Προς το περιεχόμενο

iOS 7 Eπίσημο Θέμα


flox

Προτεινόμενες αναρτήσεις

@imarilina ξεκινω να κανω την διαδικασια για ιος 7 και κανω ρηστορ, κανει 25 λεπτα (δεν ξερω και γω τι;;) και μετα κανει επανεκηνησει το ιπαντ και μου βγαζει μνμ στο πισι οτι δεν καταφερε να γεινει το ρηστορ. και ολα εχουν μεινει τα ιδια.. τι σημβαινει;;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

@imarilina ξεκινω να κανω την διαδικασια για ιος 7 και κανω ρηστορ, κανει 25 λεπτα (δεν ξερω και γω τι; ;) και μετα κανει επανεκηνησει το ιπαντ και μου βγαζει μνμ στο πισι οτι δεν καταφερε να γεινει το ρηστορ. και ολα εχουν μεινει τα ιδια.. τι σημβαινει;;

καλησπέρα. ήταν jailbroken το ipad? Έβαλες ρηστόρ ή απλά αναβάθμιση? Σου βγάζει κάποιο έρρορ συγκεκριμένο? Πες μου για να σου απαντήσω. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,ναι jb 5.1.1 στο ρηστορ μολις γεμισε η μπαρα απο το ιτουνς εκανε επανεκινηση το ιπαντ και εβγαλε ενα ερορ οτι δεν μπορεσε να ολοκληρωσει την διαδικασια. Επειδη θελω να το πουλησω θελω να μην εχει τπτ δικο μου μεσα

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα,ναι jb 5.1.1 στο ρηστορ μολις γεμισε η μπαρα απο το ιτουνς εκανε επανεκινηση το ιπαντ και εβγαλε ενα ερορ οτι δεν μπορεσε να ολοκληρωσει την διαδικασια. Επειδη θελω να το πουλησω θελω να μην εχει τπτ δικο μου μεσα

Θες κατ'αρχάς να το βάλεις σε DFU και επίσης να πας να καθαρίσεις το hosts file του υπολογιστή (C:/Windows/system32/drivers/etc )

 

To ανοίγεις με δεξί κλικ και notepad και σβήνεις τη γραμμή που λέει gs.apple.com και νούμερα. Το σώζεις και κάνεις επανεκκίνηση του itunes και ξαναπροσπαθείς. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σ ευχαριστω μαριλινα που με βοηθας αλλα καντα λιγο πιο κατανοητα γτ ειμαι τελειως ασχετος. βημα βημα σε παρακαλω

τι ειναι το dfu?

Καμάρι μου ακριβώς σου είπα. Θα πας στη διαδρομή που σούδωσα στον υπολογιστή και θα βρεις το αρχείο hosts (άνοιξε το Ο υπολογιστής μου πήγαινε στο σκληρό σου και ανοιξε το φάκελο windows και ολους τους άλλους που σου γράφω απο πάνω), μολις βρεις το αρχείο hosts θα το ανοίξεις κάνοντας πάνω του δεξί κλικ και άνοιγμα με notepad, και θα δεις διάφορες σειρές μέσα με γραμματα και αριθμούς.

Αν δεις μια σειρά που να λέει gs.apple.com και κάποιους αριθμούς δίπλα της, θα τη σβήσεις όλη τη σειρά, θα κάνεις save το αρχείο και θα το κλείσεις και μετά κάνεις μια επανεκκίνηση το ιτουνς και ξαναπροσπαθείς το ρηστορ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ok thx και μετα το ρηστορ θα ειναι οπως το αγορασα; δλδ θα χρειαζεται setup απο την αρχη;

Ναι θα επιλέξεις setup as new όταν φτάσει στο βήμα που σε ρωτάει αν θες να κάνεις Setup as new, restore from backup, restore from icloud. 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικα στο hosts δεν υπειρχαν αυτα που εγραψες. κατεβασα ενα αλλο hosts απο το ιντερνετ καθαρο και παλι το ιδιο.. το error 3194

ειδα και βιντεο στο yt και ολοι εσβηναν τις γραμες που ειπες αλλα σε μενα συνεχιζει να βγαζει αυτο το error τι αλλο να κανώ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

<p>Βασικα στο hosts δεν υπειρχαν αυτα που εγραψες. κατεβασα ενα αλλο hosts απο το ιντερνετ καθαρο και παλι το ιδιο.. το error 3194</p>

<p>ειδα και βιντεο στο yt και ολοι εσβηναν τις γραμες που ειπες αλλα σε μενα συνεχιζει να βγαζει αυτο το error τι αλλο να κανώ;</p>

 

Σε DFU πρεπει να το βαλεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

iMarilina στο ios7 όταν ανοίγω το το τουιτερ και άλλες εφαρμογές μου ζητάει συνέχεια να συνδεθώ στο iTunes για να έχω push notifications, τι μπορω κάνω για να αποφύγω αυτήν την ειδοποίηση?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...