Προς το περιεχόμενο

Αναβαθμιση με budget 400-450


PolonosJ

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Παιδια καλησπερα!!!

Τα εξαρτηματα μου τα εχω στην υπογραφη θελω να κανω μια αναβαθμιση για παιχνιδια!!!

Τι αλλαγες λετε να κανω?Εγω πιστευω οτι χρειαζομαι μια καινουργια καρτα γραφικων και επεξεργαστη!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν και έχεις πάρει απαντήσεις.,, Αν ισχύει η υπογραφή,μπορείς να βάλεις μια ψύκτρα στον 955 αν δεν έχεις για να τον ανεβάσεις + μια 7970 ή να περιμένεις τις καινούριες κάρτες.Επίσης θα μπορούσες να βάλεις έναν ssd αν δεν έχεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ητανε ολα για εμενα δυο θεματα ητανε για φιλους αυτα [πυ ζητουσα!!!!!Εγω ζηταω τωρα για μενα!!!Θελω ενα επεξεργαστη και μια καρτα γραφικων γιατι βλεπω τα παιχνιδια πλεον περνανε σε νεα γενια με 8 πυρηνους και πολλα αλλα για αρχη αυτα τα δυο θελω να αλλαξω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ητανε ολα για εμενα δυο θεματα ητανε για φιλους αυτα [πυ ζητουσα!!!!!Εγω ζηταω τωρα για μενα!!!Θελω ενα επεξεργαστη και μια καρτα γραφικων γιατι βλεπω τα παιχνιδια πλεον περνανε σε νεα γενια με 8 πυρηνους και πολλα αλλα για αρχη αυτα τα δυο θελω να αλλαξω

Σιγα μην περνανε και σε 18 πυρηνες  :P .Δες εδω πως ειναι η κατασταση http://uk.ign.com/wikis/battlefield-4/PC_System_Requirements

για να εχεις μια γενικη ιδεα του πως θα ειναι τα απαιτητικα παιχνιδια στο μελλον.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 ε να χρειαζομαι μια καρτα στα 3 γιγα και ενα 6 πυρηνο επεξεργαστη με οχταπυρηνω!!!!Εχετε κατι να μου πρβτεινετε εστω και με 500 ευρω να βγαινουν τιποτα παραπανω σε ευρω!!!Επεξεργαστη και καρτα γραφικων αρκει να ειναι συμβατα με την μητρικη μου και να κανει το τροφοδοτικο μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κανεις o.c τον cpu σου, πουλας την 5850 και αγοραζεις μια 760 η μια 7970/770 αν εχεις ορεξη να τα σκασεις. Βεβαια το καλυτερο θα ηταν να περιμενεις την νεα σειρα 9xxx της amd.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...