Προς το περιεχόμενο

Blacklist


harris19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Στις 13/4/2021 στις 10:01 ΠΜ, Πέτρος είπε

Ναι,  κανονικά είναι στο nf, όλες οι σεζόν.

Σάββατο παίζεται το επεισόδιο, Κυριακή εμφανίζεται με υπότιτλους.

Εκτός κι αν την παρερμήνευσα, η ερώτηση για το αν υπάρχει στο netflix, ήταν για το boston legal (τουλάχιστον εγώ σ' αυτό αναφερόμουν, στο post που έκανε παράθεση ο petran66) και όχι για το the blacklist.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

1 ώρα πριν, deesnider είπε

Εκτός κι αν την παρερμήνευσα, η ερώτηση για το αν υπάρχει στο netflix, ήταν για το boston legal (τουλάχιστον εγώ σ' αυτό αναφερόμουν, στο post που έκανε παράθεση ο petran66) και όχι για το the blacklist.

Καλημέρα, δίκιο έχεις.

Διάβασα στα γρήγορα τα μηνύματα προχτές και απάντησα χωρίς να δω τη ροή.

  • Thanks 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 15/4/2021 στις 6:46 ΠΜ, deesnider είπε

Εκτός κι αν την παρερμήνευσα, η ερώτηση για το αν υπάρχει στο netflix, ήταν για το boston legal (τουλάχιστον εγώ σ' αυτό αναφερόμουν, στο post που έκανε παράθεση ο petran66) και όχι για το the blacklist.

Έχεις δίκιο, το Netflix δεν έχει το boston legal...

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 2 εβδομάδες αργότερα...
15 λεπτά πριν, epicouros είπε

Ξέρουμε γιατί ήταν εξαφανισμένη τόσο καιρο;

Οι συνηθέστεροι λόγοι (πέρα του covid, που δεν νομίζω να την έκοβε απο γυρίσματα για τόσα επεισόδια) είναι είτε γέννα, είτε κάποιο άλλο ενδεχόμενο θέμα υγείας.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • 1 μήνα μετά...

2 επεισοδια εμειναν για τη ληξη του κυκλου και βλεπω να τρωμε μεγαλο cliff hanger απο οτι φανηκε στο 20. Αρχισαν να αποκαλυπτονται πραγματακια με το σταγονομετρο βεβαια και θα μας τα πασαρουν ολα για τον επομενο κυκλο πιστευω.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Στις 6/6/2021 στις 5:04 ΜΜ, nickmanak είπε

2 επεισοδια εμειναν για τη ληξη του κυκλου και βλεπω να τρωμε μεγαλο cliff hanger απο οτι φανηκε στο 20. Αρχισαν να αποκαλυπτονται πραγματακια με το σταγονομετρο βεβαια και θα μας τα πασαρουν ολα για τον επομενο κυκλο πιστευω.

Αναμενομενο, οπως συμβαινει συνηθως.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν ξέρω αν είμαι ο μόνος που έχει αυτή την άποψη αλλά πρέπει να ήταν το πιο ξύλινο - άχρωμο άτομο από ολόκληρο το cast. Δεν θα στεναχορεθώ πολύ αν φύγει :)

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεδομένου ότι ο Spader έχει κουβαλήσει όλη τη σειρά, δεν νομίζω να πειράξει και πολύ κόσμο που θα φύγει η Boone. Να δούμε και σε τι cliffhanger θα το αφήσουν για την τελευταία season.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...