Προς το περιεχόμενο

απολύτως δωρεάν επαγγελματικές κάρτες

tilegamos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Μπαίνετε στην παρακάτω διεύθυνση, και κλικάρετε στην ποσότητα το 250 επαγγ. κάρτες..

Φτιάχνετε εσείς την κάρτα σε jpegκαι την στέλνετε με mailaκι..

ακόμα και τα έξοδα αποστολής είναι free

απλά στο πίσω μέρος εκτυπώνουν το logo τους (είναι διακριτικό όμως δεν ενοχλεί καθόλου)

εγώ παρέλαβα μετα απο κάνα 15ήμερο αλλα είμαι ευχαριστημένος

http://print24.com/gr-el/

• Like 25
Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες
  • Απαντήσεις 271
  • Δημιουργία
  • Τελευταία απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοφιλή Μηνύματα

Μπαίνετε στην παρακάτω διεύθυνση, και κλικάρετε στην ποσότητα το 250 επαγγ. κάρτες.. Φτιάχνετε εσείς την κάρτα σε jpegκαι την στέλνετε με mailaκι.. ακόμα και τα έξοδα αποστολής είναι free απλά στο

Αποφυγή δεκαδικών για να βγουν τα χρώματα οσο πιο πιστά γίνεται στο χαρτί.   Φίλε History άμα έχεις φωτοσοπ κατέβασε ένα έτοιμο αρχείο eps business card (google it) και με μερικές αλλαγές θα εισαι έ

Υπάρχουν οδηγίες κάπως " κρυμμένες " στο site. Στο Φύλλο δεδομένων. Είναι ακριβώς δίπλα στο " Επιλογή προϊόντων ".     Η κάρτα δηλαδή θα έρθει με διαστάσεις 85 Χ 55, γιατί τα 2 επιπλέον χιλιοστά

Δημοσιευμένες Εικόνες

Φιλε μου δε βλεπω στο λινκ που εδωσες πουθενα την ενδειξη η την επιλογη free. Ισως η προσφορα να ισχυε πριν, τωρα εχουν -10% σε επαγγελματικες καρτες απλα.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Φιλε μου δε βλεπω στο λινκ που εδωσες πουθενα την ενδειξη η την επιλογη free. Ισως η προσφορα να ισχυε πριν, τωρα εχουν -10% σε επαγγελματικες καρτες απλα.

250 Αντίτυπα δωρεάν*   

εχει ολοκληρη επιλογή

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Eκανα μια παραγγελια, θα τους στειλω με email το λογοτυπο κτλ προς εκτυπωση.

Ελπιζω να εξελιχθουν ολα ομαλα :-)

Ευχαριστω τον TS!

Σύνδεσμος στην ανάρτηση

ΠΑντως εγω που εβαλα παραδοση εκτος Αθηνων(χανια) μου λεει στο τελευταιο βημα οτι για τον ταχυδρομικο κωδικο της περιοχης μου ειναι +8 ευρω.Μηπως ειναι μονο για Αθηνα?

• Like 1
Σύνδεσμος στην ανάρτηση

Έκανα και εγώ και βλέπουμε...

Louben Αφμ μην βάζεις...

Διέυθυνση και τηλέφωνο ζητάνε όλοι...Τηλ για επικοινωνία και διέυθυνση για παράδοση...Λογικά τα βλέπω.

Σύνδεσμος στην ανάρτηση
Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

• Δημιουργία νέου...

Με την περιήγησή σας στο insomnia.gr, αποδέχεστε τη χρήση cookies που ενισχύουν σημαντικά την εμπειρία χρήσης.