Προς το περιεχόμενο

LR εταιρια


thyra_7

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

οσες δεν πληρωνεις αερα για να μπεις στην μαλακια τους παλευετε...εχεις τουλ.καποια προιοντα που τα πουλας και θα βγαλεις τουλαχιστον αυτα που βαλες.

υπαρχει καμμια λιστα με ολες αυτες τις εταιριες στην ελλαδα?

http://www.insomnia.gr/topic/456139-%CE%BA%CE%B1%CF%84%CE%B9-%CF%80%CE%BF%CE%BB%CF%85-%CF%80%CE%B5%CF%81%CE%B9%CE%B5%CF%81%CE%B3%CE%BF-%CF%83%CF%85%CE%BC%CE%B2%CE%B1%CE%B9%CE%BD%CE%B5%CE%B9-worldventures/page-7?do=findComment&comment=5030375

ειμαι 100% σιγουρος οτι τουλ.1 φορα την βδομαδα υπαρχουν ποστ για πυραμιδες πονζυ-μλμ

 

εγω παλι πιστευω οτι μια αλυσιδα για ιπποφαες που εχει και αναγνωριση εοφ και ισως αμερικης θα πηγαινε αερα.θα τα παιρναμε και απο κινεζους και απο usa -canada

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

ειμαι 100% σιγουρος οτι τουλ.1 φορα την βδομαδα υπαρχουν ποστ για πυραμιδες πονζυ-μλμ

 

Αυτο που εκανε ο Πονζι δεν εχει καμια σχεση με τις κρεμουλες. Μην ξεφτιλιζεις την ιδιοφυια.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δευτερη φορα προσπαθησαν να με χωσουν στη worldventures χθες....αυτη τη φορα πολυ πιο κοντινο μου ατομο που γνωριζομαστε απο το δημοτικο και κανουμε παρεα. Εξελιγμενη παρουσιαση αυτη τη φορα με πιο πολλα μπιχλιμπιδια σε καφετερια με θαλασσα στο πιατο και ενα λαμογιο απο την Κυπρο να δινει ρεστα, τρελος παπατζης.

Κριμα ρε γαμωτο, εχω στενοχωρηθει για τον φιλο μου σκεφτομαι πώς να του ανοιξω τα ματια αλλα τωρα ειναι και αργα, τα 250 ευρω τα εδωσε... Και ειναι και ατομο που απο τα 16 του εχει δουλεψει σε οικοδομες, σερβιτορος νυχτα κλπ του φευγε ο κωλος για 3 ευρω την ωρα ξερει πώς βγαινει το χρημα και εχει πιστεψει οτι θα καθεται αραχτος να πινει καφε και θα τα οικονομαει....Τι να πω.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Btw, πληρωνεις για να μπεις; Παιζει να μπουμε στο τζαμπε, να παμε σε κανα συνεδριο και αμα λαχει να ριξουμε και κανα πεοντα;

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι 250 ευρω η εγγραφη και τα συνεδρια τους εχουν και εισοδο παρακαλω γιατι θα σου μιλησουν οι συγχρονοι Bill Gates που εγιναν εκατομμυριουχοι, θα σου εξηγησουν τον τροπο και μετα θα ειναι ευκολο να το κανεις και εσυ....τι το περασες??

Αν και ο λαμογιαρης μου προτεινε να μου βαλει την εισοδο (20 ευρω) σε ενα συνεδριο στην Αθηνα σε λιγες μερες που θα πανε με τον φιλο μου....αφου θα ειχα γραφτει ομως εννοειται.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ειναι πραγματικα καταπληκτικο το πως παραγεται τοσο χρημα ως δια μαγειας,μιας και ολα τα μελη κονομανε και κανενας δεν μπαινει μεσα.

Δεν μαζευονται καμια δεκαρια χεοπες απο αυτους να ξεπληρωσουν και το χρεος της Ελλαδας στο αψε σβησε? 

Θα δωσουμε και τα ονοματα τους σε πλατειες κλπ ως εθνικους ευεργετες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 χρόνο αργότερα...

ναι εχω χασει 2 φιλες απο αυτη τη μαστιγα.

 

Τι παιζει τελικα με την Avon ρε παιδια;

Πολλες γυναικες βλεπω 'μπλεγμενες' με αυτην.

 

Ειναι πυραμιδα; Πληρωνεις να μπεις;

Καλλυντικα μονο με παρουσιασεις πουλανε;

Τι στο καλο κανουν;

 

Ολοι λενε μακρια, αλλα πειτε κατι παραπανω!

μακρια και απο την Avon

 

Γιατι, πες μας λιγα πραγματα, καποιος μπορει να γλυτωσει, δεν ξερεις.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

H avon ειναι πυραμιδα και αυτη και χρησιμοποιει προιοντα για καλυψη. Τα προιοντα της avon δεν γνωριζω αν ειναι καλα η οχι, αν ειναι φθηνοτερα η ακριβοτερα απο αυτα που βρισκεις στο hondos senter πχ αλλης μαρκας, αλλα τελευταια πεφτει πολυ διαφημιση στην τηλεοραση, μεχρι και εδω. Και ο κοσμος κλασσικα οτι διαφημιζεται το αγοραζει. 

Αλλα δεν ειμαι σιγουρος αν η AVON ειναι μονο η εταιρια των ανεξαρτητων συνεργατων και μονο, ή υπαρχει και η μαρκα "Avon" σε κραγιον, καλλυντικα, κτλ.

 

Το παρεις προιοντα της Αvon δεν τρεχει καποιο θεμα. Το κακο ειναι να μην αγορασεις ολοκληρο το βαλιτσακι φθηνοτερα για μεταπωληση..

Λιγες πιστευω ειναι αυτες που αγοραζουν μπιχλιμπιδια μεσω γνωστων χερι χερι. Πιο πολυ φανταζομαι αρεσει στο κοσμο να πηγαινει να χαζευει στα μαγαζια να αγορασει η οχι, κατι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μακριά από LR, lyonees, forever κλπ κλπ.

Θα σε πλησιάσουν, θα σου πουν ο τάδε έβγαλε τον προηγούμενο μήνα 24.576.000€ και πήρε μπόνους από την εταιρεία μία Ferrari california, ένα εξοχικό στο Malibu και αγόρασε πέρσι ένα νησί στην Γαλλική Πολυνησία ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 4 μήνες μετά...

Το να αγοράσεις από κάποιον γνωστό σου της LR μια κολώνια σε καλή τιμή, είναι καλό. Θα τον ενισχύσεις κιόλας.

Το να αγοράζεις από κάποιον γνωστό σου της LR κάποια προιόντα για να τα κάνεις δώρο σε εξαιρετικά συμφέρουσες τιμές πάλι είναι καλό.

Το να σε κάνει πελάτη του και να σε κολλάει συνέχεια και να μην ξεκουμπίζεται είναι κακό.

Το να μπεις εσυ ο ίδιος στην LR, αν δεν έχεις δουλειά, αν έχεις πολύ ελεύθερο χρόνο, είσαι κοινωνικός, έχεις πειθώ και δεν ντρέπεσαι καν το. Απλώς να ξέρεις ότι θα είσαι ένας πλασιέ που θα πηγαίνει πόρτα πόρτα και θα ρίχνεις τον εγωισμό σου γιατί θα είναι σαν να παρακαλάς. Επίσης μπορεί να χάσεις φίλους και να πέσεις πολύ στην εκτίμηση του κόσμου. "Ωχ! Πάλι αυτός με τις κολώνιες". 

Όλη αυτή η ιστορία με το "Ημιαπασχόληση 600 έως 900€ το μήνα" δεν είναι ψέμα αλλά δεν είναι και τόσο απλά τα πράγματα.

ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΗΜΙΑΠΑΣΧΟΛΗΣΗ. Και για να φτάσεις τα 900 ευρώ θα πρέπει να κάνεις πωλήσεις πάνω από 4.000 ευρώ το μήνα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Έχω χάσει 2 πολύ καλούς φίλους οι οποίοι στο βωμό του χρήματος, θυσίασαν την φιλία αυτή. Παρόλο που μάλιστα τους είχα προειδοπιήσει πολλάκις ότι "παιδιά γίνεστε ενοχλητικοί , δεν θα πάρω λέμε".

Ο 3ος ήθελε να μου πλασάρει herbal life, αλλά ευτυχώς συνετίστηκε.

 

Λυπηρό.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...