Προς το περιεχόμενο

Λαπτοπ εως 400 ευρώ


Xero1991

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπέρα. Θέλει η μητέρα μου να αγοράσει κανα φτηνό λάπτοπ , ώστε να μπορεί να βλέπει καμιά σειρά, λίγο browsing και καμιά ταινία. Τα λεφτά που δίνει είναι αυστηρά μέχρι 400 , αλλά θέλει δώσεις. 24 και πάνω. Είδα σε διαφήμιση ότι ο Κωτσόβολος έχει άτοκες (αρκετές αλλά δεν θυμάμαι πόσες ~36) . Από αυτά τα 4 που είναι ανάμεσα  σε αυτά τα λεφτά ,πιο θα προτείνατε ?
Laptop400.png

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 3 τελευταία έχουν άθλιο επεξεργαστή ειδικά τα amd δεν είναι για πουθενά, το πρώτο είναι και πολύ παλιό είναι και pavilion.

edit: εγώ θα κοίταγα αυτό σε τοπ χαρακτηριστικά για τα λεφτά, και αυτό αν και πιο παλιό για την καλή οθόνη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κοιτα... για αυτα που ζητας το hp pavilion (το πρωτο) για εμενα ειναι το καλυτερο γιατι εχει καλο επεξεργαστει και επειδη εχω και εγω το λαπτοπ να ξες οτι η hp σε θεματα σερβις ειναι πρωτοι !

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 3 τελευταία έχουν άθλιο επεξεργαστή ειδικά τα amd δεν είναι για πουθενά, το πρώτο είναι και πολύ παλιό είναι και pavilion.

edit: εγώ θα κοίταγα αυτό σε τοπ χαρακτηριστικά για τα λεφτά, και αυτό αν και πιο παλιό για την καλή οθόνη.

εχει λειτουργικο freedos ομως αυτο :unsure:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα 3 τελευταία έχουν άθλιο επεξεργαστή ειδικά τα amd δεν είναι για πουθενά, το πρώτο είναι και πολύ παλιό είναι και pavilion.

edit: εγώ θα κοίταγα αυτό σε τοπ χαρακτηριστικά για τα λεφτά, και αυτό αν και πιο παλιό για την καλή οθόνη.

Ξες αν δίνει κανένα από αυτά τα 2 καταστήματα, άτοκες ή έστω εν τοκες με μικρό τόκο ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το eshop δινει με μικρό τόκο 12 δόσεις θα σου βγει 422 περίπου.

υπάρχει και το κλασσικό dell  αλλα και αυτό χωρίς δόσεις, γενικά οι δόσεις περιορίζουν τις επιλογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...