Προς το περιεχόμενο

Οι επίσημες τιμές του Galaxy Note 3 και Galaxy Gear στην Ελλάδα


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Φοβερο αυτο το πραγμα στο Insomnia.. 1 στα 2 ποστ αν οχι 2 στα 2 αφορα πικρα,μηδενισμο,απογοητευση,Ελληναρες και χαζους και απαιδευτους.

Ενταξει και εγω ζηλευω πολλα πραγματα αλλα δεν τα μηδενιζω επειδη δεν μπορω να τα εχω. Ουτε βριζω αυτους που τα εχουν..
Μην την ανοιξουμε τωρα αυτη την κουβεντα ειναι πολυ μεγαλη και ολοι ανεξαιρετως εχουν αδυναμιες..Grow up..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΑΝ ΕΙΝΑΙ ΔΥΝΑΤΟΝ.

 

600€ στην Ολλανδια

700€ στην Γερμανια

740€ στην Αγγλια

 

800€ στην ΕΛΛΑΔΑ. 

Εεεεε εδω εχουμε ευημερία οι αλλες 3 χωρες πεινάνε!!

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γνωστη αλυσιδα για να μην κανουμε και διαφημιση εχει 799 τιμη διαθεσιμα και τα 2 χρωματα αλλα και δωροεπιταγη 100 ευρω, η οποια ειναι δικια τους και εφαρμοζεται αμεσα. Που σημαινει οτι το τηλεφωνο αγοραζεται στα 700. ;)

Το ξερω απο πρωτο χερι γιατι ηδη το αγορασα ο ανωμαλαρας!! I'm in luv..

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Η Apple ετοιμάζει το δικό της έξυπνο ρολόι, ανταγωνιστή του Gear, και φαίνεται ότι δίνει πολύ έμφαση στο μοναδικό χαρακτηριστικό που φαίνεται να αξίζει σε μία τέτοια συσκευή: την παρακολούθηση του ιστορικού της φυσικής δραστηριότητας αλλά και του ύπνου του χρήστη. Απόδειξη ότι έχει προσλάβει το τελευταίο διάστημα δύο ανθρώπους που είχαν άμεση συμμετοχή στο Nike Fuelband: http://www.engadget.com/2013/09/27/apple-hires-nike-fuelband-designer-ben-shaffer/?ncid=txtlnkusaolp00000594&utm_medium=referral&utm_source=pulsenews

 

Αν το καταφέρει αυτό η Apple, το ρολόι της θα είναι μια πραγματικά χρήσιμη συσκευή. Επιπλεόν μπορεί να είναι  το πρώτο βήμα και για κάτι άλλο: υπάρχουν ήδη πάρα πολλά projects που χρησιμοποιούν τα smartphones και applications για την παρακολούθηση  της κατάστασης της υγείας του χρήστη. Μας παρουσίασε χθες τέτοιες εφαρμογές ο Daniel Kraft στο TEDxAcademy. Ίσως η Apple (αλλά και η Samsung με μία καλύτερη μελλοντική υλοποίηση) να είναι από τις εταιρείες που θα φέρουν αυτές τις τεχνολογίες στις μάζες μέσω των tablets, smartphones και λοιπών wearable tech συσκευών.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ειναι αυτη η καλυτερη τιμη. Το πλαισιο δεινει και 100 ευρω δωροεπιταγη αρα στην ουσια στα 700.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

εγώ εκανα τωρα μολις ενα search στο skroutz και ειδα οτι υπαρχει και στα 749 ευρω... 

Σήμερα μεσα σε 12 μερες απο το προηγουμενο post μου το βλεπω στα 669€ με καθοδική τιμη κατα 3 ευρω σχεδον την ημερα!!!!! να δουμε που θα σταματησει....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σήμερα μεσα σε 12 μερες απο το προηγουμενο post μου το βλεπω στα 669€ με καθοδική τιμη κατα 3 ευρω σχεδον την ημερα!!!!! να δουμε που θα σταματησει....

669 το Note 3 απο 750ευρο και το Note 2 απο 390 στα 367,τα καλα της Samsung  :-D

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...