Προς το περιεχόμενο

LR εταιρια


thyra_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Ένα αφτερσειβ που είχα δοκιμάσει από avon πάντως ήταν πολύ καλό, προϊόντα έχουν καλά, αλλά το marketing τους είναι για το πέος μιλάμε.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πάντως ξέρω ότι όλοι οι υπάλληλοι της LR είναι ευτυχισμένοι και οδηγάνε μερσεντές.

Εισαι ενας απο αυτους;

 

Δεν ξέρω τι λέτε εσείς, εγώ πάντως ξέρω ότι όλοι οι υπάλληλοι της LR είναι ευτυχισμένοι και οδηγάνε μερσεντές.

Εισαι ενας απο αυτους;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πιστευω να παιζει ρολο αν εισαι αντρας ή γυναικα..Απλως να γνωριζεις κοσμο.

Αν αυτά τα λες πριν καν σε πάνε στο σεμινάριο να μιλήσουν αυτοί που μπήκανε στην εταιρία με ένα σκισμένο βρακί και τώρα οδηγάνε 3λιτρη μερσεντες, καλύτερα αποχαιρέτα από τώρα το 150άρι :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Εισαι ενας απο αυτους;

 

Όχι βέβαια, εγώ είμαι ανώτερο στέλεχος, όχι απλός υπάλληλος με μερσεντές.

 

Εγώ έχω φτάσει να οδηγάω λαμποργκίνι, να έχω εξοχικό στη γαλλική ριβιέρα και να πηγαινοέρχομαι στη Μύκονο με το κότερό μου.

 

Κι όλα αυτά πουλώντας απλά αλόη ε, ούτε καν μεθ!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Άμα δεν είσαι γυναίκα τι να την κάνεις την Avon; Άντρας που πουλάει καλλυντικά δεν είναι επικερδής ιδέα.

Μην το λες..

 

Αν και δεν εχω πουλησει ποτε καλλυντικα, εχω καταλήξει πως περισσοτερο πειθει ενας πωλητης αντιθετου φυλου (που να το χει ομως) απο τον πελατη. Ειδικα δε στα γυναικεια ειδη διαπρεπουν αρκετοι ανδρες πωλητες ;)

 

Παντως σχετικα με το θεμα, μακρια ts, οπως ειπε ο στατους τα νουμεραδε βγαινουν..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μην το λες..

 

Αν και δεν εχω πουλησει ποτε καλλυντικα, εχω καταλήξει πως περισσοτερο πειθει ενας πωλητης αντιθετου φυλου (που να το χει ομως) απο τον πελατη. Ειδικα δε στα γυναικεια ειδη διαπρεπουν αρκετοι ανδρες πωλητες ;)

 

Παντως σχετικα με το θεμα, μακρια ts, οπως ειπε ο στατους τα νουμεραδε βγαινουν..

Μαλλον αναφερεσαι στην LR.Και εγω δεν πολυψηνομαι..Αντιθετα την Avon λεω να την δοκιμασω.Δεν πληρωνεις τπτ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πυραμίδες.

πωλήσεις στη νιγηρία

κλπ.

 

έχουν ειπωθεί τόσα για αυτά τα θέματα, έχουν ανοιχτεί τόσα thread, έχει χυθεί τόσο μελάνι (ή καφές πάνω σε πληκτρολόγια) και ακόμα ο κόσμος αναρωτιέται μήπως στην περίπτωση του τα πράγματα είναι διαφορετικά. μήπως αυτός θα κάνει την διαφορά.

τι να πει κανείς;

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...