Προς το περιεχόμενο

Smartphone με κυρτή οθόνη αναμένεται να παρουσιάσει τον Οκτώβριο η Samsung

Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Η εικόνα που έχω για την Samsung (και για την Apple, μη χαίρεστε), σίγουρα δεν είναι θετική.

Δεν θα σχολιάσω τίποτα για τις οθόνες, που πραγματικά είναι εντυπωσιακές, αλλά για το video: Πόσο σεξιστικό πια;;;;

Έλεος!

ΥΓ: Όχι πως οι αρκετές γυναίκες δεν θα αντιδρούσαν ΑΚΡΙΒΩΣ έτσι...

Τοτε δεν ειναι μονο σεξιστικο,αλλα και κατι το καθημερινό!
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 54
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Σιγά την καινοτομία. Να κάτσουν να σκεφτούν τρόπους να μην χαράσονται τα κινητά, να μην ξεβάβουν τα αλουμίνια και να κρατάει η μπαταρία μέρα χωρίς φόρτιση και να αφήσουν τις @@κίες.

Δεν ειναι καθολου ωραιο ακομα και αν κατι δεν μας ενδιαφερει να μιλαμε με τοοοσο απαξιωτικο τροπο λες και καποιοι απλα τα βγαζουν απο τον κ... τους. Ισως το εχω κανει και εγω καποιες φορες αλλα πραγμα

Κινητά με εντελώς εύκαμπτη οθόνη ναι. Αλλά αυτό με ένα εκατοστό γυρισμένο γιατί; Σάμπως θα έχω το κινητό κάτω απο μία στοίβη βιβλία ή κάτι;

Την κυρτή οθόνη την θεωρώ "άχρηστη" και άσχημη. Πιο το νόημα να κυρτώνει στην άκρη δηλαδη, σιγά την καινοτομία. Από την άλλη μία εύκαμπτη οθόνη θα ήταν πάρα πολύ χρήσιμη καθώς θα κάνει τα κινητά πιο ανθεκτικά στην πίεση και γενικά στα χτυπήματα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Την κυρτή οθόνη την θεωρώ "άχρηστη" και άσχημη. Πιο το νόημα να κυρτώνει στην άκρη δηλαδη, σιγά την καινοτομία. Από την άλλη μία εύκαμπτη οθόνη θα ήταν πάρα πολύ χρήσιμη καθώς θα κάνει τα κινητά πιο ανθεκτικά στην πίεση και γενικά στα χτυπήματα.

Σωστός!!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

διάβασα κάπου πως το πρώτο κινητό με κυρτή οθόνη της samsung μάλλον θα είναι το s5 το Μάρτιο. δε θα έχει επίσης κανένα πλέον χειροκίνητο πλήκτρο και μάλλον αυτά θα μεταφερθούν (αφής) στην κυρτή οθόνη.όλα όμως είναι εικασίες.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
  • 4 εβδομάδες αργότερα...

ενώ το κυρτό κομμάτι της οθόνης, μπορεί να χρησιμοποιηθεί για την εμφάνιση ειδοποιήσεων.

Δηλαδή;

Αααα, είδα το video και κατάλαβα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Εγγραφείτε για έναν νέο λογαριασμό

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.