Προς το περιεχόμενο

Αγορά φτηνού tablet


Tsol

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλημέρα. Ενδιαφέρομαι για ένα φτηνό tablet για απλή χρήση που θα περιλαμβάνει browsing, λίγο μουσική στα ταξίδια και διάβασμα αρχείων (pdf/doc κυρίως). Θα ήθελα όσο το δυνατό καλύτερη αυτονομία, μην χρειάζεται να φορτίζετε κάθε λίγο και καλό σήμα στο wifi.

Είμαι ανάμεσα στα 3 τελευταία που πουλάει εδώ ο φίλος (ainol venus, ainol crystal 2, onda v701s) και το jaga gm7512 που το έχει στο e-shop.gr. Επίσης μπορείτε να μου προτείνετε αν υπάρχει κάποιο άλλο σε αυτά τα λεφτά.

Ευχαριστώ για τις απαντήσεις σας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοίτα φίλε μου. Θα ήθελα να μην ξεφύγω από τα 120€ αλλά αν είναι κάτι τόσο value for money μπορώ να ανέβω. Αρκεί να πρόκειται για εξαιρετική περίπτωση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το galaxy αρκετά παλιό μοντέλο, τα κινέζικα που λές αστα καλήτερα γιατι δεν ξέρεις τη παίζει με εγγύησης και δεν είναι και πρώτη ποιότητα. Κοίτα το lenovo ideatab a1000 που έχω και εγώ, πολύ καλό και για μένα είναι πολύ vfm, το μόνο που το χαλάει είναι η κάμερα.

 

παίζει τα πάντα, βάσταει σε φούλ χρήσει 9 ώρες wifi μου πιάνει ένα δίκτυα γύρο στα 300+ μέτρα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το galaxy αρκετά παλιό μοντέλο, τα κινέζικα που λές αστα καλήτερα γιατι δεν ξέρεις τη παίζει με εγγύησης και δεν είναι και πρώτη ποιότητα. Κοίτα το lenovo ideatab a1000 που έχω και εγώ, πολύ καλό και για μένα είναι πολύ vfm, το μόνο που το χαλάει είναι η κάμερα.

 

παίζει τα πάντα, βάσταει σε φούλ χρήσει 9 ώρες wifi μου πιάνει ένα δίκτυα γύρο στα 300+ μέτρα

 

Πράγματι, αρκετά καλό και σε καλή τιμή. Μάλλον η δική σου πρόταση είναι η καλύτερη επιλογή στο παρόν θέμα :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καμια προταση μεχρι 50-60ε max για δωρο σε παιδακι ?

Αξιζει να μπλεξει κανεις με τους Κινεζους ή θα εχουμε προβληματα με πηγαινε ελα ατελειωτα, περιμενε σερβις κλπ ?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...