Προς το περιεχόμενο

Vaio Fit multi-flip: Νέος υβριδικός υπολογιστής από τη Sony


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Πρόσεξε , κανείς δεν σου λέει γιατί έχεις Mac , αν σου αρέσει εσένα κανένας λόγος , αλλά να ξέρεις ότι το κάθε προιόν που βγάζουν οι εταιρίες και σπαταλούν χρήματα και τεχνογνωσία , νομίζω έιναι άδικο αλλά και χαζό να λέμε "εμένα δεν μου αρέσει , έχω καλύτερο" είναι λάθος αντιμετώπιση.

Γι αυτό το λόγο τρως κράξιμο .

Δες την υπογραφή μου και θα καταλάβεις πολλά.

Σ΄ευχαριστώ για ην υπομονή σου.

Εγώ αντί πρότεινα ένα μηχάνημα.. Ο εγωισμός σας δεν το άφησε να περάσει.. Λέω γω τώρα..

 

Μα ειναι καλυτερο το μηχάνημα που πρότεινα... Επειδή δεν αναδιπλωνει η οθόνη; Η δεν έχει touch οθόνη..

Αν κρίνεις σαν δυνατότητες μηχανήματος δηλαδή διαφωνεις;

Ας τον άλλο ο άλλος γεννήθηκε για να κραζει κ να δημιουργεί flame θέματα.

Ποτέ δεν υποστήριξα ότι με windows δε κανείς δουλειά ή το μηχάνημα αυτό δεν ειναι καλό. Απ το καλό υπαρχει το καλυτερο.

Κ δε ξέρω πόσο λογικο ειναι να το παίζεις επαγγελματίες κ να κοιτάς το μηχάνημα του θέματος..

Θες να προτείνω κάτι άλλο;

 

Μην πάρετε ούτε Sony ούτε Mac.. Πάρτε dell.. Τα χω δει τα μηχανήματα αυτά και έχουν κ καλό support..

Αν δεν είχα αυτό που έχω σε dell θα πήγαινα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 38
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Μονο γι'αυτο δειχνει οτι δεν το κατεχεις το θεμα,οποταν δε θα συνεχίσω συζητηση αλλο μαζι σου!

 

Φίλε με έχεις κουράσει έτσι;; Χεστηκα κ γω δε θα κοιμηθώ το βράδυ απ τη στεναχώρια μου..

Αντε τραβά δες κανά μικι μάους τώρα..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Φίλε με έχεις κουράσει έτσι;; Χεστηκα κ γω δε θα κοιμηθώ το βράδυ απ τη στεναχώρια μου..

Αντε τραβά δες κανά μικι μάους τώρα..

Ωραια,πηγενε καπου αλλου να τους τα κανεις φραπεδια με το υπερτατο mac σου!

Να συζητησουμε τωρα σαν ανθρωποι,εμεις που δε μας νοιαζουν τα mac, για το θεμα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ετσι σε αφήνω τώρα λοιπόν γιατί μονο για multi flip και flip flop κανεις..

Καλή συζήτηση με τα επαγγελματικά εργαλεία του θέματος..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ αντί πρότεινα ένα μηχάνημα.. Ο εγωισμός σας δεν το άφησε να περάσει.. Λέω γω τώρα..

 

Μα ειναι καλυτερο το μηχάνημα που πρότεινα... Επειδή δεν αναδιπλωνει η οθόνη; Η δεν έχει touch οθόνη..

Αν κρίνεις σαν δυνατότητες μηχανήματος δηλαδή διαφωνεις;

Ας τον άλλο ο άλλος γεννήθηκε για να κραζει κ να δημιουργεί flame θέματα.

Ποτέ δεν υποστήριξα ότι με windows δε κανείς δουλειά ή το μηχάνημα αυτό δεν ειναι καλό. Απ το καλό υπαρχει το καλυτερο.

Κ δε ξέρω πόσο λογικο ειναι να το παίζεις επαγγελματίες κ να κοιτάς το μηχάνημα του θέματος..

Θες να προτείνω κάτι άλλο;

 

Μην πάρετε ούτε Sony ούτε Mac.. Πάρτε dell.. Τα χω δει τα μηχανήματα αυτά και έχουν κ καλό support..

Αν δεν είχα αυτό που έχω σε dell θα πήγαινα..

Επιμένεις να μην καταλαβαίνεις γιατί διαφωνώ μαζί σου .

Λοιπόν απο την αρχή ...

Θέλω να ξέρω αν κάθε φορά που θα παρουσιάζει το Insomnia ένα νέο προιόν θα αντιπροτείνεις το δικό σου και θα λες "Καλα εσυ τρεξε photoshop, football manager 2013 και παραλληλα να επεξεργαζεσαι 1080p mkv και αν τα καταφερει ο κουραμπιες σου με τα windows ελα πες μου.."

Θέλω να καταλάβεις ότι αυτό που κάνεις δεν οφελεί πουθενά , διότι ο καθένας ξέρει τις ανάγκες του και κρίνει σύμφωνα με την περιγραφή του άρθρου, αν ένα προιόν είναι καλό ή οχι και σύμφωνα με τα βαλάντια της τσέπης του.

Ενώ το να συζητάμε για τα χαρακτηριστικά ενος προιόντος και να ανταλλάσονται ιδέες και γνώμες σχετικά με το προιόν και όχι με άλλο ,αυτό  είναι καλό και βλέπεις το κάνουν οι περισσότεροι .

Κατάλαβες τώρα γιατί διαφωνώ μαζί σου , γιατί αν δεν κατάλαβες μη λες εμένα εγωιστή.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν είπα εσένα εγώιστη αλλα όποιον αρπαχτηκε λες κ τον έβρισα..

Είπα τη γνώμη μου κ κατ εμε του καθενός η γνώμη πρεπει να ειναι σεβαστή.. Κ όχι ο ένας να προσπαθεί να μειώσει τον άλλο.

Αυτό το σχόλιο μου που αναφέρεις ήταν απάντηση σε άλλο σχόλιο κ δε το είπα ξεκαρφωτα.

Αν δεν υπήρχε ειρωνία κ επίθεση στην αρχή δε θα συνεχιζόταν έτσι..

Κανε μια βόλτα στα αλλα θέματα που έχω ποσταρει και δες αν ειναι στραβός ο γιαλός ή στραβά αρμενίζουμε..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...