Προς το περιεχόμενο

Οθόνη για παλιό σύστημα Η/Υ


Phoenix7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Το e-shop.gr έχει βεβαρημένο παρελθόν σε after sales εντάξει.Αν και εσύ ψάχνεις για οθόνη και πιο πολύ θα έχεις να κάνεις με την αντιπροσωπεία της αν ο μη γένοιτο χρειαστείς κάτι.Θα μπορούσες να ψάξεις για μια φτηνή 22-23'' ips από κάποιο ντόπιο κατάστημα εκεί που είσαι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Μου θυμιζετε εμενα που απο το 2004 ψωνιζα απο eshop, οταν ειχε μονο 2 καταστηματα ολα κι ολα, τρελο στοκ, ποικιλια και τιμες και αψογη εξυπηρετηση (μου ειχαν επιστρεψει στο χερι 88 ευρω μια φορα!!!).

Ακριβως τα ιδια με σας ελεγα και υπερασπιζα την αποψη μου, μεχρι που παρουσιαστηκαν τα γνωστα προβληματα που βλεπετε παντου. Καλη τυχη με τις επιλογες σας, μονο αυτο εχω να πω :-)

 

Προσωπικα ακομα και στην ανω κολιοκοτσανη να εμενα, θα προτιμουσα να στηριξω ενα τιμιο μικρο μαγαζακι κι ας πληρωνα ενα 5% πανω ή μεταφορικα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και εγώ από τότε περίπου ψώνιζα και μάλιστα από παλιά μου τύχαν άσχημα περιστατικά και είχα φασαρίες μαζί τους,δεν είσαι ο μόνος.Να φανώ και υπέρμαχος του e-shop μόνο αστείο μου φαίνεται.Αλλά για άσχημο after sales και κακές εντυπώσεις γενικά μπορώ να πω και για τα "καλύτερα" καταστήματα του εξωτερικού πχ οπώτε είμαι προσεκτικός στο τι λέω γιατί είναι και τι θα σου τύχει.Για αυτό του είπα "αν έχει καλές εμπειρίες από το e-shop και το θεωρεί αξιόπιστο".Ο TS είπε και αυτό:

 

Προτιμώ όποιο με συμφέρει οικονομικά, αν είναι να δώσω 10-15 ευρώ για μεταφορικά ενώ το ίδιο θα το παρω από το e-shop ή από το κάθε e-shop στην ίδια τιμή, εννοείται ότι θα προτιμήσω αυτό. εγώ απλά ρώτησα ποιο απο αυτα ειναι αξιοπιστο, οι κρητικές και τα αστέρια από κάτω δεν μου λένε τίποτα, μπορεί ο καθένας να πάει να τα γράψει όποτε θέλει ;)

 

Όπως και εγώ:

 

Το e-shop.gr έχει βεβαρημένο παρελθόν σε after sales εντάξει.Αν και εσύ ψάχνεις για οθόνη και πιο πολύ θα έχεις να κάνεις με την αντιπροσωπεία της αν ο μη γένοιτο χρειαστείς κάτι.Θα μπορούσες να ψάξεις για μια φτηνή 22-23'' ips από κάποιο ντόπιο κατάστημα εκεί που είσαι.

 

 

 

Phoenix7 δες μια από αυτές από ώπου κρίνεις οτι σε συμφέρει:

 

Αφού ζήτησες 22αρα http://www.skroutz.gr/s/3046674/LG-22EA53VQ.html

 

Και η 23αρα που πρότεινε και ο giokou http://www.skroutz.gr/s/3523250/LG-23EA53V.html

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...