Προς το περιεχόμενο

Πληροφορίες και προβλέψεις για την κυκλοφορία των νέων iPhone στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

´´Μα δεν κολλάνε καθόλου οι Android συσκευές. Κανένας δεν έχει τέτοιο πρόβλημα! ¨

Φιλε Antonis_V Μην παίρνεις και όρκο. Το note2 μετα απο 10 μήνες που το εχω τα τρώει τα κόλληματα του :(

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

´´Μα δεν κολλάνε καθόλου οι Android συσκευές. Κανένας δεν έχει τέτοιο πρόβλημα! ¨

Φιλε Antonis_V Μην παίρνεις και όρκο. Το note2 μετα απο 10 μήνες που το εχω τα τρώει τα κόλληματα του :(

ήταν σαρκαστικό post...

  • Like 5
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα το κινητο ρε παιδια. Μαπα για τα λεφτα που θα κανει.

Απλα οι Ελληναρες γουσταρουν να εχουν iphone αλλά χρησιμοποιουν (οι περισσοτεροι τουλαχιστον) καρτα. Τραγικο. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σιγα το κινητο ρε παιδια. Μαπα για τα λεφτα που θα κανει.

Απλα οι Ελληναρες γουσταρουν να εχουν iphone αλλά χρησιμοποιουν (οι περισσοτεροι τουλαχιστον) καρτα. Τραγικο. :)

Eτσι ειναι οταν κρινεις απο τον περιγυρο σου...Εκτος αν εχεις στατιστικο δειγμα .

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

´´Μα δεν κολλάνε καθόλου οι Android συσκευές. Κανένας δεν έχει τέτοιο πρόβλημα! ¨

Φιλε Antonis_V Μην παίρνεις και όρκο. Το note2 μετα απο 10 μήνες που το εχω τα τρώει τα κόλληματα του :(

 

α αυτο δεν ειναι τιποτα! εμενα αρχισε (το s3) να τα τρωει 4-5 μηνες μετα την αγορα του, οποτε εσυ καλα εισαι! Ξερεις τι ειναι να κανεις καθε μερα restart στο κινητο μπας και συνελθει? αξια ανεκτιμητη!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 5C έχει τιμολογιακή πολιτική του παραλόγου για τους καταναλωτές. Εστω ότι δεν έβγαινε καθόλου ως μοντέλο και παρέμενε το 5 ως δεύτερο μοντέλο. Πόσο θα το κοστολογούσαν; Ακριβώς όπως το 5C.

 

Η apple αξίζει βραβείο...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το 5C έχει τιμολογιακή πολιτική του παραλόγου για τους καταναλωτές. Εστω ότι δεν έβγαινε καθόλου ως μοντέλο και παρέμενε το 5 ως δεύτερο μοντέλο. Πόσο θα το κοστολογούσαν; Ακριβώς όπως το 5C. Η apple αξίζει βραβείο...

Nαι αλλα τωρα αγοραζεις καινουριο μοντελο  οχι περσινο με μειωμενη τιμη εχει διαφορα, συν τις αλλαγες του 5c .Το τμημα μαρκετινγκ της apple  το εχει παρει το βραβειο συνεχομενων  κορυφαιων πωλησεων και κερδων χρονια τωρα.

Επειδη ομως εχεις διαφορετικη αποψη απο την αγορα  γιατι  δεν στελνεις ενα βιογραφικο και εσυ  ειμαι σιγουρος πως θα τους ξυπνησεις εκει περα και πως θα  πας εξαιρετικα στο αντιστοιχο τμημα 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Nαι αλλα τωρα αγοραζεις καινουριο μοντελο  οχι περσινο με μειωμενη τιμη εχει διαφορα, συν τις αλλαγες του 5c .Το τμημα μαρκετινγκ της apple  το εχει παρει το βραβειο συνεχομενων  κορυφαιων πωλησεων και κερδωνχρονια τωρα.

Επειδη ομως εχεις διαφορετικη αποψη απο οτι βλεπω γιατι  δεν στελνεις ενα βιογραφικο και εσυ  ειμαι σιγουρος πως θα τους ξυπνησεις εκει περα και πως θα  πας εξαιρετικα στο αντιστοιχο τμημα 

Δεν είπα ειρωνικά ότι αξίζει βραβείο στην apple. Προφανώς και τους αξίζει βραβείο όταν σου πουλούν το περσινό μοντέλο με χειρότερο περιτύλιγμα στην ίδια τιμή και εσύ ως πελάτης μένεις ευχαριστημένος.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οι Android users έχουν??? :P

Και αν δεν εχουν δεν θα γυρίσεις να τους τη πεις οταν οι περισσότεροι έχουν android phones με αξια αγοράς ως καινούργια κατω των 300 ευρω.

Ασε που οι περισσότεροι iphonάκιδες εχουν κάρτα απο το συμβόλαιο που το αγόρασαν σε τιμή ξεφτίλα αλλά αδυνατούν να πληρώσουν μια κλήση :P Εκει ειναι η μεγαλύτερη χαρα οταν τους τη πεις παρεξηγούνται κιολας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

´´Μα δεν κολλάνε καθόλου οι Android συσκευές. Κανένας δεν έχει τέτοιο πρόβλημα! ¨

Φιλε Antonis_V Μην παίρνεις και όρκο. Το note2 μετα απο 10 μήνες που το εχω τα τρώει τα κόλληματα του :(

 

Πρέπει να βελτιώσω την ειρωνεία & τον Σαρκασμό μου μάλλον :)

 

Είναι το θέμα, που έχω αναφέρει, και δεν απαντάει κανένας Android User. Πώς είναι τα κινητά μετά από 2 χρόνια χρήσεις... 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ πάντως με το nexus 4, 7 μήνες and counting δεν είδα διαφορά σε τίποτα από την πρώτη μέρα που το πήρα.

Βέβαια δεν έχει το ψιλοάχρηστο bloatware που χώνουν οι άλλες εταιρίες.

Έτσι μου ήρθε μια ιδέα,μήπως τελικά να λέμε το bloated android της samsung/sonyκ.ο.κ. κολλάει και όχι το android γενικότερα για να είμαστε και σωστοί;

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το Galaxy core με 2 κατοστάρικα, το σκίζει το καψερό το iphone. Συνεχίζω να πιστεύω ότι σε 1,5 έτος η apple θα κλείσει (το Μάρτιο της έδινα 2 χρόνια ζωής)

 

Πες μας και αλλα!!!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...