Προς το περιεχόμενο

screamer 4x4 προβλημα


alex00a

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Καλησπερα πως εφαρμοζουμε στο screamer 4x4 την αναλυση της οθονης;απτην τηλεοραση την βαζω στα 1336χ768(σε αυτην την αναλυση παιζω τα games μου στο μονιτορ του υπολογιστη) βγαινω απτο παιχνιδι ξανα μπαινω τιποτα δεν βλεπω να υπαρχει κανενα κουμπι apply και οταν εβγαινα απτον τομεα των γραφικων του παιχνιδιου δεν με ρωτησε αν θελω να εφαρμοστουν η ρυθμισεις

 

 

ευχαριστω



λιπον οι ρυθμισεισ αποθυκευτικαν χωρις να κανω τιποτα  και εφαρμοζοντε μονο στο gameplay γινετε η αναλυση να εφαρμοστει  και στο μενου; 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω την ερώτηση.

 

Υποψιάζομαι ότι έχεις ένα λαπτοπ και το συνδεεις με την τηλεόραση. Σε αυτή την περίπτωση δεν χρειάζεται να βάλεις την ανάλυση του λαπτοπ αλλά την native ανάλυση της τηλεόρασης. Αν την υποστηρίζει φυσικά το παιχνίδι, έχω την εντύπωση ότι είναι παλιός τίτλος.

 

Αυτό με το μενού Που έγραψες δεν το κατάλαβα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

στον σταθερο υπολογιστη εχω το παιχνιδι μολις το ανοιγω τρεχει στα 640χ480 με την οθονη του υπολογιστη εχω μαυριλα(μαλλον επειδη η ελαχιστη ανυλιση της ειναι 800χ600),βγαζω την οθονη του υπολογιστη συνδεω την τηλεοραση και εχω εικονα,παω στα graphics settings του παιχνιδιου και ρυθμιζω  την αναλυση απτην τηλεοραση  στα 1336χ768  (στην οθονη του υπολογιστη σε αυτη την αναλυση παιζω τα games) στα graphics settings δεν υπαρχει κανενα κουμπι για να εφαρμοστει η αναλυση,βγαινω απτο παιχνιδι ξανατρεχω το παιχνιδι και διαπιστοσα οτι το μενου του παιχνιδιου τρεχει στα 640χ480 και το gameplay στα 1336χ768(το gameplay ενοω το παιχνιδι ειναι με τζιπακια 4χ4,οταν οδηγαω (gameplay) η  αναλυση παει  στα 1336χ768) τωρα αυτο που θελω ειναι αν γινεται το μενου του παιχνιδιου να τρεχει στα 1336χ768 για να βλεπω τι παταω 

 

ναι το παιχνδι ειναι του 2001

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αμα εγγενώς το μενου του παιχνιδου τρέχει στα 640Χ480 τότε δεν μπορεις να κανεις τπτ.... ειναι γενικα πολυ παλιο παιχνιδι και ειναι λογικο να υπαρχουν προβληματα συμβατότητας.  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...