Προς το περιεχόμενο

Πρώτη επαφή με το iPhone 5s (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μην τρελαίνεσαι. Απλά ο Hal δεν ξέρει να βγάζει καλές φωτογραφίες! :P

 

Σοβαρά τωρα, μπορείς να κραξεις άλλα πράγματα στο iPhone 5s αλλά όχι την κάμερα του! Κυκλοφορούν ήδη άπειρα συγκριτικά της κάμερας. Δες τα! :)

 

Το ξέρω ότι έχει από τις καλύτερες κάμερες, απλά βλέπω ότι στο σκοτάδι δεν έχει κάτι το ιδιαίτερο, δεν κάνει την διαφορά.

 

Εγώ στην φωτο που ανέφερα είδα χαμηλό φωτισμό και οι φάτσες ήταν θολές-σκοτεινές.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Ορίστε νικολα και η σύγκριση με τις φωτο http://www.wpcentral.com/camera-showdown-iphone-5s-lumia-925-and-lumia-1020

 

 

Τα σχόλια τα διάβασες ή μόνο τις φωτογραφίες είδες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κοιτα τις φωτο και πες τα δικα σου σχόλια homie.

 

Τις είδα και βγάζω τα ίδια συμπεράσματα με το άρθρο. Τα σχόλια του άρθρου τα διάβασες;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τότε που το πήρες το iphone δεν πεινούσε ο κόσμος, τα παιδάκια στην Αφρική κλπ κλπ? 

 

Επίσης δίνεις καλό κουράγιο σε αυτούς που περνάνε την αρρώστια Χρυσή? Έχει εξαλειφθεί νομίζω!  :P

ενας φιλος  μου το πηρε απλα του το βρηκα εγω γιατι δεν ηξερε και σιγα μην εδεινα τοσα λεφτα για ενα ΙΡΗΟΝΕ 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ρε Dali, απλα:

τσακώνονταν για τις κάμερες s4 vs 5s και τους υπενθύμισα ότι το 1020 έχει τα σκήπτρα εκεί προς το παρόν και επίσης σε όσους έκανα ουαου για την κάμερα του 5s, τους παρέχω το λινκ για να δουν ότι η κάμερα είναι σχεδόν η ίδια. Peace

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

 

Πολύ καλή κάμερα αλλά με τόσα χρήματα αγοράζω τουλάxiστον 2 γερούς φορητούς και κάνω LAN party...

Με 400 ευρώ ούτε καν (με το ζόρι netbook), εκτός και αν είσαι fun των intel GPU  :fear:

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά, θα έπρεπε να υπάρχει ένα forum μονάχα για κομπλεξικούς, να μπαίνουν μέσα όλοι μαζί να σχολιάζουν κατά το δοκούν κράζοντας βασικά τους πάντες για το οτιδήποτε. Επίσης θα μπορούσαν να μαζεύονται σε καφετέριες με το πρόσχημα των επίσημων συναντήσεων, να διαλέγουν τις πιο σκοτεινές γωνίες του καταστήματος και να κράζουν όλους τους άλλους μέσα στο μαγαζί. Σίγουρα θα έπεφταν για ύπνο το ίδιο μίζεροι και άθλιοι όπως ξύπνησαν αλλά ΟΚ, στη διάρκεια της μέρας θα είχαν αυτή την αίσθηση ανωτερότητας και κακίας.

 

σε απαντηση σου λοιπον να αναφερω οτι θελω να ανοιγω τα εγγραφα που κατεβαζω κατευθειαν απο το διαδυκτιο και να μπορω να κατεβασω και να δω απευθειας ταινιες χωρις συγχρονισμο με υπολογιστη,επισης την δυνατοτητα παραμετροποιησης των μενου συμφωνα με τις δικες μου αναγκες και οχι οπως κρινει η εταιρια για μενα ,νομιζω ζητησες ενα ε λοιπον σου δωσα 2. και συμφωνο για το facebook αλλα δεν εχω ;)

 

Σε απάντηση σου λοιπόν (βασικά και προς ενημέρωση σου), μπορείς. Μέσω των εφαρμογών Office 365, Quickoffice (της Google), Dropbox και τη σουίτα iWork, έχεις τη δυνατότητα να δημιουργήσεις, ανοίξεις και επεξεργαστείς έγγραφα που έχεις αποθηκευμένα σε κάποια cloud υπηρεσία.

 

Θες να δεις ταινία απευθείας στη συσκευή σου (..και την έχεις προφανώς σε κάποιο cloud server ή του δικτύου σου); Αν αυτή δεν αναγνωρίζεται ως αρχείο από το iOS μπορείς να κάνεις χρήση 3rd party εφαρμογών, κάποιες εκ των οποίων στέλνουν και σήμα απευθείας σε TV μέσω WiFi. Ψάξου και μάθε.

 

ρε παιδια πωσ δεινετε τοσα λεφτα για ενα τηλ εδω ο κοσμος πειναει δεν εχει να φαει μερα με τ μερα ψαχνει στους καδουσ  μπασ και βρει  τπτ να φαει κ  εσεισ λετε για κηνιτα παρετε ενα τηλ με 50ε να καντε τη δουλεια σας και αν σασ πεσει κατω δεν θα παθει τπτ iPhone ειχα και εγω μολισ μου επεσε κατω  παει η οθονη τελοσπαντων οποιoς δεν εχει τι να τα  κανει τα λεφτα ασ παερι και το 5s η και το 6 του χρονου . οποιος θελει ασ κανει like στο σχολιο μ και καλο  κουραγιο σε αφτους που περνανε χρυση 

 

Το τι θα κάνει ο καθένας με τα χρήματα του, είναι αποκλειστικά δικό του δικαίωμα, θέμα και υποχρέωση. Δε σου πέφτει κανένας λόγος. Αν παρ'όλα αυτά θεωρείς πως το να δώσει κάποιος Χ ευρώ στην Ελλάδα της κρίσης είναι μια παράλογη κίνηση και προτείνεις την αγορά ενός κινητού με 50 ευρώ (λες και πολλοί από εμάς δε κάνουμε χρήση ενός smartphone, λες και δε ζούμε στο 2013 των e-mail και της δικτύωσης), τουλάχιστον πρότεινε τι θα μπορούσε να κάνει αυτός που έχει τα 400 - 1000 ευρώ να δώσει για συσκευή, να τα δώσει για βοήθεια. Που; Σε ποιον; Πως; Έχεις κάτι; Σε ρωτάω στα σοβαρά. Το να πετάς αοριστίες, δε λέει τίποτα. Χαλάς πολύτιμα kb του server τζάμπα.

 

Με το wp8 μου με την,εφαρμογή smartglass χειρίζομαι το Xbox μου που μέσα έχει το SkyDrive μου και μπορώ να δειξω στην τηλεόραση μουσική,videos και φωτο χωρίς καλώδιο, τι μου λες τωρα; και επίσης λειτουργεί το κινητό μου σαν μοχλός για το Xbox στο interface ;)

 

Σοβαρά; Πέφτω από τα σύννεφα. Δύο συσκευές κατασκευασμένες σε hardware & software από την ίδια εταιρία, συνεργάζονται άψογα μεταξύ τους; Προσωπικά, δε το περίμενα ποτέ. Αλλά μιας που το έμαθα, να σε ενημερώσω πως το ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα, δεν ακυρώνει τη χρησιμότητα ή/και δυνατότητες των υπολοίπων συσκευών..

 

Καλημέρα σας  :devil:

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Kαι εμενα η tv μου εχει 10 οθονες απο note3 so?Aς υποστηριζεi me lags kai bugs οσες μπουρδες θελει ,για πλαστικουρα που το κρατας με τα 2 χερια δεν εδινα ουτε 300 ευρο.

Επιασες στα χερια σου Note 3 και ξερεις οτι εχει lags και bugs;

Το τι θα πληρωνες εσυ η' οχι ειναι δικο σου θεμα κι ειναι σεβαστο αλλα σκεψου ποσοι αλλοι δεν θα εδιναν 800 ευρω για ενα iphone.Που μεταξυ μας χωρις jb ουτε smartphone δεν το λες.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σοβαρά; Πέφτω από τα σύννεφα. Δύο συσκευές κατασκευασμένες σε hardware & software από την ίδια εταιρία, συνεργάζονται άψογα μεταξύ τους; Προσωπικά, δε το περίμενα ποτέ. Αλλά μιας που το έμαθα, να σε ενημερώσω πως το ότι υπάρχει αυτή η δυνατότητα, δεν ακυρώνει τη χρησιμότητα ή/και δυνατότητες των υπολοίπων συσκευών..

 

Καλημέρα σας  :devil:

Δεν ειπα το αντιθετο, απλα ο φιλος καμαρωνε με το IPhone του που τα εκανε αυτά με το ΚΑΛΩΔΙΟ. οποτε άλλος γινεται ο μιζερος i guess. Καλη μερα και σε εσενα :)
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...