Προς το περιεχόμενο

Αναζητήσεις παιχνιδιών [Name That PC Game]


DeViAnT_Puppet!

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καταρχάς δεν ήταν τύπου Driver 3 με πιστολίδια και τέτοια, ένα απλό racing ήταν που δεν μπορούσες να βγείς από το αυτοκίνητο. Μπορούσαν να σε πιάσουν και οι μπάτσοι και σου περνούσαν και χειροπέδες :mrgreen:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

σιγουρα για το NFS Most Wanted θα λες μιας και ετσι οπως μας το περιγραφεις αυτο ειχε πολυ καλα γραφικα για την εποχη του μπατσους κοντρες κλπ!!

ειχε και την χαρακτηριστικη black list στο campaign!αν επαιζες campaign θα το θυμασε σιγουρα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βοηθήσεις λίγο περισσότερο.

Μέσα σε πόλη, σε βουνά, σε πίστες;

Με κανονικά αυτοκίνητα, με φουτουριστικά;

Έφτιαχνες τα αυτοκίνητα;

 

Πχ το Street Racing Syndicate είναι του '04 σε πόλη με αυτοκίνητα που φτιάχνεις και σε πιάνει η αστυνομία.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ρε μπας και λεει κανα autoban racer, 4 εχουν κυκλοφορησει, τα πρωτα 2 νομιζω στο χβοχ (αρα 2003-2006) και χαλαρα ολα στο πισι. Τα δυο τελευταια κυκλοφορουν στο 360. Νομιζω στην ευρωπη+Αμερικη εχουν αλλο ονομα, crash time...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρέπει να βοηθήσεις λίγο περισσότερο.

Μέσα σε πόλη, σε βουνά, σε πίστες;

Με κανονικά αυτοκίνητα, με φουτουριστικά;

Έφτιαχνες τα αυτοκίνητα;

 

Πχ το Street Racing Syndicate είναι του '04 σε πόλη με αυτοκίνητα που φτιάχνεις και σε πιάνει η αστυνομία.

 

Ήταν σε απλούς δρόμους και καμία φορά περνούσες μέσα από πόλεις και χωριά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 11 μήνες μετά...

γεια σας, δυστυχως δεν βρεθηκε καποιος να μου απαντησει γι΄αυτο ξαναθετω το ερωτημα μηπως απλα δεν το ειδατε. Ψαχνω ενα παιχνιδι του commodore c64 διαλεγες θεους (με δυο παικτες) και σου εκαναν ερωτησεις κι όταν δεν απαντουσες σωστα τραβουσες με τον αντιπαλο σου ενα σκοινι και επεφτες στον γκρεμο, αν ξερει καποιος τον τιτλο να μου τον αναφερει. ευχαριστω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

γεια σας, δυστυχως δεν βρεθηκε καποιος να μου απαντησει γι΄αυτο ξαναθετω το ερωτημα μηπως απλα δεν το ειδατε. Ψαχνω ενα παιχνιδι του commodore c64 διαλεγες θεους (με δυο παικτες) και σου εκαναν ερωτησεις κι όταν δεν απαντουσες σωστα τραβουσες με τον αντιπαλο σου ενα σκοινι και επεφτες στον γκρεμο, αν ξερει καποιος τον τιτλο να μου τον αναφερει. ευχαριστω

Απο την περιγραφή, μου θυμίζει το Powerplay, το οποίο κάλυψε "πρόσφατα" ο συμφορουμίτης Ektelion :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Απο την περιγραφή, μου θυμίζει το Powerplay, το οποίο κάλυψε "πρόσφατα" ο συμφορουμίτης Ektelion :)

Σ΄ευχαριστω πολυ αυτο ειναι το παιχνιδι που εψαχνα!!!!
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...