Προς το περιεχόμενο

[smartphone] Samsung Galaxy Note 199€ @plaisio.gr [ΤΕΛΟΣ]


xristoslet

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εγω το εδωσα! Ανταλλαγη με το Note 2 με φιλο και η διαφορα που θα του δωσω ειναι ενα φορματ συν αλλαγη παστας στο φορητο του.

 

Παω το απογευμα να παρω βαση για το αυτοκινητο.

σου ανταλλαζω note 3 ,με δικη σου διαφορα ,να μου πλυνεις ταμαξι και να το πας για σερβις :-) !!

 

εννοειται πλακιζομαι,αλλα με τρελανε ευχαριστα :-D  το ποστ σου,σουρεαλ πληρως!!!

 

κ γαμω τους φιλους εχεις!!

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 242
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

 

Πάντως στο Πλαίσιο Συντάγματος είχαν σε demo και το Note 1 και το Note 2. Εντάξει, το Note 2 είναι ΣΑΦΩΣ πιο γρήγορο (ειδικά στον Chrome) αλλά για μένα αρκεί και το 1

Μηπως βαζοντας την 4.1.2 (που ειναι η τελευταια επισημη για το note 1 αν δε κανω λαθος) οι διαφορες δεν ειναι τοσο μεγαλες?

 

Γιατι το note 1 ερχεται με την 2.3 ενω το note 2 με την 4.0...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σου ανταλλαζω note 3 ,με δικη σου διαφορα ,να μου πλυνεις ταμαξι και να το πας για σερβις :-) !!

 

εννοειται πλακιζομαι,αλλα με τρελανε ευχαριστα :-D  το ποστ σου,σουρεαλ πληρως!!!

 

κ γαμω τους φιλους εχεις!!

 

Δεν το εχει πληρωσει απο την εταιρια του ηταν και το δικο μου δεν θα το κρατησει στην γυναικα του θα το δωσει γιατι αυτος δουλευει μονο Blackberry

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μολις παρέλαβα το νοτε ευχαριστώ και πάλι τον ΟΠ για την ενημέρωση. μερικά σχολια... <br><br>

1ον φοραει τζελιμπειν 4.1.2<br><br>

2ον στο κατάστημα το είχαν 300€ o πωλητης μου δημιούργησε την εντύπωση ότι δεν ηθελε να μου το πουλήσει διότι έκανε τουλάχιστον 10 λεπτά να το βρει ενώ μου πλάσαρε ένα σε κανονική τιμή (300), και ερωτησεις σε φάση ...να δω το μήνυμα, ειστε εταιρικος πελατης και είναι μόνο για αυτους η προσφορά ( υποψην είχα παραγγειλει αυτο στα 200 με φπα ) τελικά ομως όλα καλά!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πρέπει να τελείωσε, δεν έχει πια στην τιμή αυτή.

 

Πραγματι τελος η τιμη παλι στα 299 ευρω.

 

Οτι πουλησαν πουλησαν γιατι δεν πιστευω να δωσει καποιος 299 ευρω για δυο ετων μοντελο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μηπως βαζοντας την 4.1.2 (που ειναι η τελευταια επισημη για το note 1 αν δε κανω λαθος) οι διαφορες δεν ειναι τοσο μεγαλες?

 

Γιατι το note 1 ερχεται με την 2.3 ενω το note 2 με την 4.0...

 

Χμμμ, να πω την αλήθεια δεν είδα τι φορούσε αυτό στο demo...

 

Πάντως το δικό μου ήρθε με 4.1.2 από το κουτί.

 

Ακόμα δεν έχω εντυπώσεις από ταχύτητα καθώς όσο το χρησιμοποιούσα έκανε διάφορα στο background και καθυστερούσε. Αν και κάτι μου λέει ότι το Note 2 ή 3 δεν θα καταλάβαινε τίποτα ότι και να γίνεται στο backgroung! :)

 

Πάντως όσον αφορά το remote desktop με ποντίκι είναι ΑΚΡΙΒΩΣ ότι χρειαζόμουν. Πιο μικρή οθόνη δεν αρκεί, πιο μεγάλη δεν χρειάζεται.

 

 

μολις παρέλαβα το νοτε ευχαριστώ και πάλι τον ΟΠ για την ενημέρωση. μερικά σχολια... <br><br>

1ον φοραει τζελιμπειν 4.1.2<br><br>

2ον στο κατάστημα το είχαν 300€ o πωλητης μου δημιούργησε την εντύπωση ότι δεν ηθελε να μου το πουλήσει διότι έκανε τουλάχιστον 10 λεπτά να το βρει ενώ μου πλάσαρε ένα σε κανονική τιμή (300), και ερωτησεις σε φάση ...να δω το μήνυμα, ειστε εταιρικος πελατης και είναι μόνο για αυτους η προσφορά ( υποψην είχα παραγγειλει αυτο στα 200 με φπα ) τελικά ομως όλα καλά!

 

Όντως, φοράει 4.1.2.

 

Σε εμένα πάντως η κοπέλα δεν είπε/δεν ρώτησε τίποτα, απλά μου το έδωσε και με έστειλε στο ταμείο! :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αυτο ηταν καλο για οποιον το ηθελε samsung και απο ελλαδα.

 

αλλιως υπαρχουν και κινεζιές note2 πχ με 170Ε, εγω πηρα ενα τετοιο για τη γυναικα μου και βρηκα την ησυχια μου :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πάντως όσοι έλαβαν μήνυμα περί διαθεσιμότητας θα πρέπει να κρατούν μικρό καλάθι, γιατί το συγκεκριμένο μαγαζί έχει ιστορικό με αυτό το θέμα (με προσφορά σε ssd πχ). 

Μακάρι να τα πάρετε. Όσοι το παρέλαβαν υπάρχει αυτή η εφαρμογή για να γίνεται graphic tablet για pc με windows. 

 

http://www.piip.lv/galaxy_note_digitizer_graphics_tablet_for_pc.html

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αν εχει παραγγειλει καποιος απο θεσσαλονικη και αλλαξε γνωμη θα με ενδιεφερε. ευχαριστω

 

Επίσης τό ίδιο  γιά Αθήνα χέρι-χέρι καί νά είναι σφραγισμένο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

κάθε φορά που προσπαθώ να τραβήξω βίντεο με το instagram, το note κάνει restart....

ξέρει κανείς αν υπάρχει λύση?

την εφαρμογή την έχεις στο κινητό ή στη κάρτα; Βάλτη στο κινητό, κάνε delete το cache, κάνε reboot το κινητό και ξαναδοκίμασε. 

 

Εμένα το έκανε με το vine.

 

δες και εδώ

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

η εφαρμογή είναι στο τηλέφωνο - δεν έχω μεταφέρει τίποτα στην κάρτα

καθάρισα την cache, έκανα uninstall και μετά install ξανά απο το play αλλά πάλι τα ίδια, μόλις ξεκινάει να τραβάει βίντεο,

ίσα που φτάνει στο κατώτερο όριο για ποστάρισμα (την γραμμούλα στο timeline) κάνει restart!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...