Προς το περιεχόμενο

Πως βλέπεις τον υπολειπόμενο σου σε συμβόλαιο Vodafone.


Koritsi_Gia_PC

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γινόταν να στείλεις ένα μήνυμα σε έναν αριθμό και να σου απαντήσει λεπτομερώς Λεπτά/SMS/MB που απομένουν μέχρι την επόμενη ανανέωση.

Επίσης με τον ίδιο αριθμό ή διαφορετικό, γίνεται και μέσω κλήσης και αυτόματου τηλεφωνητή.

Vodafone-άς;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στελνεις κενο μηνυμα στο 1284. δεν χρεωνεται το μηνυμα. σου ερχονται πισω δυο μηνυματα..ενα με τα υπολοιπα σε χρονους-μηνυματα κι αλλο ενα για τα δεδομενα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κενό μήνυμα στο 1284

Ισχύει για συμβόλαιο Vodafone



στελνεις κενο μηνυμα στο 1284. δεν χρεωνεται το μηνυμα. σου ερχονται πισω δυο μηνυματα..ενα με τα υπολοιπα σε χρονους-μηνυματα κι αλλο ενα για τα δεδομενα.

 

Με πρόλαβες για δευτερόλεπτα  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αγοράκλες μου ευχαριστώ για την αμεσότητα. Αποθηκεύτηκε, μπας και σώσουμε κάνα πάγιο από τη πυρά.

Πραγματικά τα μόνα convenient τηλέφωνα μιας πολυεθνικής που μπορείς να καλέσεις και να πάρεις αυτό που θες άμεσα και εύκολα, είναι τα τηλέφωνα πωλήσεων.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ντίνο δεν έχω αρκετή Internal (αν και με dGB), για να το τρέχω σαν γραφικό στοιχείο. Μόνο σαν γραφικό στοιχείο αξίζει, γιατί μετά το SMS ακούγεται γρηγορότερο από το φόρτωμα του προγράμματος της Vodafone.

Υ.Γ: Αν και απ' όσο θυμάμαι το γραφικό δεν έλεγε λεπτά προς τρίτους αλλά τα υπολειπόμενα λεπτά προς Vodafone (1500..).

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φορτώνει πολύ το πρόγραμμα αν δεν το "τρέχω" σε μια από τις οθόνες του android. Αυτό. Το SMS μου κάνει άνετα. Μια-δυο φορές θα το στέλνω / month και θα είμαι ΟΚ. ^^|

Ευχαριστώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εναλλακτικά μπορείς μέσω δικτύου Vodafone (όχι WiFi δηλαδή) να μπαίνεις στο

 

http://myusage.vodafone.gr

 

και να βλέπεις τις κλασικές μπάρες με αυτά που σου υπολείπονται.

 

Το άνωθι ισχύει και για συμβόλαια ομιλίας και για καρτοκινητά Vodafone.

 

Sent from my iPhone

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...