Προς το περιεχόμενο
Συνδεθείτε  
SakisProHD

Κάρτα γραφικών για 240watt PSU

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Γεια σε όλους,έχω τον υπολογιστή της περιγραφής και έχω ένα OEM HP PSU 240Watt και την GT220.Όμως η κάρτα γραφικών μου έχει αρχίσει να ψιλοζορίζεται σε κάποια παιχνιδάκια τύπου Football Manager 2013 οπότε νομίζω ήρθε η ώρα για αναβάθμιση.Το πρόβλημα μου είναι ότι αυτήν την στιγμή μπορώ να διαθέσω μέχρι 20 ευρώ + ότι πάρω από την πώληση της τωρινής μου κάρτας.Ποια είναι η καλύτερη Low Profile κάρτα γραφικών μέχρι 40 ευρώ περίπου;Δεν με ενδιαφέρει εάν θα είναι μεταχειρισμένη η καινούργια αρκεί να μην έχει πρόβλημα με το τροφοδοτικό μου μιας και ο υπολογιστής μου είναι Small Form Factor οπότε δεν χωράει μεγαλύτερο.

Κοινοποιήστε αυτήν την ανάρτηση

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Θα είναι όμως καλύτερη από την GT220 που έχω τώρα;

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δηλαδή δεν υπάρχει καμία καλύτερη σε μεταχειρισμένη στα 40 ευρώ;Σκεφτόμουν για καμιά ATI 5570 ή 6570 αλλά θα κάνουν για το τροφοδοτικό μου και θα μπορέσω να τις βρω στα 40 ευρώ; 

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Δημοσ. (επεξεργασμένο)

κοιταξε και καμια μεταχειρισμενη 6750,6670

Δυστυχώς δεν υπάρχουν σε Low Profile :(

EDIT:Μετά από αρκετό ψάξιμο είδα ότι η ανώτερη κάρτα για το σύστημα μου είναι η ATI Radeon HD 6570.

Επεξ/σία από SakisProHD

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε έναν λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι εύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
Συνδεθείτε  
  • Δημιουργία νέου...

Χρήσιμες πληροφορίες

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.