Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΔΩΡΕΑΝ λόγω προσφοράς - προγράμματα/games/apps


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 890
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

φίλε μου ευχαριστώ για τα λινκς τσίμπησα κάτι ωραία προγράμματα που τα χρειαζόμουν

 

το photoshop c2 πως το παίρνεις? 

Το photoshop CS2 το δίνει δωρεάν η Adobe, δεν χρειάζεται να μπεις σε άλλα site. Επίσης δίνει και το Adobe reader 7 PRO. Και τα 2 πάρα πολύ χρήσιμα. Μισό να βρώ Link και στα στέλνω...

 

OK βρήκα παλιώτερο comment μου που αναφέρω το Link:

Link.png Site: http://www.insomnia.gr/topic/499692-software-γενεθλια-γερμανικου-chip-35-δωρεαν-προγραμματα/?p=52640649

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απλώς για το τυπικό του θέματος, να πω οτι οι εκδόσεις και τα serial number που δίνει η Adobe δεν είναι δωρεάν ούτε giveaway,

αλλά τα δίνει για να διορθώσουν πρόβλημα με τον activation server τους.

Δικαίωμα χρήσης έχουν όλοι οι παλαιοί πελάτες που τα είχαν νόμιμα αγορασμένα και οχι εμείς που τα θέλουμε δωρεάν ;)

 

>The serial numbers provided as a part of the download may only be used by customers who legitimately purchased CS2 or Acrobat 7

>and need to maintain their current use of these products.

http://dailysoftwaregiveaway.com/adobe-creative-suite-2-photoshop-cs2-giveaway/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, κι εγω τα κατεβασα απο εκει και προσπαθησα να τα εγκαταστησω αλλα δεν μου προχωραει η εγκατασταση, βγαζει ενα περιεργο μηνυμα λαθους.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ναι, κι εγω τα κατεβασα απο εκει και προσπαθησα να τα εγκαταστησω αλλα δεν μου προχωραει η εγκατασταση, βγαζει ενα περιεργο μηνυμα λαθους.

Σε windows 8 πας να τα βάλεις; Εγώ σε Αγγλικά windows 7 τα πέρασα κανονικά

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε windows 8 πας να τα βάλεις; Εγώ σε Αγγλικά windows 7 τα πέρασα κανονικά

ναι ε?

κι εγω αγγλικα 7 εχω.

κατι για blutooth μου λεει, που μου φανηκε κουφο, και σταματαει η εγκατασταση.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To celebrate the holidays in a special way this year, Left 4 Dead 2 will be free until 10AM PST 12/26.

 

It will be free as in, grab it now, pay no money, and it is yours to keep forever – FOR FREE!

 

To claim your L4D2 gift, all you need to do is install it.

 

If you don’t install, it goes back to its regular price and you miss out! The zombie apocalypse is more fun with friends so make sure to tell all your mates to install it as well.

 

Link.png Site: Πηγή

 

 

 

  • Like 6
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

χμμ, ούτε και εμένα, θα βούλιαξε το steam από την ζήτηση.  Η προσφορά είναι αναρτημένη στο επίσημο blog του παιχνιδιού και στα μεγαλύτερα σχετικά σάιτ. Λογικά, θα επανέλθει σύντομα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Εχει αναφερθει στις προσφορες παιχνιδιων αλλα καλα εκανε ο yannis18 και το ανεφερε και εδω για να το δει γρηγορα ο κοσμος προτου ληξει.

 

Προσεξτε, δεν αρκει να το βαλετε στην library σας, πρεπει να το εγκαταστησετε κιολας.

Λιγο περιεργο αυτο αλλα καλυτερα να ακολουθησετε τις οδηγιες.

 

(Ναι, προς το παρον σερνεται το steam, μιλαμε για μυρια παικτες...)

 

Σημ. απο Bourdoulas:

Για όποιον θέλει να το κατεβάσει πάντως δεν χρειάζεται να πάει στη κεντρική σελίδα (αν τα καταφέρει δηλαδή). Υπάρχει ήδη σαν καταχώρηση στην βιβλιοθήκη σας. Απλά χρειάζεται εγκατάσταση.

Επεξ/σία από nek4d
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Είναι σαν να κάνουμε ένα DDoS δηλαδή αθελά μας.Ευχαριστώ και εγώ και δεν θα αφήσω ζόμπι για ζόμπι. :devil:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...