Προς το περιεχόμενο

Δωρεάν μουσική για όλους από το Spotify, από σήμερα στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Χανουμε το νοημα....Παιζει να ναι η μονη υπηρεσια που προσφερεται στην ελλαδα πιο φθηνα απο οτι σε αλλες χωρες.Πολυ καλη κινηση..

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 125
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ναι ναι καλή κίνηση. Αφού βλέπουν ότι δεν κινείται χρήμα στην αγορά και αυτό γιατί οι μισθοί είναι χαμηλοί (200, 500 Ευρώ) έως ανύπαρκτοι. Λένε ας ρίξουμε το κόστος, μπας και βρεθεί κάποιο κορόιδο.

Αφιερωμένο στις δισκογραφικές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι ναι καλή κίνηση. Αφού βλέπουν ότι δεν κινείται χρήμα στην αγορά και αυτό γιατί οι μισθοί είναι χαμηλοί (200, 500 Ευρώ) έως ανύπαρκτοι. Λένε ας ρίξουμε το κόστος, μπας και βρεθεί κάποιο κορόιδο.

Αφιερωμένο στις δισκογραφικές.

κοροιδο ειναι αυτος που περνει iphone απο το ebay απο κινεζο πωλητη με 200 αρνητικες αξιολογησεις και του στελνουν ενα τουβλο...

 

αυτος που πληρωνει τη μουσικη που ακουει δεν ειναι κοροιδο επειδη καπιοι αλλοι την ακουνε τσαμπα...

  • Like 23
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολυ καλή υπηρεσία ακομα και στην free εκδοχη της (δεν εχουν βαλει ακομα διαφημισεις ή μου φαινεται? ) για όσους ακουνε μουσική μεσω streaming.Εκτος απο web radio βλεπω οτι μπορεις να κανεις και καστομ πλαυλιστς.

Μεχρι στιγμης τσεκαρω καποια κομματια ΗΜ κυριως και κάποια soundtracks και τα εχει ολα.

Καλη φαση!  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Που πληρώνω για το unlimited ? Ο λογαριασμός μου στο Spotify είναι δηλωμένος Αμερική παίζει μεγάλο ρόλο ? Πρέπει να το μεταφέρω Ελλάδα για να πληρώσω για το unlimited ?

Τάσο μπες στις ρυθμίσεις στο site του spotify και άλλαξε το σε Ελλάδα!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

μαγκες να ρωτισω εγω εβαλα το spotify μολις τωρα prenium για τις 30 μερες αλλα μετα λει θα ισχιει prenium το εβαλα μεσω paypal πρεπει μετα να το βγαλω απο το paypal αλλιως θα με χρεωσει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δοκίμασα.........σε free ποιότητα είναι κάτω από 96 kbps..........

 

και να πάω premium δεν μπορώ ζητάει πιστωτική δεν αφινει και κάνα paysafe.... (εμείς που δεν έχουμε δουλειά δεν μπορούμε να βγάλουμε προπληρωμένη γιατί δεν αφήνουν ποια...... τι κάνουμε? κλασσικά κατεβάζουμε από κάνα torrent ............)

 

7 euro μήνα που ζητάει χαλαρά θα έδινα για premium πάντως πολύ καλή υπηρεσία........ να είναι κάνα paysafe για τρόπο πληρωμής μόνο........

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδιά, μπορεί κάποιος να μου πει τι ακριβώς πληρώνω με 7 ευρώ/μήνα;

 

Τι ακριβώς κερδίζω σε σχέση ΠΧ με το iTunes που ήδη χρησιμοποιώ, έχω Playlists, αγοράζω κομμάτια μέσω του Store και όλα αυτά είναι διαθέσιμα μέσω του iCloud & Match;

 

Ρωτάω τα ίδια πιο πάνω και βλέπω ότι οι απαντήσεις γενικά είναι "μπράβο" & "ωραίο" & "πως πληρώνω" αλλά ενας να εξηγήσει τι ακριβώς είναι;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το δοκίμασα.........σε free ποιότητα είναι κάτω από 96 kbps..........

 

και να πάω premium δεν μπορώ ζητάει πιστωτική δεν αφινει και κάνα paysafe.... (εμείς που δεν έχουμε δουλειά δεν μπορούμε να βγάλουμε προπληρωμένη γιατί δεν αφήνουν ποια...... τι κάνουμε? κλασσικά κατεβάζουμε από κάνα torrent ............)

 

7 euro μήνα που ζητάει χαλαρά θα έδινα για premium πάντως πολύ καλή υπηρεσία........ να είναι κάνα paysafe για τρόπο πληρωμής μόνο........

με τι ακουστικά ακουσες το κομματι. για ψαξε κατι σε ηλεκτρονικη μουσικη και αν θες επιβεβαιωσε την ποιοτητα που λες...γιατι εγω ουτε με σφαιρες δεν θεωρω οτι ακουσα κατω απο 180 kbps.

δε λεω οτι εχεις αδικο αλλα μπορει να ετυχε το κομματι που ακουσες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Συνεπώς ήρθε ανεξάρτητο από την Κοτέ αντίθετα με όσα λέγανε οι δήθεν έγκυρες πηγές.

 

Το ενδιαφέρον θα ήταν να προέκυπτε συνεργασία Κοτέ και Σποτιφάι ώστε να μην προσμετράται ο όγκος steaming από δίκτυο κινητής.

 

Ώστε μετά να ακολουθήσει και η Voda με το Napster που παρέχει εδώ και μερικούς μήνες.

 

Προς το παρόν δεν πρόκειται να αλλάξω το Napster.

Ό,τι θέλω το εχει.

Και μάλιστα χάρηκα ιδιαίτερα όταν είδα να υπάρχει για steaming στο Napster το ομώνυμο των DT την ίδια μέρα που ήταν και η επίσημη κυκλοφορία του.

(:

 

Sent from my iPhone

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επιτέλους! Θα μπορώ να το έχω free χωρίς να χρειάζεται να είσαι πλέων σε χώρα που δεν υποστηρίζει και αναγκαστικά γίνεσαι premium για να το χρησιμοποιείς και πέρα των 14 ημερών που σου δίνει προθεσμία για να κάνεις check in από USA και να ξανά ξεκινήσεις την περίοδο 14 ήμερων και πάει λέγοντας. Βέβαια υπάρχει και το Media Hint αλλά εγώ ούτως η άλλος ήμουν premium και πλήρωνα σε δολάρια... τώρα σε euro είναι πιο φτηνά. Και ναι δεν θέλω διαφημίσεις :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κατέβασα τον client για mac.

Πολύ προσεγμένος θα έλεγα.

 

Διαφημίσεις δεν έχω ακούσει ακόμα, ούτε ανάμεσα στα κομμάτια πάντως.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στους όρους λέει:

Δωρεάν Υπηρεσία - Free Service -: υπηρεσία η οποία βασίζεται στην προβολή διαφημιστικών μηνυμάτων, χωρίς χρέωση, με απεριόριστη πρόσβαση σε μουσική για έξι μήνες από την εγγραφή στην υπηρεσία. Με την παρέλευση της περιόδου των έξι μηνών, θα υπόκειστε σε χρονικούς περιορισμούς.

 

 

Ποιοι περιορισμοί είναι αυτοί ;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...