Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @plaisio.gr [ΤΕΛΟΣ]


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

ativ s γιατί απλά δεν έχει ανταγωνισμό σε αυτά τα λεφτά.

 

Το ενα ειναι Android το αλλο ειναι Windows οποτε λιγο δυσκολο να κανουμε συγκριση γιατι ειναι τι λειτουργικο θελει ο καθε ενας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

ativ s γιατί απλά δεν έχει ανταγωνισμό σε αυτά τα λεφτά.

αν πάρεις windows os παίρνεις νοκια απλα,για μένα πάρε note.σε αυτά τα χρηματα είναι ιδια και να διαλέξεις οτι σου αρέσει,στο τέλος της ημερας το ativ s σου αφήνει μια αισθηση έλλειψης και το note μια ευχαριστησης

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 σορρυ που δεν διαβαζω ολο το θρεντ, ισως να χει απαντηθει αλλα βιαζομαι μπας και δεν προλαβω :-P
η μοναδικη τιμη που βλεπω ειναι 199, πως το παιρνω στα 162?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγοράζεις με τιμολόγιο, πληρώνεις 199 και όταν έρθει η ώρα ν αποδώσεις ΦΠΑ στο τέλος του τριμήνου, ο ΦΠΑ του κινητού εκπίπτει από το ΦΠΑ που θα πλήρωνες, έτσι "το παίρνεις 162€"

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το αγοράζεις με τιμολόγιο, πληρώνεις 199 και όταν έρθει η ώρα ν αποδώσεις ΦΠΑ στο τέλος του τριμήνου, ο ΦΠΑ του κινητού εκπίπτει από το ΦΠΑ που θα πλήρωνες, έτσι "το παίρνεις 162€"

καταλαβα... ωραια "διατυπωση" απο μεριας Πλαισιου.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δουλέψει ούτε android ούτε wp (εκτός από την ελάχιστη χρήση από κινητά φίλων σε android)με symbian ήμουν στο  vivaz και τώρα στο παλιό θηρίο sony ericsson w810i.Απλώς δεν θέλω να πάθω αυτό που έπαθα με το vivaz,δηλαδή να κολλάει  το κινητό και η sony να μου σταματά τα updates...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

εγω πηρα τηλ παντως και μου λενε οτι ισχυει η τιμουλα στα 199,26€...

στα 162€ παντως θα το αγοραζα χωρις πολυ σκεψη.. 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω δουλέψει ούτε android ούτε wp (εκτός από την ελάχιστη χρήση από κινητά φίλων σε android)με symbian ήμουν στο  vivaz και τώρα στο παλιό θηρίο sony ericsson w810i.Απλώς δεν θέλω να πάθω αυτό που έπαθα με το vivaz,δηλαδή να κολλάει  το κινητό και η sony να μου σταματά τα updates...

Τότε πας καρφωτός για ativ s και όχι δεν σου αφήνει καμία έλλειψη ίσα ίσα που είναι καλύτερο και πιο smooth κινητό από όλα και εννοώ όλα τα android κινητά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ποια εκδοση αντροιντ τρέχει ΕΠΙΣΗΜΑ? το σαιτ λεει 2.3 (εδω γελαμε) η σαμμυ υαχει κανει κανα update ελπιζω..

 

Πριν μια βδομαδα ημουν στο πλαισιο και του εκανα ενα hands on  και ειχε την JB,ανεφερα στο υπαλληλο οτι το χαρτακι διπλα με τα χαρακτηριστικα γραφει GB ,αλλα βλεπω JB οτι φοραει το κινητο,εχετε δικιο μου λεει με JB ειναι.Δεν γνωριζω αν ηταν με καποιο update σε JB τα εκθεσιακα,η αν φορανε JB απο την μανα τους.

Mετα απο 2 μερες παω σε αλλο καταστημα πλαισιο και βλεπω οτι και εκει ειναι με JB

 

Ωραιο κινητο,αλλα η αληθεια ειναι οτι ειναι παντοφλα,αλλα για 199 ευρω ειναι special τιμη.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μου ήρθε κι εμένα το πρωί το newsletter και πριν λίγο έκανα την παραγγελία.

 

Για 200€ είναι καλά, ελπίζω τώρα να μην έχουμε θέμα με την διαθεσιμότητα... Όταν την έκανα έδειχνε άμεσα διαθέσιμο, τώρα το πήγανε σε 72 ώρες παράδοση...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...