρος οτι θα πουλήσει τρελά......... Και είναι και μάγκες...... Αφου πουλάνε γιατί να αλλάξουνε πολιτική???

Και το ίδιο γίνεται στις αγγελίες...!!

Ο άλλος δίνει 4s 16 (μοντέλο 2 χρονών) με πρόβλημα στο wifi 290 ευρώ!!

Δηλαδή για κλάματα ρε παιδιά!!

 

Ας έχει...Γνώμη μου?Απλά υπομονή να βγει στην αγορά να δουμε τι θα γίνει στην πραγματικότητα με το 5αρη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Υπολογίστε απλά πως η τιμή του 5C θα είναι 100 ευρώ περίπου πιο κάτω από αυτή του 5S. Απλό είναι! Το 5C δεν βγήκε σαν φθηνό iphone, το υιοθετήσαμε όλο αυτό από τις φήμες που διαβάζαμε τόσο καιρό...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

639 ευρώ το 5c

739+ ευρώ το 5s

Φαντάζομαι για Eλλάδα με τιμές πλαισίου!

Τα πα εγω...

Επρεπε να ειμαι διευθυντικό στέλεχος στο πλαίσιο!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σπάζεσαι????

5αρη με πλαστικό ειναι θεωρητικά πιο φθηνο απο αυτο πρεπει να ηταν....!!

Αλλά ορισμένοι φοράτε τις παρωπίδες και δεν βλέπετε την πολιτική τους..!!!

Είμαι σίγουρος οτι θα πουλήσει τρελά......... Και είναι και μάγκες...... Αφου πουλάνε γιατί να αλλάξουνε πολιτική???

Και το ίδιο γίνεται στις αγγελίες...!!

Ο άλλος δίνει 4s 16 (μοντέλο 2 χρονών) με πρόβλημα στο wifi 290 ευρώ!!

Δηλαδή για κλάματα ρε παιδιά!!

 

Ας έχει...Γνώμη μου?Απλά υπομονή να βγει στην αγορά να δουμε τι θα γίνει στην πραγματικότητα με το 5αρη!!!

Aφου ειναι μαγκες/και τους παραδεχεστε/και θα πουλησει τρελα προς τι η τοση πρεμουρα?

 

Κανετε μερικοι, σαν να ηρθε η apple να σας εβαλε το πιστολι στον κροταφο για να αγορασετε τα κινητα της... Η μηπως ανησυχουν ορισμενοι που δεν μπορουν να ακολουθησουν το κοπαδι λογω τιμων, αρα καταληγουν στο ακατασχετο hating?

 

Οn topic αν ηταν να χαλασω 639 για κινητο, θα σπαταλαγα ακομα 100 ευρω για να παω στο 5s που αισθητικα ειναι πολυ πιο ομορφο και τροπον τινα δικαιολογει καπως την τιμη του με την εμφανιση του. Στην τελικη θα ειχα και το high end προιον της εταιρειας. Αφου ξοδευεις που ξοδευεις ενα-εναμιση μισθο για κινητο, καντο καλα.

Τωρα για το 5c δεν νομιζω οτι αξιζει στα 639.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το iphonehrllas το δίνει στα 639 € στην Ελλάδα με κυκλοφορία στις 18 Οκτωβρίου στην χώρα μας ! Ακριβό για 639 (αν ισχύει)

 

Sent from my iPhone using Insomnia

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά εκεί στην apple δουλεύουν τον κόσμο ψιλό γαζί...ακούς εκεί οικονομικό τηλέφωνο 550 και 650 ευρώ το 5c;; αλλά αφού υπάρχουν τα κοροϊδα που τα αγοράζουν τι να πεις.....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια apple δε μιλησε για οικονομικο τηλεφωνο, απλως για φθηνοτερο της ναυαρχιδας. Και 100ε διαφορα ναι, ειναι οντως φθηνοτερο!!

Οκ ειναι προσωπικα γουστα αυτα αλλα εμενα το c μου αρεσει και μαλιστα πολυ! Οκ ειναι πλαστικο...γιατι το s3 που χω τωρα τι ειναι; :P ξαφνικα ολοι αυτοι που προσπαθουσαν να μας πεισουν οτι το πλαστικο ειναι καλυτερο και δε παιζει ρολο που το iphone χρησιμοποιει αλλα υλικα, τωρα κραζουν. Τι να πει κανεις...

Για μενα το fail ειναι στην τιμη οντως, συμφωνω. Αλλα οχι γιατι ειπανε οτι θα βγαλουνε ΦΘΗΝΟ και δε το κανανε.! Θεωρω οτι αν ειχε 450-500ε θα πουλαγε πολυ. Και φυσικα δε το συζητουσα για λιγοτερα τη στιγμη που πλησιαζει το 500ρι το s4 mini!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η apple. Είναι αναγκασμένη να το δώσει σε τόσο υψηλή τιμή γιατί διαφορετικά θα σκότωνε το 5s..

Εάν το έδινε στα 300 ευρώ που θα ήταν και μια λογική τιμή ποιος τρελός θα έδινε αλλά 400 ευρώ για να πάρει το 5s..

Τώρα όμως 100 ευρώ διαφορά δεν είναι και τόσο τραγικό..

Και έτσι το σκέφτεσαι:να δώσω αλλά εκατό να πάρω και αναγνώριση δακτυλικων....

Για 400 ευρώ καλό καισυνθηματικο....

.

Αν θέλεις μέταλλο παίρνεις 750

Αν δεν σε χαλάει πλαστικό 650

Εμένα μου άρεσε πιο πολύ το πλαστικό το οποίο δεν φοβάσαι μήπως και σου χαλάσει με το παραμικρό..

 

Αυτό είναι μάρκετινγκ και λυπηρό για την Apple που έχει στερέψει απο ιδέες και λανσάρει το ίδιο φαγητό ξαναζεσταμενο..

 

iPad ->. iPad mini

iPhone 5-> iPhone 5s & iPhone 5c..

 

 

 

 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σε αυτο το αρθρο λεει το οικονομικοτερο iphone οχι το φθηνο δηλαδι ειναι πιο φθηνο απο τα μεχρι τωρα μοντελα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...