Προς το περιεχόμενο

Ξεκινάει από σήμερα η διάθεση του iOS 7


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

 

 

Ναι εχω κανει updates σε εφαρμογές. Sent from my iPhone using Insomnia

 

Μπορείς να βάλεις ένα screenshot από το μήνυμα που σου βγάζει?

Πήρα screenshot πατάω αντιγραφή αλλα δεν μπορώ να την βάλω την φωτό. Εχω καιρό να προς ταρω φωτό!!!!! Sorry. Sent from my iPhone using Insomnia
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 265
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

  • Super Moderators

Πήρα screenshot πατάω αντιγραφή αλλα δεν μπορώ να την βάλω την φωτό. Εχω καιρό να προς ταρω φωτό!!!!! Sorry. Sent from my iPhone using Insomnia

 

Θα πατήσεις επισύναψη εικόνας στο κάτω μέρος του παραθύρου όταν γράφεις το μήνυμα και θα σε πάει στις φωτογραφίες να επιλέξεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Super Moderators

Τωρα;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Χμ... Αν πας στο κινητό Ρυθμίσεις και μετά itunes & AppStore δεν σου βγάζει καμία επιλογή για αποδοχή όρων χρήσης κλπ? Επίσης πάλι στις ρυθμίσεις και στο Κέντρο Ειδοποιήσεων, είναι όλα ενεργοποιημένα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

 

Τωρα;

 

Sent from my iPhone using Insomnia

 

Χμ... Αν πας στο κινητό Ρυθμίσεις και μετά itunes & AppStore δεν σου βγάζει καμία επιλογή για αποδοχή όρων χρήσης κλπ? Επίσης πάλι στις ρυθμίσεις και στο Κέντρο Ειδοποιήσεων, είναι όλα ενεργοποιημένα?

Οχι δεν μου βγάζει επιλογή για όρους χρήσης. Sent from my iPhone using Insomnia

 

Να και μια φωτό.

 

 

 

Sent from my iPhone using Insomnia

post-199894-0-39481000-1379594553_thumb.jpg

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το ipad mini ,βασικά μου φαίνεται πιο γρηγορο αλλα εμφανησιακα χειρότερο

 

η μπαρα κατω ειναι σαν ναχει φτιαξει το background καποιος rookie του photoshop , όπως και στα folders είναι αρκετα κακο

 

δεν βάζει όλες τις εφαρμογές σου εμφανίζει μικρο παραθυρακι με μερικες και μετα πρεπει να κανεις slide για να τις δεις όλες ???

 

γενικώς μετριες εντυπωσεις

 

πολυ κακό για το τιποτα... Αυτα κανει το marketing

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το ipad mini ,βασικά μου φαίνεται πιο γρηγορο αλλα εμφανησιακα χειρότερο

 

η μπαρα κατω ειναι σαν ναχει φτιαξει το background καποιος rookie του photoshop , όπως και στα folders είναι αρκετα κακο

 

δεν βάζει όλες τις εφαρμογές σου εμφανίζει μικρο παραθυρακι με μερικες και μετα πρεπει να κανεις slide για να τις δεις όλες ???

 

γενικώς μετριες εντυπωσεις

 

πολυ κακό για το τιποτα... Αυτα κανει το marketing

κι εδώ με mini , συμφωνώ απόλυτα με τον φίλο ...όντως πολύ κακό για το τίποτα!!! 

αν και το γρήγορο είναι σχετικό (έχει αρκετά σκαλώματα)...και ούτε ένα χρόνο ζωής δεν έχει κλείσει το μικρό ακόμα!!!!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παιδια έχω μια απορία. Οι εφαρμογές που κάνουν ενημέρωση γτ μετα δεν φεύγουν και της δείχνει ακόμα; Δλδ εχει κάνει την ενημερώσει και μετα λέει open κανονικα δεν θα έπρεπε να μην της δείχνει;
επεισεις η μουσικη  δεν δουλευει μερικες φορες απο το κετρο ελεγχου

iOS 7 παρα πολυ καλο τώρα όσο αφορά για το 4s κάτι μικρο κόλλημα τα όταν μπαίνεις στα μηνύματα και στα τηλ και όταν τα ανοίγει (δεν έχω πολλα). Μετα η μπανταρια φεύγει σχετικά γρήγορα.θα του κάνω και αλλα τεστ για να δώ :Ρ ελπίζω όλα αυτα να λυθούν γρήγορα με κάποιο update

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

έχω το ipad mini ,βασικά μου φαίνεται πιο γρηγορο αλλα εμφανησιακα χειρότερο

 

η μπαρα κατω ειναι σαν ναχει φτιαξει το background καποιος rookie του photoshop , όπως και στα folders είναι αρκετα κακο

 

δεν βάζει όλες τις εφαρμογές σου εμφανίζει μικρο παραθυρακι με μερικες και μετα πρεπει να κανεις slide για να τις δεις όλες ???

 

γενικώς μετριες εντυπωσεις

 

πολυ κακό για το τιποτα... Αυτα κανει το marketing

Λυπάμαι, αλλά κι εγώ θα συμφωνήσω...

Είναι κάτι (όντως) καινούριο (επιτέλους), αλλά ένα βήμα μπροστά?

Well, I don't think so!

Το να σέρνεις τις background εφαρμογές "προς τα πάνω" για να κλείσουν, σε σχέση με το γρήγορο κλικ πάνω στο "x" που έκανες πριν, θεωρείται πιο γρήγορο?

Το ότι αργεί εμφανέστατα η συσκευή ν'ανοίξει σε σχέση με πριν?

Δε ξέρω... εμφανισιακά "μέτριο" (αν κι αυτό είναι θέμα γούστου, εμένα προσωπικά δε με ξετρέλανε, άλλους θα τους αρέσει), αλλά λειτουργικά τίποτα αμάν το σημαντικό, που να πεις ότι έκανε την τεράστια διαφορά σε σχέση με πριν.

Aυτόματα updates εφαρμογών & αποκλεισμός ανεπιθύμητων αριθμών τα μοναδικά + !

Για αναφορές παράδοσης στα SMS προς άλλες συσκευές εκτός iPhone, ακόμη κι εν έτη 2013... ουδείς λόγος.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το έβαλα. Αεροπορία!!!! Πραγματικά η ταχύτητά του δεν υπάρχει. Η γραμμικότητά του προσωπικά μου αρέσει πολύ. Φαντάζομαι ότι με jb και themes θα δούμε ομορφιές, αλλά αυτό είναι κάτι που για την ώρα δε με απασχολεί. Το εικονίδιο των ρυθμίσεων χάλια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Λυπάμαι, αλλά κι εγώ θα συμφωνήσω...

Είναι κάτι (όντως) καινούριο (επιτέλους), αλλά ένα βήμα μπροστά?

Well, I don't think so!

Το να σέρνεις τις background εφαρμογές "προς τα πάνω" για να κλείσουν, σε σχέση με το γρήγορο κλικ πάνω στο "x" που έκανες πριν, θεωρείται πιο γρήγορο?

Το ότι αργεί εμφανέστατα η συσκευή ν'ανοίξει σε σχέση με πριν?

Δε ξέρω... εμφανισιακά "μέτριο" (αν κι αυτό είναι θέμα γούστου, εμένα προσωπικά δε με ξετρέλανε, άλλους θα τους αρέσει), αλλά λειτουργικά τίποτα αμάν το σημαντικό, που να πεις ότι έκανε την τεράστια διαφορά σε σχέση με πριν.

Aυτόματα updates εφαρμογών & αποκλεισμός ανεπιθύμητων αριθμών τα μοναδικά + !

Για αναφορές παράδοσης στα SMS προς άλλες συσκευές εκτός iPhone, ακόμη κι εν έτη 2013... ουδείς λόγος.

Με τοσες πολλες διαφορες ,με το μεγαλυτερο update  που εχει γινει δεν θυμαμαι και εγω απο ποτε εσυ κολησες στην αναφορα μυνηματων  λες και ασχολειται κανεις με σμαρτφοουν να στειλει sms   τι να πω...

Αποψεις ειναι αυτες,δεν ειπες πια συσκευη εχεις  επειδη  μιλησεις για καθυστερηση .

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To 5άρι έχω.
Δεν είπα ότι είναι κακό, απλά δε τρελάθηκα!
Δε το θεωρώ ένα βήμα μπροστά, είναι απλά μια μεγάλη αλλαγή. Προς το χειρότερο σε καμία περίπτωση, αλλά... κι ως εκεί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τοσες πολλες διαφορες ,με το μεγαλυτερο update  που εχει γινει δεν θυμαμαι και εγω απο ποτε εσυ κολησες στην αναφορα μυνηματων  λες και ασχολειται κανεις με σμαρτφοουν να στειλει sms   τι να πω...

Πολύ ωραία λογική!!!

Επειδή σου παρέχει το μεγαλύτερο update δεν τολμάμε να ζητήσουμε τα αυτονόητα!!! 

Και ένας μόνο χρήστης να ασχολείται φίλτατε με sms είναι αδιανόητο να μην υπάρχει αναφορά παράδοσης...

Στο ipad 3 μου πάντως το 7 τρέχει καλύτερα από το 6 , με αισθητά λιγότερα shutters και κολλήματα

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Με τοσες πολλες διαφορες ,με το μεγαλυτερο update  που εχει γινει δεν θυμαμαι και εγω απο ποτε εσυ κολησες στην αναφορα μυνηματων  λες και ασχολειται κανεις με σμαρτφοουν να στειλει sms   τι να πω...

Αποψεις ειναι αυτες,δεν ειπες πια συσκευη εχεις  επειδη  μιλησεις για καθυστερηση .

Γιατί ως γνωστόν όλοι οι συνάνθρωποι μας έχουν smartphone,και το κινητό τους είναι συνεχώς online, και έχουν την ίδια εφαρμογή για να μιλάμε συνεχώς ενεργοποιημένη.Oh,please

 

Σταματώ,γιατί θα χαλάσει το θέμα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ ωραία λογική!!!

Επειδή σου παρέχει το μεγαλύτερο update δεν τολμάμε να ζητήσουμε τα αυτονόητα!!! 

Και ένας μόνο χρήστης να ασχολείται φίλτατε με sms είναι αδιανόητο να μην υπάρχει αναφορά παράδοσης...

Στο ipad 3 μου πάντως το 7 τρέχει καλύτερα από το 6 , με αισθητά λιγότερα shutters και κολλήματα

 

Να λοιπον ο τροπος για να εχεis αναφορα παραδοσης στα SMS σ

 

Συνδρομητες Cosmote: Μπροστα απο το μηνυμα σας προσθεστε *0# (αστερακι μηδεν διεση κενο μημυμα)

Συνδρομητες QTelecom: Μπροστα απο το μηνυμα σας προσθεστε ! (θαυμαστικο κενο μηνυμα)

Συνδρομητες Wind: Μπροστα απο το μηνυμα σας προσθεστε *NOT# (αστερακι ΝΟΤ διεση κενο μηνυμα)

Συνδρομητες Vodafone: Μπροστα απο το μηνυμα σας προσθεστε *# (αστερακι διεση κενο μηνυμα)

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...