Προς το περιεχόμενο

Το μεγάλο αντίο του Steve Ballmer


Leo360

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Όσο για τα Windows 7 βαρέθηκα να σας ακούω,καιρός να βάλετε Windows 8 να καταλάβεται ότι παίζουν μόνο θετικές διαφορές και τίποτα λιγότερο.

 

Στενόμυαλοι και ημιμαθείς

 

 

Α δηλαδή όποιος δε βάζει Windows 8 είναι στενόμυαλος. Τι παραπάνω θα μου προσφέρει σε ένα laptop σχεδιασμένο για win 7 τα 8. Θα μου κάνουν το λαπτοπ -> τάμπλετ; Κι επίσης ότι είναι καινούριο=/=καλύτερο. Κάθε παλιά περιμέναμε μερικά χρόνια να βγεί λειτουργικό. Τώρα κάθε τρείς κ λίγο βγαίνει. Αν είναι έτσι να πάμε να αγοράσουμε κ μετοχές στη κάθε εταιρία μπας κ μας βγεί πιο οικονομικά....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

ΕΛΛΕΕΙΝΟΣ όπως πάντα. Αλλά ακόμα περισσότερο όλοι αυτοί που μαζεύτηκαν εκεί. Θα γράψουν και βιβλίο τώρα, μήπως ή καμιά αυτοβιογραφική σκουπιδο-ταινία; Ε Λ Ε Ο Σ

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Α δηλαδή όποιος δε βάζει Windows 8 είναι στενόμυαλος. Τι παραπάνω θα μου προσφέρει σε ένα laptop σχεδιασμένο για win 7 τα 8. Θα μου κάνουν το λαπτοπ -> τάμπλετ; Κι επίσης ότι είναι καινούριο=/=καλύτερο. Κάθε παλιά περιμέναμε μερικά χρόνια να βγεί λειτουργικό. Τώρα κάθε τρείς κ λίγο βγαίνει. Αν είναι έτσι να πάμε να αγοράσουμε κ μετοχές στη κάθε εταιρία μπας κ μας βγεί πιο οικονομικά....

Δεν εχεις λάπτοπ γιαυτο τα λες αυτα.

Touchpad & windows 8 - windows 8.1 οτι καλύτερο για να μη γραψω για τις touchscreen στα νεα λαπτοπ.

Τωρα υπάρχουν και άλλοι λόγοι να βάλει κάποιος windows 8 σε λαπτοπ.

Ταχύτητα εκκίνησης - σφαιράτα - δυνατότητα κατανόησης του internet  αν ειναι mobile broadband και αλλα πολλά. 

Αυτα.

 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ενδιαφέρων είδηση. Συγνώμη που δεν μπορώ να στεναχωρηθώ για έναν πολυεκατομμυριούχο που έφυγε από την δουλειά του, που μπορεί να αποζημιωθεί με παραπάνω εκατομμύρια ή να τον πάρει άλλος κολοσσός.. :/

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Μια ερωτηση.Οσοι κραζουν τα windows 8 τα κραζουν επειδη ειναι κακο λειτουργικο τυπου vista ή λογω των αλλαγων στην εμφανιση?Το λεω διοτι στην αρχη και εμενα μου κακοφανηκαν αλλα πλεον δεν εχω κανενα προβλημα ουτε με την ελλειψη του start button.Ισα ισα καποια πραγματα με διευκολυνουν παρα πολυ οπως το οτι αν πατησεις εκει που ηταν το start button τωρα σου βγαζεις αυτο το metro style με ολες τις εφαρμογες που θελεις

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εντάξει να μην τον πηγαίνεις, εντάξει ακόμα και να τον βρίζεις αλλά να μη ξέρεις ότι είναι από το 80 στην MS και CEO αυτής

πριν από τα windows xp. Όπως και ότι είναι από τους πρωτεργάτες του NET FRAMEWORK!

Μάλλον έχεις  iq αυγού :P

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Ωχου με το ποντίκι και το πληκτρολόγιο. Ξεκολλάτε!

 

Λες και δεν είμαστε τεχνολογικό forum, αλλά τα καπί αθήνας.

 

Τα λαπτοπ με οθόνη αφής, θα μονοπωλήσουν την αγορά. Αυτά και τα tablets.

 

Οπότε θα υπάρχουν 2 αντίπαλοι, στα touch screen laptops:

 

Windows 8 + RT και Android + Chrome native apps (με mouse & keyboard). 

 

Το ένα υστερεί στο desktop, το άλλο στο touch. Ελπίζω να σφαχτούν με την καλή έννοια, για να βγουν κερδισμένοι οι καταναλωτές και η ποίοτητα των λειτουργικών.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

O Balmer είναι συμπαθητικός και έχει πλάκα. Πράγματα που δύσκολα βρίσκεις σε CEO. Αλλά αυτό συμβαίνει γιατί απλά.... δεν είναι καλός CEO.

Οχι οτι είναι τόσο κακός όσο νομίζουν πολλοί, απλά η MS μπορεί να βρεί καλύτερο.

 

Το οτι είναι ενα απο τα παλιότερα στελέχη της εταιρίας δε σημαίνει οτι ήταν και ο κατάλληλος για να τη διευθύνει.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...