Προς το περιεχόμενο

[megathread] ΔΩΡΕΑΝ λόγω προσφοράς - προγράμματα/games/apps


matrixxx

Προτεινόμενες αναρτήσεις

To l4d2 όταν λέει πρεπει να το εγκαταστησετε εννοεί να ξεκινήσει η λήψη ή αφού κατέβει γίνεται εγκατάσταση? ρωτάω γιατί είμαι στο 97% και σέρνετε και ίσως δεν έχει ολοκληρωθεί μέχρι τις 10!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 890
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

To l4d2 όταν λέει πρεπει να το εγκαταστησετε εννοεί να ξεκινήσει η λήψη ή αφού κατέβει γίνεται εγκατάσταση? ρωτάω γιατί είμαι στο 97% και σέρνετε και ίσως δεν έχει ολοκληρωθεί μέχρι τις 10!

ααα... εγώ είμαι στο 38%...

Αφελής ερώτηση: Όλα αυτά τα προγράμματα, είναι μόνο για οικιακή χρήση και όχι σε γραφεία ε; 

τα παιχνίδια;;; αν μπορείς στην δουλειά να παίζεις με τα ζόμπι και να ακούγεσαι ή να φοράς αυτά τα τεράστια ακουστικά και να έχεις ταμπελάκι "Μην Ενοχλείτε" νομίζω κανένας από τους δημιουργούς του παιχνιδιού δε θα είχε πρόβλημα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

To l4d2 όταν λέει πρεπει να το εγκαταστησετε εννοεί να ξεκινήσει η λήψη ή αφού κατέβει γίνεται εγκατάσταση? ρωτάω γιατί είμαι στο 97% και σέρνετε και ίσως δεν έχει ολοκληρωθεί μέχρι τις 10!

 

ααα... εγώ είμαι στο 38%...

 

Δεν σερνεται παιδια, πηγαινει σφαιρα το κατεβασμα, δεν ειχε κανενα προβλημα απο χτες, δεν εχουν σχεση οι σερβερς των παιχνιδιων με την homepage του.

 

Πρεπει το steam να ειναι πρωταρχικο παραθυρο κατα το κατεβασμα για να κατεβαζει σε full speed, ειδαλλως κατεβαινει σε χαμηλη ταχυτητα στο background για να μην σας ενοχλει. Ετσι δουλευε και πριν, ετσι και τωρα.

 

(Με ενα bandwidth meter προγραμματακι, ολα αυτα ειναι εμφανη.

Εναλλακτικα, του κανετε κλικ που και που για να ανεβαζει προσωρινα ταχυτητα).

 

Επισης, για να ξερετε για το μελλον, οταν παιζετε καποιο παιχνιδι, κανει αυτοματα pause ολα τα κατεβασματα για να μην κολλαει το οποιο παιχνιδι, μπορειτε χειροκινητα να το ξεκινατε μπαινοντας προσωρινα στο steam και μετα παλι πισω στο παιχνιδι.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

τα παιχνίδια;;; αν μπορείς στην δουλειά να παίζεις με τα ζόμπι και να ακούγεσαι ή να φοράς αυτά τα τεράστια ακουστικά και να έχεις ταμπελάκι "Μην Ενοχλείτε" νομίζω κανένας από τους δημιουργούς του παιχνιδιού δε θα είχε πρόβλημα!

 

 

Εννοείται ότι δεν αναφέρομαι στα παιχνίδια. Λέω για το Acrobat Pro, και τα υπόλοιπα προγράμματα που δίνονται από το chip και από τα giveaway sites.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Χρησιμο προγραμμα.Το συγκεκριμενο το ειχα κανει install απο αλλο link (πηγη) αλλα δεν προλαβα να το ενεργοποιησω μεσω e-mail,ειχα φαει ακυρο και δεν το ειχα σε εκδοση pro.

 

  Το link που εδωσες θελει καποια likes αλλα δουλεψε.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σημερα εχει μια καλη προσφορα στο giveaway EaseUS Partition Master Pro

Προλαβετε.

Από τους καλούς partition managers αλλά:

 

 

Terms and conditions

 

Please note that the software you download and install during the Giveaway period comes with the following important limitations: 1) No free technical support; 2) No free upgrades to future versions; 3) Strictly personal usage.

και κυρίως:

 

 

Cons

*This giveaway has no bootable CD/DVD/USB — Linux-based bootable has been removed from the program altogether and WinPE-based is never part of a giveaway

*Has ads built into the program for other EaseUS products

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τους έγραψα ακριβώς από πάνω

 

Ε, αφού τους έγραψες από πάνω ολα οκ! :)

Aλλά πες μου μιας και δεν βλέπω να το λέει κάπου : είναι για 1 χρόνο είναι όσο θες μέχρι να το διαγράψεις είναι για πάντα? ( με κλειδί στο Mail τι απόλα ) καλό είναι που το έβαλες πάνω αλλά στην δικιά μου ερώτηση δεν έχει απάντηση! το από πάνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Aλλά πες μου μιας και δεν βλέπω να το λέει κάπου : είναι για 1 χρόνο είναι όσο θες μέχρι να το διαγράψεις είναι για πάντα? ( με κλειδί στο Mail τι απόλα ) καλό είναι που το έβαλες πάνω αλλά στην δικιά μου ερώτηση δεν έχει απάντηση! το από πάνω.

Απαντήθηκε ήδη:

Αφού οι περιορισμοί ΔΕΝ αναφέρουν κάτι σχετικό, δεν ισχύει χρονικός περιορισμός.

Απ'ότι βλέπω το κλειδί περιλαμβάνεται μαζί με τα αρχεία εγκατάστασης & αυτή πρέπει να γίνει όσο κρατά η προσφορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

περιορισμό :για 1 χρόνο είναι ?

Οταν θα το κατεβασεις θα σου εχει και το κλειδι, στο συγκεκριμενο δεν χρειαζεσε email.

Η προσφορα ισχυει για 24 ωρες, και ληγει μεχρι να μηδενισει το χρονομετρο.

Δυστυχως ο τροπος με τον οποιο σου δινουν το προγραμμα, δηλ. στο εγκαθιστουν online, στην συνεχεια σε περιπτωση που το διαγραψεις, δεν μπορεις να το ξαναενεργοποιησεις, παρα μονο αν τυχει μελλοντικη προσφορα.

Αν μπορεις και το κανεις portable θα το εχεις μονιμο.

Terms and conditions

 

Please note that the software you download and install during the Giveaway period comes with the following important limitations: 1) No free technical support; 2) No free upgrades to future versions; 3) Strictly personal usage.

E ναι ρε συ, αυτο εννοειτε. Ποτε στο giveaway δεν σου δινουν τεχνικη υποστηριξη δωρεαν, παρα μονο το κλειδι ενεργοποιησης.

 

 

 

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Νταξ δεν είναι όλα αυτονόητα & για όλους.

Εξ'άλλου πιο σημαντικός περιορισμός είναι ο επόμενος που παρέθεσα.

 

Πάντως όπως είπα είναι από τα καλά προγράμματα & αξίζει αν δε σας ενοχλούν οι περιορισμοί αυτοί.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.
  • Δημιουργία νέου...