Προς το περιεχόμενο

Κάρτα γραφικών μέχρι 500 ευρώ. Τώρα ή αναμονή για τις νέες AMD?


STORM1978

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όπως λέει ο τίτλος ποιά κάρτα μέχρι 500 ευρώ αξίζει τώρα για αγορά? 

Ή αλλιώς αξίζει να περιμένω αυτόν τον 1 μήνα για τις νέες AMD και βλέπω τότε?  :huh:

Τώρα είμαι με μια ταπεινή αλλά σκυλί 6200 Turbocache!  :-(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 168
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Περιμενε.Για τοσο χρονικο διαστημα,ΑΝ δεν το βιαζεσαι,δεν αξιζει να ριξεις τωρα 300 ευρω.

 

STORM,η υπογραφη σου,ειναι αλλο μηχανημα σωστα;

Οχι αυτο είναι το μηχάνημα που έχω τωρα και έλεγα να πάρω την 7870ΧΤ αλλά μετά είπα μπορεί και να αξίζει να περιμένω?

 

Περιμενε ρε,μαζι θα τις ξεκλειδωσουμε παλι.

Σωστός!!!!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι αυτο είναι το μηχάνημα που έχω τωρα και έλεγα να πάρω την 7870ΧΤ αλλά μετά είπα μπορεί και να αξίζει να περιμένω?

 

Καλα βρε ^_^ ,βαζουμε στην υπογραφη καρτα που ΘΑ αγοραζαμε;με μπερδεψες τα μαλα!χαχα...

Τωρα σοβαρα.Περιμενε.300 ευρω,ειναι λεφτα.Θα παρεις φρεσκο πραμα σε λιγο καιρο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλα βρε ^_^ ,βαζουμε στην υπογραφη καρτα που ΘΑ αγοραζαμε;με μπερδεψες τα μαλα!χαχα...

Τωρα σοβαρα.Περιμενε.300 ευρω,ειναι λεφτα.Θα παρεις φρεσκο πραμα σε λιγο καιρο.

αν διαβασεις καλα και δεις και τον χρωματισμό λέω Grey : To buy και Black : Owned, οπότε εκτος της καρτας που ειναι γκριζαρισμένη, όλα τα άλλα είναι πιο σκουρα αρα και τα εχω πάρει!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

:)

 

 

Storm αν δε το βιάζεσαι περίμενε μερικές βδομάδες.

Αυτο το μερικές εβδομάδες ειναι που μου φαινετε καπως, το τερας γρυλιζει και δεν μπορει να ορμήξει(του λειπουν τα νυχια βλεπετε)! Thanos1972 ξυπνανε εποχες 5870 σε 6950 αστα να πανε, με τρωει κατι μεσα μου...

 

Αυτο το μερικές εβδομάδες ειναι που μου φαινετε καπως, το τερας γρυλιζει και δεν μπορει να ορμήξει(του λειπουν τα νυχια βλεπετε)! :-D  

Thanos1972 ξυπνανε εποχες 5870 σε 6950 αστα να πανε, με τρωει κατι μεσα μου...  :X  :X  :X

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εφοσον εχεις στοχο συγκεκριμενο παιχνιδι εννοειται οτι πρεπει να περιμενεις. Δεν μιλαμε για μεγαλη αναμονη ετσι και αλλιως. Ξερω οτι ο γενικος κανονας ειναι "μην περιμενεις ποτε" αλλα στην παρουσα φαση ειναι σιγουρα καλο για εσενα να περιμενεις. Αξιζει την αναμονη. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Περιμενε storm,μαζι θα τις παραγγειλουμε λεμε.....αρκει να αξιζουν.το 500αρικο δεν το κοβω να το γλυτωνουμε...

 

Δεν έχεις πρόβλημα εσύ  :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχεις πρόβλημα εσύ  :P

Οχι ρε κανενα,αφου σκεφτομαι να κανω και crossfire αλλα δεν θα φτασει το psu :P

αληθεια,δεν πιστευω να εχει προβλημα να την παλεψει ο Χ6 στα 4.0ghz με καμια απο αυτες...η αναλυση ειναι 1920Χ1200.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...