Προς το περιεχόμενο

Ξεκινάει από σήμερα η διάθεση του iOS 7


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μου φαίνεται λίγο περίεργο αλλα λογικα ειναι θέμα συνήθειας.....

 

Στο λευκό iPad πάντως, το νέο πληκτρολόγιο φαίνεται μούρλια, εμφανισιακά!!!!

 

Ολα smooth πάντως, γρήγορα κατέβηκε το νέο iOS, κανενα πρόβλημα στην εγκατάσταση, όλα καλά :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Όλοι όσοι εχουν lags ίσως να οφείλονται στο restore from backup.γι'αυτο πιο πανω πρότεινα πρώτα το set as new,δοκιμάστε τα lags και μετα κάντε το restore from backup.επίσης η εγκατάσταση να είναι από iTunes και οχι OTA.

Εγω το τρεχω σε 4s όποτε έκανα κατι διαφορετικό ειχα θέματα οταν άρχισα να το κάνω ετσι οπως σας το περιγράφω ολα ηταν super,δοκιμάστε το.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Προς του κατοχους iPhone 4 που εκαναν το update:

Διαφορες σχετικα με την ανταποκριση? Παρατηρησεις?

 

Εdit

Η Ars εκανε review επι του θεματος

 

Τελευταια παραγραφος

 


That said, the iPhone 4 and iOS 7 just can't quite provide an experience that's up to Apple's usual standard. Apply the update if there's an iOS 7 feature (or an iOS 7-only app) that you need in your life, but our recommendation now would either be to wait for potential performance boosts in a future iOS 7 update or to start looking into a new iPhone 5C or 5S.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προς του κατοχους iPhone 4 που εκαναν το update:

Διαφορες σχετικα με την ανταποκριση? Παρατηρησεις?

 

Εdit

Η Ars εκανε review επι του θεματος

 

Τελευταια παραγραφος

Εγώ με 2-3 φίλους που μίλησα ενώ τους το είχα πει κιόλας μην κάνουν update στα 4αρια, το κινητό είναι σπαστικά αργό, ας ελπίσουμε σε κάνα 7.0.1 η 7.0.2 να κόψουν κάνα animation μπας και γίνει πιο usable, για αυτούς που λένε για lag στο 5αρι εγώ δεν έχω δει τίποτα πάντως πιο γρήγορο μου φαίνεται το 7.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έβαλα το iOS 7 στο 4s μου. Όταν τελείωσε το Update και ξεκίνησα να το δουλεύω, είχε τρελά κολλήματα & lag. Με την ώρα όμως, σταμάτησαν όλα αυτά. 

Το μόνο που μπορώ να φανταστώ, είναι ότι έκανε indexing για το Spotlight (Μπορεί να λέω και πατάτα τώρα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Έβαλα το iOS 7 στο 4s μου. Όταν τελείωσε το Update και ξεκίνησα να το δουλεύω, είχε τρελά κολλήματα & lag. Με την ώρα όμως, σταμάτησαν όλα αυτά. 

 

Το μόνο που μπορώ να φανταστώ, είναι ότι έκανε indexing για το Spotlight (Μπορεί να λέω και πατάτα τώρα)

 

Αν κάποιος έχει τα backups του στο icloud, μετά το restore κλπ κατεβάζει για αρκετή ώρα τις εφαρμογές ή τα updates τους (αν έχει επιλέξει την αυτόματη αναβάθμιση) και είναι λογικό να έχει κάποια σκαλώματα. Στο iphone 5 δεν έχω απολύτως κανένα πρόβλημα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τα updates των εφαρμογών εχτες λόγω φόρτου δεν γίνονταν αυτόματα σε όλους, σημερα που το άνοιξα άρχισε να γεμίζει κυκλακια, προς το παρών το φεισμπουκ και τουιτερ έχουν τα native πληκτρολόγια απο τις άλλες εφαρμογές περιμένουμε αναβάθμιση σωστή.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εγώ στο 4S δεν βλέπω lag, μόνο στο πρώτο πεντάλεπτο αμέσως μετά την εγκατάσταση του iOS 7. Και μερικές φορές που κάνει hickup το background, αλλά τίποτα σπουδαίο. Βλέπω αρκετά πράγματα που δεν μου αρέσουν, και βλέπω κάποια bugs.

Ήθελα να δοκιμάσω itunes radio αλλά είναι US only :(

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...