Προς το περιεχόμενο

Οι επίσημες τιμές του Galaxy Note 3 και Galaxy Gear στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Εναλλακτικά για το galaxy gear, πάρτε ένα λουρι,περάστε το από τη θήκη του κινητού και δεστε το στο χέρι σας. Είμαι σίγουρος πως από specs θα το σκίζει το gear.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βρε παιδια μην σφαζεστε.Απλα τα πραγματα.Περιμενετε 3-4 μηνες,και θα πεσει θελει δεν θελει στα 600 ανετα.Aκομη λιγο και στα 500.Ο καθενας με την υπομονη του... ^_^

Δεν σας ειπε κανεις να το αγορασετε αυριο.Αν και στην ελλαδα της κρισης,με τα iphone 5s 700(32 gb),και τα note 3(32gb) στα 800,μου φαινεται ακομη καποιοι δεν καταλαβαν που βρισκομαστε...με 400 ευρω μισθους.

Για να ξεκουνησουν λιγο το κεφαλι τους,διοτι ακομη στο ευρωληθαργο βρισκονται μου φαινεται!!! <_<

Eαν καποιοι δεν βαλουν μυαλα,προβλεπω τα κινεζικα μαγαζια στο 2014,να πουλανε τρελα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πολύ απλα σε αυτα τα λεφτά παιρνεις

iPhone 5 και iPad mini,

Galaxy s4 και galaxy tab 10,1

Ή οτι συνδυασμό γουστάρεις δηλαδή Και να σου περισσέψουν και χρήματα..

 

Γιατί να περιμένεις;; Μη χάσεις το ρολόι; Έλεος..

Το παίρνεις κ αργότερα..

Δόξα το θεό απο αξιόπιστες αγγελίες έχει μπολικες το ινσομνια..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

I'll pass on both.

 

Με 800€ μπορείς να αποκτήσεις άλλα αντικείμενα ή υπηρεσίες που θα σου προσφέρουν πολύ μεγαλύτερη αξία για τα χρήματα σου* σε σύγκριση με ένα smartphone, όσο προηγμένα χαρακτηριστικά και αν διαθέτει αυτό ή όσο smart κι αν είναι.

 

* το κέρατο μου δηλαδή. Με 800€, αν υποθέσουμε ότι δε ξέρει κάποιος λέξη αγγλικά, μπορεί σε ένα χρόνο να αποκτήσει από το μηδέν lower και να έχει και αρκετά ρέστα για  να πάει ένα ταξιδάκι μετ' επιστροφής στην Αγγλία για διακοπές και practice. Και θα έχει αποκτήσει μία δεξιότητα χρήσιμη για μια ζωή.

 

Το Gear είναι παρά κάτι εντελώς αδιάφορο. Το μόνο ενδιαφέρον χαρακτηριστικό του είναι ο βηματομετρητής αλλά αν σε ενδιαφέρει αυτό το χαρακτηριστικό, καλύτερα να δώσεις 100€ και να αγοράσεις το Flex ή το Nike+ Fuelband και να έχεις πιο αξιόπιστες μετρήσεις και πολύ πολύ περισσότερα χαρακτηριστικά (περιμένω τόσο καιρό κάποια προσφορά  γι' αυτά τα τιμημένα αλλά δεν ...) .

 

Να δώσω 300€ (ακόμα και τα διπλά) για το Google Glass, να τα δώσω. Για το Gear με τίποτα. Όπως είναι τώρα, ούτε κατοστάρικο δε δίνω.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

 

600€ στην Ολλανδια

700€ στην Γερμανια

740€ στην Αγγλια

 

800€ στην ΕΛΛΑΔΑ. 

 

Τα 600€ στην Ολλανδια που τα είδες? Στο αντίστοιχο "amazon" της Ολλανδίας (bol.com) 750€ το έχει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει ρε Samsung....

Ζήτα κι ένα χιλιάρικο.

Έτσι για να ξυπνάμε και να καταλαβαίνουμε πόσο κάφρους μας θεωρούν εδώ και πόσο αισχροκερδούν στην πλάτη μας.

Υπάρχουν όμως και κάτι πορτοκαλιές κατά Κίνα μεριά που δίνουν δυναμίτες σε τρελλές τιμές.

Με το νέο έτος πολλοί θα χάσουν τον ύπνο τους.

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν πειράζει ρε Samsung....

Ζήτα κι ένα χιλιάρικο.

Έτσι για να ξυπνάμε και να καταλαβαίνουμε πόσο κάφρους μας θεωρούν εδώ και πόσο αισχροκερδούν στην πλάτη μας.

Υπάρχουν όμως και κάτι πορτοκαλιές κατά Κίνα μεριά που δίνουν δυναμίτες σε τρελλές τιμές.

Με το νέο έτος πολλοί θα χάσουν τον ύπνο τους.

Μπα υπαρχουν χιλιαδες ψωνια που θα κανουν το σκατο τους παξιμαδι για να το αγορασουν.Και μετα αν τους πεις "ρε φιλε τοσα λεφτα"θα σου απαντησουν οτι το θελανε για δουλεια(κλασικη ατακα για note),λες και παλιοτερα δε μπορουσαν να δουλεψουν.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλμυρή αλλά δυστυχώς αναμενόμενη τιμή.

Το Gear πάντως δεν πρόκειται να προχωρήσει. Ίσως μετά απο 1-2 γενιές να αποκτήσει κάτι που να το κάνει χρήσιμο. Προς το παρόν ...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μπα υπαρχουν χιλιαδες ψωνια που θα κανουν το σκατο τους παξιμαδι για να το αγορασουν.Και μετα αν τους πεις "ρε φιλε τοσα λεφτα"θα σου απαντησουν οτι το θελανε για δουλεια(κλασικη ατακα για note),λες και παλιοτερα δε μπορουσαν να δουλεψουν.

 

Xαχαχαχα. Κλασικά. Σωστός! Καλημέρες...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Από πίτα που δεν τρως, τί σε μέλλει και αν καεί.

Για το ρολόι δεν σχολιάζω καν. Για το note 3, θα κάνω μία μικρή ψυχανάλυση.

Και εγώ τρελάθηκα όταν έμαθα την τιμή του Note 2 όταν πρωτοβγήκε. Εκνευρίστικα, έβρισα, είπα για κρίση, καημένη Ελλαδίτσα, για τα θύματα που θα το αγοράσουν κτλ κτλ. Μάλλον το ήθελα υποσυνείδητα.

Μετά το έπιασα στα χέρια μου για μερικές ώρες, και τότε ζήλεψα. Μετά αγόρασα (ευτυχώς) το S3 και όταν κατάλαβα ότι και αυτό είναι ήδη μεγάλο για τα γούστα μου, ξενέρωσα τελείως με το Note 2 και δεν με ένοιαζε ούτε όταν μπορούσα να το κάνω τράμπα με το S3.

Έτσι και με το 3. Δεν πάνε να το βάλουν και ένα χιλιάρικο, τί με νοιάζει;

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια χαζή ερώτηση. Το ρολογάκι δουλεύει αυτόνομα ή σαν bluetooth ; Πρέπει να έχω συσκευή μαζί μου συνδεδεμένη ή παίρνει sim ή κλήσεις skype ξέρω γω; Γιατί αν είναι να έχω το κινητό στην τσέπη και το ρολόι στο χέρι με το κινητό θα μιλήσω όχι με το ρολόι..

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στη Γερμανία ένα κατάστημα το πουλάει 640€: http://www.handyliga.de/handys/samsung/samsung-galaxy-note-3-lte-32-gb-4390.htm?caid=91 αλλά δε στέλνει Ελλάδα. Η γενική τιμή είναι στα 690€.

 

Αγγλία ξεκινά από 599 λίρες, περίπου 711€ βάσει της επίσημης ισοτιμίας αλλά δε το έχουν πολλά καταστήματα ακόμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...