Προς το περιεχόμενο

Ξεκινάει από σήμερα η διάθεση του iOS 7


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

lol απλά! Τι άλλο θα βρουν μπας και εισπράξουν κάνα φράγκο για αποζημίωση... :P Όπως τότε με τα Pokemon και την επιληψία! 

Να εισπράξουν? Τα @Χ τους θα πάρουν.

 

 

 

Το πολύ να τσιμπήσουν καμιά χρωματιστή θήκη τσάμπα.

You are holding it wrong.

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Γεια σας παιδιά! Εκανα αναβάθμιση σε 7 και δεν ξετρελάθηκα! <_< Καθώς είμαι άσχετη με τα προ'ι''όντα της Apple,

μόνο 2 μερούλες έχω στα χέρια μου το ipad mini... Το 6 είχε φανταστικό μενού!

Αν το δώσω απο το κατάστημα που έγινε η αγορά μπορούν να κάνουν

κάτι? Να το γυρίσουν στο 6? Στις ρυθμίσεις που εχει μια επιλογή με επαναφορά Ipad, μπορεί να γίνει κάτι με αυτό?

Ευχαριστώ πολύ :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γεια σας παιδιά! Εκανα αναβάθμιση σε 7 και δεν ξετρελάθηκα! <_< Καθώς είμαι άσχετη με τα προ'ι''όντα της Apple,

μόνο 2 μερούλες έχω στα χέρια μου το ipad mini... Το 6 είχε φανταστικό μενού!

Αν το δώσω απο το κατάστημα που έγινε η αγορά μπορούν να κάνουν

κάτι? Να το γυρίσουν στο 6? Στις ρυθμίσεις που εχει μια επιλογή με επαναφορά Ipad, μπορεί να γίνει κάτι με αυτό?

Ευχαριστώ πολύ :)

Δεν υπάρχει επιστροφή καλα θα κανείς να το συνηθίσεις, ε όχι και απίστευτο το iOS 6 οι περισσότεροι περίμεναμε πως και πως να απαλλαγούμε.
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν υπάρχει επιστροφή καλα θα κανείς να το συνηθίσεις, ε όχι και απίστευτο το iOS 6 οι περισσότεροι περίμεναμε πως και πως να απαλλαγούμε.

 Γιατί καλέ τι είχε το 6? Εμένα μου άρεσε πάντως...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Tόσο χάλια το 6? Τώρα μ'έκανες χαρούμενη! Σίγουρα είναι και θέμα συνήθειας.

Η επόμενη αναβάθμιση πότε θα γίνει στο περιπού?

Η επόμενη αλλαγή έκδοσης θα είναι σε ένα χρόνο περίπου αλλά μην περίμενες αλλαγές στην εμφάνιση, την παλιά εμφάνιση την είχαν τα iphone από το 2007 οπότε καταλαβαίνεις, θα βγουν βέβαια κάποιες αναβαθμίσεις σύντομα του στυλ 7.01 κλπ αλλά θα είναι μόνο για διορθώσεις προβλημάτων, προσπάθησε να το συνηθίσεις και ξέχασε την επιστροφή και θα δεις αξίζει η αλλαγή.

 

 Γιατί καλέ τι είχε το 6? Εμένα μου άρεσε πάντως...

Εκτός από τα θεματάκια που είχε που δεν τα έλυσε ποτέ όπως με το wifi, εμένα με το 5 δεν μου φαινόταν διαφορά που αναβάθμισα από το 4 ήταν λες και είχα το ίδιο κινητό λίγο πιο γρήγορο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Εκτός από τα θεματάκια που είχε που δεν τα έλυσε ποτέ όπως με το wifi, εμένα με το 5 δεν μου φαινόταν διαφορά που αναβάθμισα από το 4 ήταν λες και είχα το ίδιο κινητό λίγο πιο γρήγορο.

καλά και εγω δεν είχα δει τρελες διαφορές, αλλά γενικώς μου άρεσε...

Να σε ρωτησω μηπως ξέρεις: Στο ios7  έχει κάτι που να μπορείς να μπλοκάρεις συγκεκριμένα νουμερα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλά και εγω δεν είχα δει τρελες διαφορές, αλλά γενικώς μου άρεσε...

Να σε ρωτησω μηπως ξέρεις: Στο ios7  έχει κάτι που να μπορείς να μπλοκάρεις συγκεκριμένα νουμερα?

ναι μπορείς, settings -> phones -> blocked και διαλέγεις αυτούς που σε ενοχλούν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Βγήκε αναβάθμιση 7.0.2 (21mb) που διορθώνει το bug με τη lock screen και επιπλέον προστέθηκε και Ελληνικό πληκτρολόγιο για όσους επιλέξουν να χρησιμοποιήσουν και χαρακτήρες εκτός από νούμερα στη lock screen (settings->general->Passcode Lock)

 

:)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βγήκε αναβάθμιση 7.0.2 (21mb) που διορθώνει το bug με τη lock screen και επιπλέον προστέθηκε και Ελληνικό πληκτρολόγιο για όσους επιλέξουν να χρησιμοποιήσουν και χαρακτήρες εκτός από νούμερα στη lock screen (settings->general->Passcode Lock)

 

:)

Να υποθέσω ότι έγινε παρέμβαση απο Ελληνικό έδαφος για αυτό?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...