Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @plaisio.gr [ΤΕΛΟΣ]


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Είναι καραγκίοζηδες τα παιδιά. Πήγα στο κατάστημα γιατί έλαβα email να πάω να παραλάβω (κατάστημα Καλαμαριάς). Υπόψιν είχε πληρωθεί με κατάθεση το κινητό (μέσω ebanking). Μου κόβουν τιμολόγιο και μου λένε τώρα το φέρνει ο υπάλληλος και μου το δίνει και το βλέπω ασφράγιστο, ανοιχτό. Λέω θέλω σφραγισμένο κουτί. Μου λένε καινούριο είναι. Λέω δεν με ενδιαφέρει, θέλω να είναι σφραγισμένο. Μου λένε είναι τελευταίο κομμάτι και δεν έχουμε άλλο. Λέω να ακυρωθεί η αγορά και να μου επιστρέψετε τα λεφτά άμεσα. Μου λένε δε γίνεται πρέπει να ακυρωθεί το τιμολόγιο πρέπει να περάσετε αύριο. 

 

Βάζω τις φωνές. Φωνάζουν τον υπεύθυνο, ένα γομάρι χοντρό και μου λέει τι πρόβλημα έχεις κοπελιά (στον ενικό παρακαλώ, λες και είμαι γκόμενα του). Λέω ΝΑΙ. Μου λέει τι μπορώ να κάνω, θα έρθεις αύριο. Λέω είναι εκθεσιακό; Μου λέει ναι αλλά δεν έχει βγει από την μπρίζα (και το είπε για καλό το ζώο). 

 

Τελικά μετά από ένα τέταρτο και ένα λεξοτανίλ μετά, μου ακύρωσαν την παραγγελία. Τα ζώα!

  • Like 10
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Η αλήθεια να λέγεται ήταν λίγο χοντράδα αυτό που της έκαναν αλλά εγώ θα το περίμενα. Την έχω πατήσει πριν δύο χρόνια και έκτοτε δεν αγοράζω τίποτα πια από εκεί. Ακόμα και ομολογουμένως καλές προσφορές. Δεν αξίζει τα νεύρα. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αν δεν απαγορεψουν σε οσους δουλευουν στα καταστηματα να αγοραζουν τα σφραγισμενα κομματια και να αφηνουν τα εκθεσιακα για τους πελατες αυτο δεν θα αλλαξει ποτε....

 

(καλα νεα παντως για οσους χρησιμοποιουν android. η ομαδα του CyanogenMod μαζεψε 7 εκκατομυρια δολλαρια και θα τα χρησιμοποιησουν για να ανοιξουν μια μικρη εταιρεια ωστε να επισημοποιησουν το mod τους. Να και κατι καλο....)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

(καλα νεα παντως για οσους χρησιμοποιουν android. η ομαδα του CyanogenMod μαζεψε 7 εκκατομυρια δολλαρια και θα τα χρησιμοποιησουν για να ανοιξουν μια μικρη εταιρεια ωστε να επισημοποιησουν το mod τους. Να και κατι καλο....)

 

tumblr_mstivyrxOL1sht6spo1_500.gif

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Οχι ακριβως, αν κοιταξεις ολες τις σελιδες θα δεις ποσοι ανησυχουν πως το κινητο δεν θα τρεχει καλα με τις τελευταιες εκδοσεις (η αν θα τρεχει καλα κλπ). Η ομαδα του CyanogenMod εχει βοηθησει πολλες φορες σε αυτο τον τομεα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καραγκίοζηδες τα παιδιά. Πήγα στο κατάστημα γιατί έλαβα email να πάω να παραλάβω (κατάστημα Καλαμαριάς). Υπόψιν είχε πληρωθεί με κατάθεση το κινητό (μέσω ebanking). Μου κόβουν τιμολόγιο και μου λένε τώρα το φέρνει ο υπάλληλος και μου το δίνει και το βλέπω ασφράγιστο, ανοιχτό. Λέω θέλω σφραγισμένο κουτί. Μου λένε καινούριο είναι. Λέω δεν με ενδιαφέρει, θέλω να είναι σφραγισμένο. Μου λένε είναι τελευταίο κομμάτι και δεν έχουμε άλλο. Λέω να ακυρωθεί η αγορά και να μου επιστρέψετε τα λεφτά άμεσα. Μου λένε δε γίνεται πρέπει να ακυρωθεί το τιμολόγιο πρέπει να περάσετε αύριο. 

 

Βάζω τις φωνές. Φωνάζουν τον υπεύθυνο, ένα γομάρι χοντρό και μου λέει τι πρόβλημα έχεις κοπελιά (στον ενικό παρακαλώ, λες και είμαι γκόμενα του). Λέω ΝΑΙ. Μου λέει τι μπορώ να κάνω, θα έρθεις αύριο. Λέω είναι εκθεσιακό; Μου λέει ναι αλλά δεν έχει βγει από την μπρίζα (και το είπε για καλό το ζώο). 

 

Τελικά μετά από ένα τέταρτο και ένα λεξοτανίλ μετά, μου ακύρωσαν την παραγγελία. Τα ζώα!

 

έχω πάθει το ίδιο πράγμα από το ίδιο μαγαζί και γιαυτό πάντα πλέον παραγγέλνω με παραλαβή από το κατάστημα και πληρωμή με μετρητά

 

το ζώα που είπες είναι λίγο..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι καραγκίοζηδες τα παιδιά. Πήγα στο κατάστημα γιατί έλαβα email να πάω να παραλάβω (κατάστημα Καλαμαριάς). Υπόψιν είχε πληρωθεί με κατάθεση το κινητό (μέσω ebanking). Μου κόβουν τιμολόγιο και μου λένε τώρα το φέρνει ο υπάλληλος και μου το δίνει και το βλέπω ασφράγιστο, ανοιχτό. Λέω θέλω σφραγισμένο κουτί. Μου λένε καινούριο είναι. Λέω δεν με ενδιαφέρει, θέλω να είναι σφραγισμένο. Μου λένε είναι τελευταίο κομμάτι και δεν έχουμε άλλο. Λέω να ακυρωθεί η αγορά και να μου επιστρέψετε τα λεφτά άμεσα. Μου λένε δε γίνεται πρέπει να ακυρωθεί το τιμολόγιο πρέπει να περάσετε αύριο. 

 

Βάζω τις φωνές. Φωνάζουν τον υπεύθυνο, ένα γομάρι χοντρό και μου λέει τι πρόβλημα έχεις κοπελιά (στον ενικό παρακαλώ, λες και είμαι γκόμενα του). Λέω ΝΑΙ. Μου λέει τι μπορώ να κάνω, θα έρθεις αύριο. Λέω είναι εκθεσιακό; Μου λέει ναι αλλά δεν έχει βγει από την μπρίζα (και το είπε για καλό το ζώο). 

 

Τελικά μετά από ένα τέταρτο και ένα λεξοτανίλ μετά, μου ακύρωσαν την παραγγελία. Τα ζώα!

 

χωστους και εσυ μια αρνητικη στο scrutz.ετσι για να τιγκαρουν

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 ώρες το note απο την ώρα που το έβγαλα απο φόρτιση και με μπόλικο σκάλισμα, internet κτλ η μπαταρία έπεσε απο το 100% στο 74%

Τί θέμα με την μπαταρία και λαλακίες......μακάρι να ήταν και το o4x μου έτσι!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ακόμα να παίξει καμια δωρεά τί θα γίνει μοναχοφάηδες :P πάντως το καλό είναι οτι δεν υπάρχουν και αγγελίες τουλάχιστον εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ευχαριστώ τον Χρήστο απο την μεγαλονησο που μας ενημερωσε για την αξιολογη προσφορα. Εχω την αισθηση οτι θα ξαναδουμε την ιδια προσφορα συντομα...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

24 ώρες το note απο την ώρα που το έβγαλα απο φόρτιση και με μπόλικο σκάλισμα, internet κτλ η μπαταρία έπεσε απο το 100% στο 74%

Τί θέμα με την μπαταρία και λαλακίες......μακάρι να ήταν και το o4x μου έτσι!

Σιγά μη σου κρατάει και 3 μέρες ανοιχτό....εκτός και αν εννοείς μπόλικο σκάλισμα τη μία ώρα...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα κι εγω ενα μαυρο απο την συγκεκριμενη προσφορα και θα ηθελα να ευχαριστησω πολυ τον  xristoslet για την δημοσιευση της προσφορας...το τηλ σε αυτη την τιμη ειναι σουπερ...παντως με μπολικο σκαλισμα η μπαταρια κρατησε 24 ωρες,πραγμα που ειναι απολυτα λογικο με την τεραστια οθονη του και με απενεργοποιημενη την εξοικονομηση ενεργειας...το μονο που δεν εχω καταφερει ειναι να λειτουργησω το πενακι αλλα μαλλον κατι δεν κανω σωστα...ελπιζω να ξαναβγει παλι η συγκεκριμενη προσφορα για να προλαβουν και αλλοι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...