Προς το περιεχόμενο

Ποιό πρόγραμμα θεωρείτε καλύτερο?


JasonChart

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ποιό πρόγραμμα χρησιμοποιείτε και γιατι?

Ποιές είναι οι επιλογές του καταναλωτή για πακέτο με mobile internet?

Με κάρτα ή χωρίς?
Υπάρχουν flat rates στην Ελλάδα, ή όχι ακόμα?


πχ εδώ στη Γερμανία, θυγατρική μεγάλου πάροχου δίνει:

500λ λεπτά ομιλίας/500 sms kombo  και 500mb internet FLAT, 

που σημαίνει οτι μετά τα 500mb απλά χάνεις το 3g.

και όλα αυτά χωρίς συμβόλαιο, για 16,95€ το μήνα.

Δε το έχω τερματίσει ποτέ! 

 

Υπάρχει κάτι ανάλογο στην Ελλάδα? (ναι, επιστρέφω)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν πολλα προγραμματα απο ολους τους παροχους αναλογως τι ζητας..χρονο ομιλιας?σμσ?internet?

 

εγω προσωπικα εχω wind f2go και με 10ευρω καθε μηνα εχω αυτοματως 300 λεπτα ομιλιας προς ολους..κινητα και σταθερα.

Παραλληλα απο τα 10 που βαζω ξοδευω τα 5ευρω και παιρνω 1γιγα για  εναν μηνα.

 

Αρα προσωπικα καλυπτομαι πληρως..και για ιντερνετ και για ομιλια...παρομοια πακετα παιζουν και στους αλλους..ποιο συμφερει περισσοτερο δεν εχω ιδεα.

 

Α εδω απο οσο γνωριζω δεν εχει..τελος ο "ογκος" μετα απο 3g σε gprs..εδω ετσι και φας τα γιγα σου...μετα σε κοπαναει η χρεωση στο δοξα παρτι.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

f2g και εγώ και είναι θεωρώ το καλύτερο καρτοκινητό κυρίως λόγω του 1gb/5 euro...

 

Τώρα αν θες συμβόλαιο γενικώς παίζουν κατά καιρούς διάφορες καλές προσφορές-πχ.σε φίλο δώσαν το W της wind με τελική τιμή κάπου στα 25 ευρώ και έχει 1500 λεπτα/sms/mb...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έκανα μια μίνι έρευνα στα προγράμματα καρτοκινητής.

Όντως δεν έχουν flat rates, και κινδυνεύεις με χρεώσεις στα όρια της παρανομίας.

Με 15€ μπορείς να δέσεις ένα αξιόλογο πακετάκι, απλά απο ότι κατάλαβα πρέπει η διαδικασία να γίνεται κάθε μήνα χειροκίνητα(?) Έπαε στο Ντόιτσλαντ, τα παίρνουν απ'το λογαριασμό σου κάθε μήνα αυτόματα. (βέβαια σε οτιδήποτε δεν έχει flat χρέωση καλιά μακριά και αγαπημένοι :eek: )

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

υπαρχουν πολλα προγραμματα απο ολους τους παροχους αναλογως τι ζητας..χρονο ομιλιας?σμσ?internet?

 

εγω προσωπικα εχω wind f2go και με 10ευρω καθε μηνα εχω αυτοματως 300 λεπτα ομιλιας προς ολους..κινητα και σταθερα.

Παραλληλα απο τα 10 που βαζω ξοδευω τα 5ευρω και παιρνω 1γιγα για  εναν μηνα.

 

Αρα προσωπικα καλυπτομαι πληρως..και για ιντερνετ και για ομιλια...παρομοια πακετα παιζουν και στους αλλους..ποιο συμφερει περισσοτερο δεν εχω ιδεα.

 

Α εδω απο οσο γνωριζω δεν εχει..τελος ο "ογκος" μετα απο 3g σε gprs..εδω ετσι και φας τα γιγα σου...μετα σε κοπαναει η χρεωση στο δοξα παρτι.

 

ακυρο

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

υπαρχουν πολλα προγραμματα απο ολους τους παροχους αναλογως τι ζητας..χρονο ομιλιας?σμσ?internet?

 

εγω προσωπικα εχω wind f2go και με 10ευρω καθε μηνα εχω αυτοματως 300 λεπτα ομιλιας προς ολους..κινητα και σταθερα.

Παραλληλα απο τα 10 που βαζω ξοδευω τα 5ευρω και παιρνω 1γιγα για  εναν μηνα.

 

Αρα προσωπικα καλυπτομαι πληρως..και για ιντερνετ και για ομιλια...παρομοια πακετα παιζουν και στους αλλους..ποιο συμφερει περισσοτερο δεν εχω ιδεα.

 

Α εδω απο οσο γνωριζω δεν εχει..τελος ο "ογκος" μετα απο 3g σε gprs..εδω ετσι και φας τα γιγα σου...μετα σε κοπαναει η χρεωση στο δοξα παρτι.

τα 300 λεπτα ομιλιας ειναι σιγουρα για ολους?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...