Προς το περιεχόμενο

αξξιζει αυτη η αλλαγη οθονης?


domigr

Προτεινόμενες αναρτήσεις

μπορει καποιος να μου απαντησει σε αυτα που ανεφερα στο post #43 που εκανα πιο πανω??και επισης να δει το #45 που ανεβασα video και να μου πει αν η περιπτωση μου ειναι ασχημη??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

πηρα τηλ και πλεον περιμενω να με παρει ο τεχνικος...μου ειπαν στην εξυπηρετηση οτι η διαδικασια θα εχει ως εξης:θα την παρουν και θα την ελεγξουν και αν κρινουν αυτοι οτι εχει θεμα τοτε θα την αντικαταστησουν αν δεν βρουν κατι μπορει να χρεωθω τον τεχνικο που ηρθε αλλα καλυτερα θα συνεννοηθω με τον τεχνικο οταν με παρει τηλεφωνο για το τι ακριβως θα γινει..αν μια οθονη δεν εχει bleeding μπορει να εμφανισει αργοτερα??ή αν καποια εχει μπορει αργοτερα να αυξηθει το φαινομενο ή να μειωθει??

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

επισης περασα τα drivers της οθονης και μετα εκανα προεπιλογη το icm της και τα χρωματα εγιναν πιο σκουρα(σκοτεινα) ενω πριν ηταν παρα πολυ φωτεινα..φανταζομαι καλα εκανα :P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

δεν νομιζω να στρωνει ουτε μετα.

 

αυτο πρεπει να ειναι σταθερο, καθως προερχεται απο τα LED που εχουν οι οθονες για τον οπισθιο φωτισμο..!!  

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Σε δύο LG που είχα κατά καιρούς και είχαν πρόβλημα με back light bleeding, έκανα ένα τηλέφωνο στην LG, ήρθε ένα παλικάρι δεν έλεγξε τίποτα, απλά την πήρε και μου άφησε καινούρια. Συγκεκριμένα στη δεύτερη το μοντελο μου είχε καταργηθεί οπότε έφερε το επόμενο πιο καινούριο.

Καλύπτει η εγγύηση το light bleeding?

Κάι για πόσο χρονικό διάστημα?

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

με πηραν τηλεφωνο και μου ειπαν θα περασουν δευτερα πρωι να την παρουν..αμα δουν οτι εχει θεμα θα την αντικαταστησουν εφοσον βρισκομαι και σε doa

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...