Προς το περιεχόμενο

Adope Premier Pro CS6


giorgos1966

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα.Εχω κατεβασει το εν λογω προγραμμα για επεξεργασιες βιντεο κτλ.Μπαινοντας στην αρχη εχει καποιες επιλογες ρυθμισεων.Για τα ελληνικα δεδομενα και σε απεικονιση  16:9 ποιες ειναι οι σωστες ρυθμισεις που πρεπει να γινουν;Εαν καποιος φιλος τις γνωριζει μπορει να με βοηθησει;Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχω το cs6 αλλά το στάνταρ είναι:

 

DV-PAL (720x576) ανάλυση

48KHz ήχος

25 καρέ το δευτερόλεπτο.

16:9 αναλογία.

Αα ενταξει.Αν κ καπου διαβασα οτι το κανει αυτοματα το προγραμμα.Να σε ρωτησω κατι αλλο:το cs6 η το elements 11 ειναι ποιο βατο κ ελαφρυ σαν προγραμμα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καλησπερα.Εχω κατεβασει το εν λογω προγραμμα για επεξεργασιες βιντεο κτλ.Μπαινοντας στην αρχη εχει καποιες επιλογες ρυθμισεων.Για τα ελληνικα δεδομενα και σε απεικονιση  16:9 ποιες ειναι οι σωστες ρυθμισεις που πρεπει να γινουν;Εαν καποιος φιλος τις γνωριζει μπορει να με βοηθησει;Ευχαριστω.

αναλογα το υλικο.αν μιλαμε για SD καλα σου  ειπε ο φιλος.αν μιλαμε για HD αλλαζουν οι ρυθμισεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

αναλογα το υλικο.αν μιλαμε για SD καλα σου  ειπε ο φιλος.αν μιλαμε για HD αλλαζουν οι ρυθμισεις

Για HD θελω να κοιταξω.Και κατι αλλο να ρωτησω:αυτο το μενου για την αρχη καποιου εργου μονταρισμενου κ για το τελος εαν θελω κατι να προσθεσω σαν μενου που ειναι;Το εχω φαει κ δεν το βρισκω....Ευχαριστω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν έχει το premiere. Ή το κάνεις με το encore της adobe (άλλο πρόγραμμα της adobe) ή το κάνεις με κάποιο άλλο πρόγραμμα που δημιουργεί μενού. Τό μόνο που μπορείς να κάνεις με το premiere είναι να ορίσεις τα κεφάλαια αλλά θα πρεπει αναγκαστικά μετά να φτιάξεις το μενού με το encore γιατί αυτά τα δύο "συνεργάζονται".

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...