Προς το περιεχόμενο

Πρώτη επαφή με το iPhone 5s (video)


Hal9000

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν ειπα το αντιθετο, απλα ο φιλος καμαρωνε με το IPhone του που τα εκανε αυτά με το ΚΑΛΩΔΙΟ. οποτε άλλος γινεται ο μιζερος i guess. Καλη μερα και σε εσενα :)

..και στο iPhone όλα ασύρματα γίνονται  :-)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 164
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

..και στο iPhone όλα ασύρματα γίνονται  :-)

Κλαπ κλαπ κλαπ, ειπα το αντιθετο "γλυκιε" μου;

Απλα ο τυπος το εκανε με ΚΑΛΩΔΙΟ και καμαρωνε, get it? :P

(Απλα από ios\android δεν κανεις στο Xbox σου ότι με τα WP8 - αυτό παει για το πχ που εδωσα)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αυτό το ψώνιο που έχουμε στην ελλάδα με την ανωνυμία ποτε μου δεν το κατάλαβα (υπάρχει και επιλογή στο insomnia να συνδέεσαι χωρίς να φαίνεται ότι είσαι μέσα)

 

πραγματικά ΤΕΡΑΣΤΙΟ κόμπλεξ...

 

Ποιοι είστε δηλαδή? :P ok ακούγεται προσβλητικό αλλα αλήθεια

 

 

ποιοι είστε???! :P

 

 

μεγαλοεπιστημονες με κρυφά project που δεν θέλετε να ξέρουνε οι άλλες επιχειρήσεις ποτε είσαστε σπίτι κτλ μεγαλοεγκληματιες? πράκτορες CIA κτλ? :P

 

 

Τι σας νοιάζει που ΥΠΑΡΧΕΙ Η ΔΥΝΑΤΟΤΗΤΑ (αυτό δεν σημαίνει πως 24/7 ασχολείται κανένας μαζί σας) στην απίθανη περίπτωση που κάποιο κράτος εταιρία κτλ θέλει να δώσει μια δεκάρα για τα wereabout σας μπορεί να το κάνει? :P

 

 

δηλαδή εντάξει... είναι αστείο αυτό και η ριζα που προκαλεί αυτή την στάση ανωνυμίας και ιδιωτικότητας (idiot = ιδιώτης = βλάκας) είναι το κύριο πρόβλημα που διασπά την κοινωνική συνοχή σε αυτή την χωρα και όλοι νομίζουμε πως πρέπει να είμαστε "Eμείς" και να πεθάνουν οι άλλοι....

 

 

τι έγινε ΑΝΝ δω ότι είσαι μέσα στο insomnia? :P

 

τι έγινε ΑΝΝ ξέρει η apple ότι αγόρασες Nike παπούτσια από το τάδε κατάστημα ?

 

 

και επαναλαμβάνω ΚΑΝΕΝΑΣ δεν μας δίνει σημασία υπάρχει απλά η δυνατότητα να σε ψαξουν(στην περίπτωση που από απλά ένα νούμερο στατιστικής γίνεις Neo και χρειαστεί το κράτος να σε κυνηγήσει)

 

 

Όταν λέμε πως η τάδε εταιρία μαζεύει στοιχεια κτλ.. μην νομίζετε ότι έχει 100000 άτομα προσωπικό και ο κάθε ένας κοιτάει ας πούμε την κίνηση μας και τις φωτογραφίες μας κτλ κτλ

 

απλά είμαστε bits and bytes σε έναν σκληρό δίσκο και κατά 99.99% δεν πρόκειται καν να διαβαστούν αυτά τα bits :P

 

 

και οποια διαβάζονται σε φάση να ζητήσει κάποιος δεδομένα από το facebook θα είναι πόσοι από 20 έως 30  έχουν αγοράσει την τάδε ξυριστική μηχανή από το add που βγαίνει από διπλα...

 

 

δηλαδή ασχολούνται μαζί μας σε ελάχιστο βαθμό και καθόλου προσωπικά... και αυτό για δικό μας όφελος να κάνουν προϊόντα που μας αρέσουν κτλ

 

ο μονος λόγος για να θέλεις ανωνυμία και που δικαιολογώ είναι αν πχ είσαι παντρεμένος έχεις face και τσιλημπουρδίζεις με άλλες εκεί... κτλ. κατά τα αλλα είναι ΕΝΤΕΛΩΣ  ΑΝΟΥΣΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟ και καθαρά θέμα χαζό εγωισμού του έλληνα..

 

 

Τέλος πόσοι από εσάς εδώ στο insomnia κοιτάτε στο bottom page του forum να δείτε αν κάποιος συγκεκριμένα (που δεν είναι φίλος σας) είναι μέσα? οποτε γιατί να θες να μπεις ανώνυμα??

 

και έστω ότι όλοι κοιτάτε το bottom page (λέμε τώρα) ΤΙ ΕΓΙΝΕ αν δούνε ότι είστε μέσα .... μεγάλο πράμα...

 

 

μονο αν υποσχεθήκατε ότι θα πάτε στο γάμο κάποιου και μετά πήρατε τηλέφωνο να του πείτε ότι είστε στο νοσοκομείο και δεν μπορείτε να έρθετε...αλλα και πάλι μπορείτε αν σας δει μέσα να πείτε ότι το νοσοκομείο έχει wifi... δηλαδή τόσος ντόρος για το τίποτα πραγματικά.. το πάθος για την ανωνυμία = βλακεία κατά την ταπεινή μου άποψη...

 

 

Υ.Γ δεν απευθύνεται προσωπικά στον χρηστη forgotten απλά με αφορμή το post του είπα να θέσω αυτό το ερώτημα..

 

 

 

Για να είμαι ειλικρινής, αν και πραγματικά το κείμενό σου είχε μία συγκρότηση, με ενοχλεί ο τρόπος που σκέφτεσαι. Όχι γιατί διαφωνούμε. Η νοοτροπία σου. Τυποποιημένη όσο και της "άλλης πλευράς".
Στηρίζεται στην μαζοποίηση που διέπει την άποψη υπέρ της ιδιωτικότητας για να στηρίξει μία άλλη, αδιανόητη άποψη (κατά τη γνώμη μου πάντα), πετώντας μάλιστα τσιτάτα τύπου "ποιος είσαι ρε μεγάλε", "ψώνιο" και άλλα τέτοια όμορφα.
 
Ναι, υπάρχει τεράστια υποκρισία στην άποψη πολλών υπέρ της ιδιωτικότητας. Δεν γίνεται να τα δίνεις όλα φόρα παρτίδα πχ στο Facebook και στη συνέχεια να σε νοιάζει (δήθεν) αν το αν αγόρασες nike ή adidas καταγράφεται.
Το να χρησιμοποιείς όμως ένα τέτοιο παράδειγμα για να καταλύσεις την έννοια της ιδιωτικότητας, είναι τουλάχιστον χυδαίο.
- "Ποιος είμαι"; είμαι ο τάδε, δεν με ξέρει η μάνα μου, αλλά την τελευταία φορά που κοίταξα, η αυτοεκτίμησή μου μου έλεγε ότι για να διατηρήσεις την προσωπικότητά σου δεν χρειάζεται να είσαι "κάποιος". Δεν ξέρω τι σου λέει η δική σου.
- "Ο μονος λόγος για να θέλεις ανωνυμία και που δικαιολογώ είναι αν πχ είσαι παντρεμένος έχεις face και τσιλημπουρδίζεις με άλλες εκεί... κτλ. κατά τα αλλα είναι ΕΝΤΕΛΩΣ  ΑΝΟΥΣΙΟ ΚΑΙ ΑΝΤΙΠΑΡΑΓΩΓΙΚΟ και καθαρά θέμα χαζό εγωισμού του έλληνα.." --> Παραδέχεσαι λοιπόν την ανάγκη να υπάρχει ανωνυμία, απλά έχεις την μεγάλη ιδέα για τον εαυτό σου ότι μπορείς να ορίζεις εσύ ποιες περιπτώσεις "δικαιολογούνται". ΟΚ...
- Υπάρχουν πολλά παραδείγματα που θα μπορούσε κανείς αναφέρει, που δείχνουν ότι η τεχνολογία, με την ανάπτυξη της τεχνητής νοημοσυνης, μπορεί πολύ εύκολα να σε κατατάξει ΚΟΙΝΩΝΙΚΑ, ΙΔΕΟΛΟΓΙΚΑ, ΠΟΛΙΤΙΚΑ. Δεν είναι μόνο οι ξυριστικές μηχανές που ενδιαφέρουν. Φυσικά, η εύκολη αντιμετώπιση σε αυτό που είπα είναι η ειρωνία περί θεωριών συνομωσίας κτλ. Ο καθένας κρίνει και κάνει τις επιλογές του.
- Αυτό που λες ότι η μανία για την ιδιωτικότητα είναι ελληνικό φαινόμενο, συγγνώμη, αλλά είναι γκάφα ολκής. Δεν είναι έτσι. Μπερδεύεις την χωρίς καμία παιδεία και κουλτούρα αναμάσηση και αναπαργωγή που γίνεται στην Ελλάδα με την ΠΑΡΑΓΩΓΗ των ιδεών, που συνήθως έρχεται απ'έξω. Αλλά με συγκεκριμένη λογική και νομική σκέψη από πίσω. Όχι μόνο στην ιδιωτικότητα, στα πάντα. Υπάρχουν οργανώσεις, γίνονται συνεχώς αγωγές και δίκες περί της ιδιωτικότητας και έρχεσαι εσύ με το "ποιος είσαι ρε μεγάλε" και τα ισοπεδώνεις. Σε ένα φόρουμ. Ανώνυμα. Ποιος είναι ο Ελληνάρας είπαμε;  ;) 
- ανωνυμία = βλακεία Ασχολίαστο...
 
Εξηγούμαι: Χρησιμοποιώντας μια υπηρεσία που ξέρεις εξαρχής πως δεν σέβεται την ιδιωτικότητά σου (το δηλώνει στους όρους χρήσης), είσαι άξιος της μοίρας σου (και βλαξ) αν μετά διαμαρτύρεσαι. Και επειδή στο 90-βάλε τοις εκατό των περιπτώσεων αυτό συμβαίνει, ξεπηδούν ειρωνικές απόψεις σαν τη δική σου που ισοπεδώνουν και αγνοούν το ουσιαστικό πρόβλημα που είναι το τι γίνεται με δεδομένα που ΚΡΥΦΑ διακινούνται. Εν αγνοία μας.
Αν εγώ αγοράσω ένα τηλέφωνο για να μιλάω και ξαφνικά τα δαχτυλικά μου αποτυπώματα (για παράδειγμα, δεν λέω ότι έτσι γίνεται) καταλήξουν στα αρχεία της NSA και της ΕΥΠ (ναι, είμαι ο "κανένας", το ξέρω, είναι εκεί "για να υπάρχουν", το ξέρω), έγινε κάτι για το οποίο ΔΕΝ συναίνεσα. Άσε να κρίνω εγώ αν το θέλω και αν μου αρέσει. Τα επιχειρήματά σου είναι εντελώς μη-δημοκρατικά. Επειδή εσύ δεν έχεις πρόβλημα, όποιος έχει, γίνεται αυτόματα ψώνιο, υπερβολικός κτλ. Δεν είναι έτσι όμως τα πράγματα, απλά τα ισωπεδώνεις για να "ξεμπερδεύεις".
 
Και τελειώνοντας, ξαναλέω: αυτοαναιρείσαι. Χλευάζεις την έννοια της ιδιωτικότητας, ΕΚΤΟΣ συγκεκριμένων περιπτώσεων. Άρα, παραδέχεσαι την ανάγκη ύπαρξής της. Απλά, θεωρείς ότι οι περιπτώσεις που δικαιολογούνται είναι αντικειμενικές (επειδή το λες εσύ). Επειδή λοιπόν αντικειμενικότητα δεν υπάρχει σε αυτό, τι μένει; η ανάγκη για ιδιωτικότητα, ΚΑΤΑ ΒΟΥΛΗΣΗ.
  • Like 13
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ενα apple τοπικ που κατακλυζεται απο trolls, απο 14χρονους που τα ξερουν ολα και απογοητευμενους πρωην "κατοχους" iphone που μετα απο 10 ποστ, τελικα παραδεχονται οτι δεν ειχαν ποτε iphone.

 

Oλοι μαζι σε μια παρουσιαση νεου κινητου να τσακωνονται για το αν ειναι ή οχι ατομα υψηλου ενδιαφεροντος για την NSA, να συγκρινουν μηλα με μπανανες και να την λενε σε καποιον που βλεπει απο το κιν του με καλωδιο στη TV ταινιες, που ομως πανω στην αντι-apple φουρια τους, δεν προσεξαν οτι λεει οτι συνεδεσε το S4 (!!!) του στη TV και οχι καποιο iphone....

  • Like 7
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Αλλο ενα apple τοπικ που κατακλυζεται απο trolls, απο 14χρονους που τα ξερουν ολα και απογοητευμενους πρωην "κατοχους" iphone που μετα απο 10 ποστ, τελικα παραδεχονται οτι δεν ειχαν ποτε iphone.

 

Oλοι μαζι σε μια παρουσιαση νεου κινητου να τσακωνονται για το αν ειναι ή οχι ατομα υψηλου ενδιαφεροντος για την NSA, να συγκρινουν μηλα με μπανανες και να την λενε σε καποιον που βλεπει απο το κιν του με καλωδιο στη TV ταινιες, που ομως πανω στην αντι-apple φουρια τους, δεν προσεξαν οτι λεει οτι συνεδεσε το S4 (!!!) του στη TV και οχι καποιο iphone....

 

Αν αναφέρεσαι στο πόστ του dsmdsm εγώ δεν πολυκατάλαβα τι έγραψε, με τον τρόπου που το έγραψε. Ούτε νομίζω να αναφέρει πουθενά για καλώδιο.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Moderators

Αλλο ενα apple τοπικ που κατακλυζεται απο trolls, απο 14χρονους που τα ξερουν ολα και απογοητευμενους πρωην "κατοχους" iphone που μετα απο 10 ποστ, τελικα παραδεχονται οτι δεν ειχαν ποτε iphone.

 

Oλοι μαζι σε μια παρουσιαση νεου κινητου να τσακωνονται για το αν ειναι ή οχι ατομα υψηλου ενδιαφεροντος για την NSA, να συγκρινουν μηλα με μπανανες και να την λενε σε καποιον που βλεπει απο το κιν του με καλωδιο στη TV ταινιες, που ομως πανω στην αντι-apple φουρια τους, δεν προσεξαν οτι λεει οτι συνεδεσε το S4 (!!!) του στη TV και οχι καποιο iphone....

Ξεχασες αυτους που συνοψιζουν τα μεχρι τωρα posts: "Previously on Apple threads" :P

 

Περα απτην πλακα, δεν εισαι καινουριος, ξερεις πως λειτουργει η ιστορια καθε φορα.

Απολαυσε το, γελα (..αν και ωρες ωρες ειναι για κλαματα) και μην ασχολεισαι με οποιοδηποτε μαχεται να διατηρησει τις apple/android/ linux/windows/παρε-κοσμε παρωπιδες του ;)

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες


εφοσον ειναι ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΜΑΣ να θελουμε να μαστε ανωνυμοι ειμαστε ανωνυμοι ,ετσι θελουμε ετσι μας αρεσει ,στο κατω κατω της γραφης δεν θελω να ειμαι ενα νουμερο σε μια λιστα μελετης καταναλωτικων συνηθειων διαγωνισμων κλπ...

 

 

 

οσο για το μακροσκελες κειμενο εχω να πω οτι απο την στιγμη που παραχωρουμε σιγα σιγα λεπτομερειες για το ποιοι ειμαστε  .που ειμαστε τι κανουμε χανουμε την ατομικοτητα μας και γινομαστε μερη μιας αμορφης μαζας ελεγχομενης και αγομενης και φερομενης συμφωνα με αλλων τα θελω. 

επειδη ομως αλλου οδηγειται η συζητηση διακοπτω εδω την συζητηση απλα προσωπικες επιλογες του καθενος ειναι...

 

Αν θες τόσο πολύ την ανωνυμία ΜΗΝ ΤΟ ΑΓΟΡΑΖΕΙΣ, επίσης κοψε σταθερά, ίντερνετ κτλ κτλ, και για πιο εύκολα πάνε ζήσε στην ζούγκλα. 

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πω κι εγώ την άποψή μου:

Αξιωματικά όλοι ξέρουμε πως:

- Υπάρχουν συσκευές με διαφορετικά τεχνική χαρακτηριστικά aka spec που λένε και στο χωριό μου

- Υπάρχουν διαφορετικές ομάδες καταναλωτών:

   - Αυτοί που γουστάρουν να είναι Ηigh End (Samsung κυρίως)

   - Αυτοί που αγαπούν το Brand με πολύ καλά Specs και εμπειρία χρήσης (Apple)

   - Αυτοί που δεν έχουν αρκετά χρήματα ή δεν θέλουν να τα διαθέσουν, οπότε και αναζητούν πολύ καλές συσκευές με ελαφρώς παλαιότερα Specs

   - Μια κατηγορία επίσης είναι πχ ο πατέρας μου που θέλει το παλαιό Νοκια ...

Άρα δεν υπάρχει καλύτερο ή χειρότερο κινητό ...
Υπάρχουν γούστα ..

Ως αναφορά την παρακολούθηση και τον μεγάλο αδερφό, είναι σίγουρο πως το κάνουν με απόλυτη ευκολία. Το κακό με το δακτυλικό αποτύπωμα είναι πως πλέον λαμβάνουν "βιομετρικά" στοιχεία του ατόμου μας, οπότε αυτό ηθικά δεν είναι αποδεκτό ...

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ας πω κι εγώ την άποψή μου:

Αξιωματικά όλοι ξέρουμε πως:

- Υπάρχουν συσκευές με διαφορετικά τεχνική χαρακτηριστικά aka spec που λένε και στο χωριό μου

- Υπάρχουν διαφορετικές ομάδες καταναλωτών:

   - Αυτοί που γουστάρουν να είναι Ηigh End (Samsung κυρίως)

   - Αυτοί που αγαπούν το Brand με πολύ καλά Specs και εμπειρία χρήσης (Apple)

   - Αυτοί που δεν έχουν αρκετά χρήματα ή δεν θέλουν να τα διαθέσουν, οπότε και αναζητούν πολύ καλές συσκευές με ελαφρώς παλαιότερα Specs και μπαινουν σε τοπικ της apple χαρακτηριζοντας τους αλλους και κραζοντας τα προιοντα της  fixed

   - Μια κατηγορία επίσης είναι πχ ο πατέρας μου που θέλει το παλαιό Νοκια ...

 

Άρα δεν υπάρχει καλύτερο ή χειρότερο κινητό ...

Υπάρχουν γούστα ..

 

Ως αναφορά την παρακολούθηση και τον μεγάλο αδερφό, είναι σίγουρο πως το κάνουν με απόλυτη ευκολία. Το κακό με το δακτυλικό αποτύπωμα είναι πως πλέον λαμβάνουν "βιομετρικά" στοιχεία του ατόμου μας, οπότε αυτό ηθικά δεν είναι αποδεκτό ...Διαβατηριο εχουμε? 

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Πρωτη επαφη με το iPhone 5s αλλα οποιος δωσει 800 ευρω για κινητο μαλλον δεν εχει "επαφη" με το περιβαλλονΓ

Γιατι ?αλλος τα δινει για εξατμιση  αλλος τα τρωει σε σουβλακια και αλλος σε ρολογια   και γιατι εσυ που δεν θα τα δωσεις εχεις επαφη?

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βασικά αυτό το ερώτημα πρέπει να γίνει μαζικά (ίσως με την βοήθεια οργανων όπως ο συνήγορος του καταναλωτή κτλ) στους έλληνες εισαγωγείς... γιατί 1081 δολάρια δεν είναι η τιμή του iphone στις ΗΠΑ! γερμανία ούτε στην αγγλία ούτε στην γαλλία..

 

που εκεί ναι μεν είναι πάλι πιο τσιμπημένες οι τιμές ΑΛΛΑ εκεί ξέρουν τον κόσμο τους οι άνθρωποι έχουν εισοδήματα κτλ

 

μπορεί να ακούγεται αστείο και συνωμοσιολογία αλλα πραγματικά εγώ νομίζω επίτηδες γίνετε όλο αυτό το πράγμα (δεν μιλάω μονο για τα iphone αλλα παρατηρήστε όλα σχεδόν τα αγαθά από πρώτες ύλες μέχρι PC games τηλεοράσεις κτλ)

 

όλα είναι αρκετά πιο πάνω από το εξωτερικό (ακόμη και σε χώρες με πολύ υψηλότερα εισοδήματα!!) πολλές φορες ακόμη και αν αφαιρέσεις τον ΦΠΑ πάλι βγαίνουν ακριβότερα! (ενώ παράλληλα μειώνονται οι μιστοί)

 

και αλήθεια όλα τα λεφτά αυτά που πάνε? εννοώ αν μειώνεις τα λειτουργικά σου έξοδα με χαμηλούς μιστούς και ανεβάζεις τα έσοδα σου με ψιλές τιμές??

 

και τέλος είναι και μείον τους γιατί με χαμηλότερο ΦΠΑ κανονικούς μιστούς και τιμές οι πωλήσεις θα αυξάνοντα γεωμετρικά και έτσι θα βγαίνανε όλοι κερδισμένοι... οποτε δεν μπορεί να είναι μονο το κέρδος το κίνητρο μιας τέτοιας πολιτικής...έτσι δεν είναι? αφού μπορεί να επιτευχεί το ίδιο κέρδος η και μεγαλύτερο έχοντας ευχαριστημένους τους πολίτες!

 

 

Οποτε αυτό με κάνει να σκέφτομαι πως είναι εσκεμμένη κίνηση για να μικρύνει το εισόδημα τις πλειοψηφίας των ελλήνων και έτσι να γίνουν πιο ελεγχομενη με λιγότερες απαιτήσεις τις λογικής δηλαδή μιας τριτοκοσμικής χώρας....

Χωρις να θελω να το παιξω συνηγορος του διαβολου και απο την στιγμη που ζουμε σε ελευθερη αγορα, η καθε εταιρεια και ο καθε εισαγωγεας εχει το δικαιωμα να πουλαει σε οποια τιμη θελει....Απο εκει και περα ειναι επιλογη του πελατη αν θα το προτιμησει ή οχι...

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Γιατι ?αλλος τα δινει για εξατμιση  αλλος τα τρωει σε σουβλακια και αλλος σε ρολογια   και γιατι εσυ που δεν θα τα δωσεις εχεις επαφη?

Ναι εχω....

 

800 ευρω για κινητο ειναι υπερβολη απο οπου και να το πιασεις αστο καλυτερα

 

Επισης δεν ειπα οτι ειναι συνετο να δινεις 800 ευρω για οτιδηποτε αλλο,που κoλλανε οι εξατμισεις και τα σουβλακια(ασχετο αλλα ποιος δινει 800 ευρω για σουβλακια???)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ναι εχω....

 

800 ευρω για κινητο ειναι υπερβολη απο οπου και να το πιασεις αστο καλυτερα

 

Επισης δεν ειπα οτι ειναι συνετο να δινεις 800 ευρω για οτιδηποτε αλλο,που κoλλανε οι εξατμισεις και τα σουβλακια(ασχετο αλλα ποιος δινει 800 ευρω για σουβλακια???)

Περα του θεματος για το ποιος εχει ή δεν εχει επαφη που κατα την προσωπικη μου αποψη ειναι ατοπο...

Πως μπορεις να κρινεις καποιον που εχει 800 ευρω διαθεσιμα να τα σπαταλησει οπως θελει; απο την δικη σου τσεπη τα πηρε;

 Δεν μπορω να καταλαβω την λογικη μερικων ανθρωπων για το πως θα ξοδευψουν ή ακομα και θα σπαταλησουν τα χρηματα τους;

Πρωτα ειχαμε τους προεδρους τωρα εχουμε και τους ταμιες 

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...