Προς το περιεχόμενο

Λογαριασμός στο skrill.com


Opaiktis

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Έφτιαξα την παρασκευή έναν λογαριασμό και έλαβα το παρακάτω μήνυμα:

 

 

 

Step 2: in 1-3 days check your card statement

To finish card verification you will need to enter the transaction amount that appears on your statement.

The transaction will be to Moneybookers and should be on your statement in 1-3 days.

Please enter the amount in the Card and Bank Accounts tab by clicking the Enter amount link next to the card. The correct amount verifies that you have access to the card and will be credited to your account

 

Τι γίνεται τώρα; Περιμένω να μου έρθει γράμμα στο σπίτι για να συνεχίσω την διαδικασία ενεργοποίησης; Ξέρει κάποιος; Επίσης τι γνωρίζετε για την εν λόγω εταιρεία; Μπορώ να στείλω χρήματα στον τραπεζικό μου λογαριασμό μέσω αυτής και μετά να κάνω ανάληψη;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έφτιαξα την παρασκευή έναν λογαριασμό και έλαβα το παρακάτω μήνυμα:

 

 

 

 

Τι γίνεται τώρα; Περιμένω να μου έρθει γράμμα στο σπίτι για να συνεχίσω την διαδικασία ενεργοποίησης; Ξέρει κάποιος; Επίσης τι γνωρίζετε για την εν λόγω εταιρεία; Μπορώ να στείλω χρήματα στον τραπεζικό μου λογαριασμό μέσω αυτής και μετά να κάνω ανάληψη;

 

Οχι φιλε μου.

Δεν σου ερχετε γραμμα. Ειναι στο STATEMNT της τραπεζα σου.

Σου πηραν ενα ποσο απο την καρτα. Απλα πας εκει που λεει VERIFY και βαζεις το ποσο που σου πηραν.

Αν εχεις E-Banking το βλεπεις αμεσα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι, δεν έχω ενεργοποιήσει το ebanking. Να φτιάξω πρώτα αυτό; Ξέρεις να απαντήσεις και στις άλλες ερωτήσεις μου;

Μπορεις να στιλεις και να λαβεις χρηματα. Δεν εχεις θεμα.

Οτι θελεις ρωτα με για την Skrill.

Γενικα οτι μπορεις να πιστοποιήσεις (εχει 3-4 μεθοδους) καντο. Σου ανεβαζουν τα ορια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...