Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @plaisio.gr [ΤΕΛΟΣ]


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Αρχηγέ μου το σκέφτομαι εδώ και μιάμιση ώρα. Είναι μια καλή τιμή όντως. Το θέμα είναι το τηλέφωνο το χρειάζεται κανείς ή όχι. Και μια Ferrari μπορεί να την πετύχεις σε καλή τιμή, θα πουλήσεις το σπίτι σου για να την πάρεις όμως;  :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Sorry δεν πρόσεξα το ψιλά γράμματα, οτι ηταν χωρίς φπα η τιμή για το Business-to-business(b2b). Αλλο newsletter δεν έχω λάβει.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω που εχω το Blade G μια βδομαδα τωρα την βλεπω μικρη την 4.5 οθονη που εχει.

 

ισως επειδη εχω κουπια αντι για χερια. :-D

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγω εψαχνα 4.3 - 4.5 και το 5.3 μου φαινεται υπερβολικο μαλιστα το χε ενας φιλος και τον κοροιδευα που παει με την παντοφλα. Αλλα σε αυτη την τιμη ειναι πειρασμος. Θα το σκεφτω μεχρι της 1:30 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Samsung Galaxy Note White

Κωδ. 1763296

Παραγγείλατε 1 τεμ.

Τιμή τεμαχίου: 162,00 €

Σύνολο: 162,00 €
Μερικό Σύνολο : 162,00 €
Σύνολο ΦΠΑ : 37,26 €
Σύνολο : 199,26 €
 
 
 


Εγω εψαχνα 4.3 - 4.5 και το 5.3 μου φαινεται υπερβολικο μαλιστα το χε ενας φιλος και τον κοροιδευα που παει με την παντοφλα. Αλλα σε αυτη την τιμη ειναι πειρασμος. Θα το σκεφτω μεχρι της 1:30 

 

 

Ειναι θεμα αναλογιας οθονης εγω βλεπω μικρο το 4.5 οπως οταν ειχαμε 25αρα τηλεοραση 4:3 η 32αρα 16:9 ειχε ακριβως το ιδιο υψος με την 25αρα μονο που ηταν ποιο φαρδια το ιδο συμβενει πολλες φορες με τα κινητα.

 

Οπως με το iphone 4 και το 5 που η οθονη ειναι ποιο μακρια.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικα και 50 ευρω να εκανε(ακομη και τσαμπα να μου το εδιναν) δεν θα το επαιρνα γιατι δεν μ'αρεσουν τοσο μεγαλα κινητα(γενικως τα smartphones μικρα και μεγαλα) αλλα αυτη τη στιγμη στην τιμη αυτη για οποιον ενδιαφερεται πιστευω πως ειναι οτι καλυτερο.

 

Ηδη το αγορασαν 9 ατομα που γνωριζω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...