Προς το περιεχόμενο

Paypal verify και προσθηκη χρεωστικης καρτας......Προβλημα... :(


Psysex

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπεριζω τους Αγρυπνους φρουρους του ιντερνετ...ειμαι Νεος στο φορουμ σας οχι νεος στην πληροφορικη ομως....

το προβλημα μου οπως προαναφερα ειναι με το να κανω verify την καρτα μου στο paypal  ΓΙΑ να μπορω να πουλαω στο E-Bay.

πριν 2 χρονια ειχα μια πιστωτικη συνδεμενη και ταυτοποιημενη κανονικα....Εληξε ομως την κατεργησα παει αυτη...

Εκανα εκδωση μια Χρεωστικης καρτας (το PAYpal υποτιθετε οτι τις δεχεται) απο την εΘΝΙΚΗ εθνοcash plus ΠΑΝΩ  σε εναν λογαριασμο ταμιευτηριου πριν μερικες μερες ....

Διστυχως δεν μου την δεχεται το σιτε (μπορεσα να κανω λινκ το ΙΒΑΝ μου και να στηλω χρηματα στον λογαριασμο μου μεσω paypal ..Αλλα οχι να συνδεσω την χρεωστικη μου για VERIFIED!

Βγαζει το εξης σφαλμα: Card Number: You have entered an invalid or partial credit or debit card number. Please check your entry and try again

φυσηκα και εχω πολλαπλως τσεκαρει τον αριθμο το CVV kai το expire της καρτας....ολα σωστα!

 

EN  τελει ,,,,,,, καμια ιδεα για καποια ΜΗ-πιστωτικη καρτα για να κανω ενεργο το PAYPAL μου παλι???

 

παραθετω οτι η καρτα τησ Εθνικης λεει μαεστρο επανω ... ουτε μαστρερκαρτ ουτε βιζα....

Καμια ιδεα??? Σε ποια τραπεζα να απευθυνθω??? οταν τους ειπα την θελω για Paypal  στην εθνικη με κοιταζαν σαν εξωγηινο :) ....

Συγνωμη αν σας κουρασα,,,, ελπιζω να βρω βοηθεια και να μην χασω αλλο χρονο

με εκτιμηση

Νικος Μ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...