Προς το περιεχόμενο

Blacklist


harris19

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • 2 εβδομάδες αργότερα...

Προσωπικά με έχει κάνει να περιμένω το επόμενο. Ξεκίνησε αρκετά κοινότυπα, πλέον μου αρέσει η τροπή που έχει πάρει η ιστορία πολύ. Ο Spader δίνει ρέστα σε έναν χαρακτήρα που ξέρει να κάνει καλά. Το προβληματάκι είναι οι τριγύρω ηθοποιοί που είναι όλοι απο μέτριοι μέχρι κάτω του μετρίου. (ειδικά αυτή η καρικατούρα ο ξανθός πράκτορας).

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά με έχει κάνει να περιμένω το επόμενο. Ξεκίνησε αρκετά κοινότυπα, πλέον μου αρέσει η τροπή που έχει πάρει η ιστορία πολύ. Ο Spader δίνει ρέστα σε έναν χαρακτήρα που ξέρει να κάνει καλά. Το προβληματάκι είναι οι τριγύρω ηθοποιοί που είναι όλοι απο μέτριοι μέχρι κάτω του μετρίου. (ειδικά αυτή η καρικατούρα ο ξανθός πράκτορας).

συμφωνω απολυτα με τον πρακτορα.  χαλαει την γενικη εικονα οταν εμφανιζεται

Άρα μιλάμε για homeland η όλη φάση. Αν κατάλαβα σωστά...

ε ενταξει οχι κι ετσι

παντως καλο ειναι

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Όχι ντε λέμε. Εδω υπάρχει κι ενας καλός ηθόποιος.

Μα και στο homeland υπάρχει ένας καλός ηθοποιός.

 

Άρα

Λέμε το ίδιο πράγμα.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Προσωπικά με έχει κάνει να περιμένω το επόμενο. Ξεκίνησε αρκετά κοινότυπα, πλέον μου αρέσει η τροπή που έχει πάρει η ιστορία πολύ. Ο Spader δίνει ρέστα σε έναν χαρακτήρα που ξέρει να κάνει καλά. Το προβληματάκι είναι οι τριγύρω ηθοποιοί που είναι όλοι απο μέτριοι μέχρι κάτω του μετρίου. (ειδικά αυτή η καρικατούρα ο ξανθός πράκτορας).

Η χειρότερη ηθοποιός της σειράς ειναι η πρωταγωνίστρια, που εκτός των άλλων έχει αυτο το βλέμμα της αγελάδας .

  • Like 4
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...