Προς το περιεχόμενο

Ps vita ?

Werax

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Για σας είδα το ps vita από κοντά και μου άρεσε αρκετά αξίζει να το αγοράσω? ξέρω πως δεν έχει πόλους τίτλους αλλα αυτούς που ήθελα να παίζω τους έχει αυτο τουλάχιστον δεν ειναι μεγάλο προβλημα για μένα.

Sent from my iPad using Insomnia

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 51
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Μια χαρα ειναι το ps vita

Δεν θέλω να να σας μπω μεταξύ σας αλλά είσαι σαν κάτι μεταλλάδες που κάνουν κάτι ψαγμένες αναλύσεις εκ βαθέων για το είδος της κάθε μπάντας (παράδειγμα προσβάλλονται όταν κάποιος αποκαλέσει τους Slipk

Γυναικα εισαι?? Αδυνατον να δεχθεις οτι χανεις το argument ετσι??   Τελος παντων εγω απλα σου λεω οτι επειδη λεει rpg δεν σημαινει οτι ειναι ιδιο παιχνιδι, μπορει να ειναι fps-rpg, roguelike platfo

Λογω των τιτλων θα ελεγα να μην το παρεις, αλλα αφου τα παιχνιδια που θες υπαρχουν, παρτο. Απο τεχνικης αποψης το μηχανηματακι ειναι εξαιρετικο,αλλα ποιος σκεφτεται τα τεχνικα χαρ/κα. Αν σ'αρεσει παρτο, εγω το εχω απο Day 1 δεν το εχω μετανοιωσει, αλλα καποιες φορε σκεφτομαι διαφορα,αλλα μ'αρασει το ατιμο...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Αγορα με κλειστα τα ματια!!!! απο τιτλους εχει ηδη αρκετους για ολα τα "γουστα" και με "ποιοτητα" γραφικων και ηχου επιπεδου PS3, πχ DOA5 plus, Uncharted και ενα σωρο αλλα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

@ElectronicMusic007 εχουμε και λεμε.....

RPGs

Persona 4

Disgaea 3

Soul Sacrifice

Dragons Crown (σε λιγες ημερες)

Ragnarok Odyssey

Muramasa Rebirth

Atelie totori plus

μεχρι και η "μουφα" το Dungeon Hunter....

DOA5 plus

Killzone Μercenary

LBP

Everybodys Golf

Unit13

Modnation Racers

Allstars battle royale

COD declassified

FIFA 13

WRC3

μερικα που μου ερχονται στο μυαλο.....

και μην μου πεις οτι δεν σου φτανουν....

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

<p><strong><span>@<a class="" href="http://www.insomnia.gr/user/266424-electronicmusic007/" title=""><span>ElectronicMusic007</span></a> εχουμε και λεμε.....</span></strong></p>

<p> </p>

<p> </p>

<p><strong>RPGs</strong></p>

<p>Persona 4</p>

<p>Disgaea 3</p>

<p>Soul Sacrifice</p>

<p>Dragons Crown (σε λιγες ημερες)</p>

<p>Ragnarok Odyssey</p>

<p>Muramasa Rebirth</p>

<p>Atelie totori plus</p>

<p>μεχρι και η "μουφα" το Dungeon Hunter....</p>

<p> </p>

<p><strong>Online</strong></p>

<p>DOA5 plus</p>

<p>Killzone Μercenary</p>

<p>LBP</p>

<p>Everybodys Golf</p>

<p>Unit13</p>

<p>Modnation Racers</p>

<p>Allstars battle royale</p>

<p>COD declassified</p>

<p>FIFA 13</p>

<p>WRC3</p>

<p>μερικα που μου ερχονται στο μυαλο.....</p>

<p> </p>

<p>και μην μου πεις οτι δεν σου φτανουν....</p>

Μια χαρα

!

Υπάρχει online rpg?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Spinemn τα μισα παιχνιδια που εγραψες μονο RPG δεν ειναι αλλα οκ το προσπερναμε. Το Vita ειναι αρκετα ακριβο σπορ. Αν δεν εχεις και εσυ καποια ιδιοτροπια θα ελεγα οτι το μηχανημα μαλλον δεν αξιζει τα λεφτα του και ειναι προτιμοτερο να τα ριξεις καπου αλλου. Προσωπικα ξερω πολυ καλα γιατι το αγορασα αλλα ειμαι ιδιαιτερη περιπτωση gamer. Αν εχεις κατι που πρεπει οπως και δηποτε να παιξεις στο Vita και δεν υπαρχει αλλου τοτε ναι αγορασε το. Αν ομως απλα πας για αγορα "ετσι για να ειχαμε να λεγαμε" τοτε καλυτερα μην το κανεις το βημα. 

Ψαξε τα παιχνιδια του. Βρες τι θες να παιξεις. Επειτε μαθε αν η εκδοση ειναι καλη (πιστεψε με παρα πολλες ειναι χαλια μαυρα) και μετα αποφασισε αν θες να ξοδεψεις τα λεφτα σου. Ενας λογος παραπανω γιατι εχει ηδη ανακοινωθει και μειωση τιμων απο τη Sony αλλα δεν εχει εφαρμοστει ακομα. Αν πρεπει ντε και καλα να παρεις φορητη παιχνιδομηχανη τοτε το 3DS αποτελει μονοδρομο αυτη τη στιγμη.  

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Spinemn τα μισα παιχνιδια που εγραψες μονο RPG δεν ειναι αλλα οκ το προσπερναμε. Το Vita ειναι αρκετα ακριβο σπορ. Αν δεν εχεις και εσυ καποια ιδιοτροπια θα ελεγα οτι το μηχανημα μαλλον δεν αξιζει τα λεφτα του και ειναι προτιμοτερο να τα ριξεις καπου αλλου. Προσωπικα ξερω πολυ καλα γιατι το αγορασα αλλα ειμαι ιδιαιτερη περιπτωση gamer. Αν εχεις κατι που πρεπει οπως και δηποτε να παιξεις στο Vita και δεν υπαρχει αλλου τοτε ναι αγορασε το. Αν ομως απλα πας για αγορα "ετσι για να ειχαμε να λεγαμε" τοτε καλυτερα μην το κανεις το βημα. 

Ψαξε τα παιχνιδια του. Βρες τι θες να παιξεις. Επειτε μαθε αν η εκδοση ειναι καλη (πιστεψε με παρα πολλες ειναι χαλια μαυρα) και μετα αποφασισε αν θες να ξοδεψεις τα λεφτα σου. Ενας λογος παραπανω γιατι εχει ηδη ανακοινωθει και μειωση τιμων απο τη Sony αλλα δεν εχει εφαρμοστει ακομα. Αν πρεπει ντε και καλα να παρεις φορητη παιχνιδομηχανη τοτε το 3DS αποτελει μονοδρομο αυτη τη στιγμη.  

Ενταξει εαν περιμενεις να παιξεις παιχνιδια επιπεδου Guild Wars, Baldurs Gate, ELDER SCROLLS. DIABLO, DRAGON AGE, DARK SOULS στο Psvita οντως δεν ειναι rpgs, ομως για το Psvita Μια χαρα rpgs θεωρουνται....απο την αλλη εαν περιμενεις να παιξεις τετοιου ειδους RPGs (στη τρεχουσα χρονικη στιγμη..γιατι ποτε δεν ξερεις...)στο PSVITA ή σε οποιαδηποτε φορητη.....

Ειλικρινα δηλαδη απορω αφου το vita δεν σε/σας "φτιαχνει" τοτε τι το αγορασες/-ατε? απλα για να το κατακρινεις/-τε? ? ? ιδιως εσυ το εχεις ξεσκισει, εμενα προσωπικα μια χαρα μου φαινεται, εαν ηθελα/θελατε να παιζω/παιζετε Pokemon Και οτιδηποτε σε MARIO, ZELDA κλπ θα αγοραζα/αγοραζατε 3ds απο την στιγμη που η SONY ξερω/ξερεις/ξερετε που "προσανατολιζεται" στο θεμα handheld gaming τοτε τι το αγοραζετε? (!!!!!)

Αναφερεις χαλια εκδοσεις παιχνιδιων μπορεις να αναφερεις μια? Και μην μου πεις το COD...

Απο την αλλη.....επειδη με εβαλες σε σκεψη μη τυχον και ΕΓΩ γραφω βλακειες......ολα τα sites τα παιχνιδια που ανεφερα και αρκετα αλλα τα εχουν στην κατηγορια RPGs....λες να "ξερουν" λιγοτερα απο εσενα?

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

πηρα βιτα πολυ προσφατα και ενω ξερω πως στα παιχνιδια δεν εχει τεραστια γκαμα (εχω και 3ds) στο βιτα βρισκεις στο store πολλα παιχνιδακια σε τιμες ανθρωπινες στο 3ds ολα ειναι πανω απο 35 ευρο wtf?τεσπα σαν μηχανημα με εχει εντηπωσιασει οθοναρα ακαριεα αποκριση multitasking ο broswer του ταχυτατος (για λιγο φορουμ-site reading στο κρεβατι) και γραφικαρες...για 130 ευρο (το πηρα μτχ) ειναι εντιπωσιακο το μηχανημα τουλαχιστον...

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Youtube μπενει το vita??? και υπάρχει καποιο παιχνίδι σαν το gta? δηλαδή πας όπου θες σε μια πόλη. Επίσης υπάρχει rpg που να μην ειναι στα ιαπονικα? :P

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Youtube μπενει το vita??? και υπάρχει καποιο παιχνίδι σαν το gta? δηλαδή πας όπου θες σε μια πόλη. Επίσης υπάρχει rpg που να μην ειναι στα ιαπονικα? :P

Υπάρχει σχετική εφαρμογή. Όσο για το 2ο δεν το νομίζω, εκτός αν αγοράσεις το Liberty City(psp game)

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.