Προς το περιεχόμενο

Κανενα σαϊνι?


karapro

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 31
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλείς Ημέρες

Απλά αυτό ήταν υπερβολικά απλό.  :-)

 

Στη φυσική, στα αέρια, πάντα να φτιάχνεις πινακάκι P|V|T. Στη πορεία οι ασκήσεις σου θα γίνουν πολύ πιο πολύπλοκες και το πινακάκι θα σε βοηθάει να κερδίζεις χρόνο και να είσαι πιο αποδοτικός.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλά αυτό ήταν υπερβολικά απλό.  :-)

 

Στη φυσική, στα αέρια, πάντα να φτιάχνεις πινακάκι P|V|T. Στη πορεία οι ασκήσεις σου θα γίνουν πολύ πιο πολύπλοκες και το πινακάκι θα σε βοηθάει να κερδίζεις χρόνο και να είσαι πιο αποδοτικός.

Θα το εχω υποψην μου

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι 2α λυκείου... Και αν δεν ξέρεις να λύσεις αυτό το πράγμα, πού πας ακριβώς; Ακόμα και'γω που ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ στην φυσική τουλάχιστον είμαι πολύ πιο άχρηστος από σένα και στο λέω χωρίς να σε ξέρω.. :)

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό είναι 2α λυκείου... Και αν δεν ξέρεις να λύσεις αυτό το πράγμα, πού πας ακριβώς; Ακόμα και'γω που ΠΙΣΤΕΨΕ ΜΕ στην φυσική τουλάχιστον είμαι πολύ πιο άχρηστος από σένα και στο λέω χωρίς να σε ξέρω.. :)

1ο μαθημα ηταν και επισης δεν καταφερε στην ταξη να το λυσει κανεις εκτος απο μενα :P

Και πιο πολυ για επιβεβαιωση ηταν η ερωτηση μου αλλα κατσε θα ζητησω και πολυ πιο δυσκολα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ηρεμια. Η φυσικη δε μαθαινεται απο τη μια μερα στην αλλη. Υπομονη και επιμονη. Και γω θυμαμαι περσι που ελεγα με τη παρεα μου ρε μαλακα τι ειναι αυτα. Μολις ερθει η στιγμη να γραψετε, θα γραψετε και θα λετε "αυτα ηταν τελικα;". Ετσι γινεται σε ολους μας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια ηρεμια. Η φυσικη δε μαθαινεται απο τη μια μερα στην αλλη. Υπομονη και επιμονη. Και γω θυμαμαι περσι που ελεγα με τη παρεα μου ρε μαλακα τι ειναι αυτα. Μολις ερθει η στιγμη να γραψετε, θα πάρετε τα @@ αυτών που βάζουν τα θέματα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Silverage, εδω θα διαφωνησω.

 

Ολοι γραφουμε τα ιδια θεματα, αρα ολοι κρινομαστε στον ιδιο βαθμο.

Οκ, καπου θα τη πατησεις, οπως π.χ. Τη πατησα και εγω φετος σε μαθηματικα γενικης. Το μαθημα ομως που πηρα απο τις πανελληνιες ειναι οτι οποιος προσπαθει στο τελος δικαιωνεται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...