Προς το περιεχόμενο

απολύτως δωρεάν επαγγελματικές κάρτες


tilegamos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Για δωρεάν είναι καλές,για επαγγελματικές δεν έχουν την ποιότητα που πρέπει.. κομμένες εφαπτόμενες με τα γράμματα και το logo οι δικές μου.. άρα λαθος..

To λέω γιατί είχα πετύχει ανάλογη προσφορά παλιότερα από άλλο εκτυπωτήριο και εκείνες ήταν άψογες.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Παρέλαβα, απλά δεν διάβασα ότι έπρεπε να αφήσω κενό στο πλάι και το logo βγήκε στην άκρη.  Η αλήθεια είναι ότι τις περίμενα χειρότερες, για το μηδέν κόστος τους είναι μια χαρά.  Δεν τους απορρίπτω για επόμενη αγορά.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

τις παρέλαβα και εγώ. Η ποιότητα χαρτιού αποδεκτή, η εκτύπωση τραγική

 

Να σημειώσω οτι υποτίθεται οτι η προσφορά δεν έγινε για να μοιράσουν τσάμπα κάρτες (για να λέμε οτι είναι αποδεκτές για δωρεάν) αλλά για να δεις την δουλειά και να κανεις κανονικές παραγγελίες. Με αυτό το δείγμα δεν υπάρχει περίπτωση να τους προτιμήσω

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Καπου αναφερθηκε οτι η αποστολη εγινε με ACS...ετσι εγινε με ολους οσους εχουν παραλαβει;σας εστειλαν μηνυμα απο την ACS ή τις εφεραν κατευθειαν;ρωταω γιατι εγω δεν εχω κανενα νεο...(μου εχουν στειλει μονο,απο το print24,οτι η παραδοση θα γινει μεχρι 15/10)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

καλησπερα. μπορει καποιος να με βοηθησει? Προσπαθω με ζωγραφικη να φτιαξω τις καρτες και δεν μπορω να βρω τις διαστασεις τις σωστες. το 85χ55 ποιο ακριβως ειναι ή πειτε μου ενα ευκολο προγραμμα να κατεβασω να τις κανω

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...