Προς το περιεχόμενο

απολύτως δωρεάν επαγγελματικές κάρτες


tilegamos

Προτεινόμενες αναρτήσεις

στην μπροστά μεριά δεν ξέρω τι έκανα λάθος ήθελα να είναι ο πίνακας απο ακρη σε ακρη κι οχι έτσι αλλα δεν πειράζει..

το πιξέλιασμα είναι απο την ποιότητα τις φωτογραφίας για να μπορέσω να την ανεβάσω εδώ!!

Η πίσω όψη είναι πραγματικά διακριτικότατη, περίμενα να είναι όλη η κάρτα..τώρα είναι σα να αγόρασες το note και να ενοχλείσαι επειδή πίσω γράφει samsung!!!!!!!

έβαλα και το χάρακα για κλίμακα!! Ερωτήσεις κανείς?

 



ερωτήθηκε και παραπάνω αλλά δεν απαντήθηκε, σε τι διαστάσεις κάνατε εσείς τις δικές σας? 

Μορφοποίηση Ειδικό μέγεθος
Προσ/μός της σελίδας
 
 
90 x
50 mm
 
 ή  85χ 55
 
 
 
Οριζόντιο
 
 
Χαρτί Χαρτί πολυτελείας
 
Ιδιότητες
 
 
 
250 g/m²
Επιστρωμένο χαρτί
 
 
Γυαλιστερό
 
 

post-191173-0-86225900-1380636298_thumb.jpg

post-191173-0-37206600-1380636331_thumb.jpg

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

  • Απαντ. 271
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δημοσιευμένες Εικόνες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

Διάλεξες μέγεθος κάρτας 90*55 και το μέγεθος της εικόνας που έστειλες ήταν μικρότερο και δεν κάλυψε όλη την κάρτα;

Εdit: Βασικά τώρα είδα ότι όταν επιλέξεις τις 250 δωρεάν έχεις προκαθορισμένες επιλογές, μέγεθος 85*55 και χαρτί 350 g/m2 γυαλιστερό. Η εικόνα που έστειλες τι διαστάσεις είχε;

Επεξ/σία από matrixxx
Αφαιρεση quote...
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

85 * 55 έβαλα και αυτό έστειλα ..

γιατί έχει περιθώριο δεν ξέρω, παίζει να το έβαλαν αυτοί

ή παίζει να έκανa  μ@λ@κία μετά στο save as jpeg δεν ξέρω

συμβουλή: μιλήστε με το support@print24 για τεχνικές λεπτομέρειες και θα σας βοηθησουν

 

ΚΑΙ ΕΧΕΙ ΚΑΙ ΣΥΝΕΧΕΙΑ ΠΑΙΔΙΑ!!!!!

τώρα μολις ήρθε:

 

Αξιότιμε κύριε Νικόλαος, 

σας ευχαριστούμε πολύ για την παραγγελία σας  - ελπίζουμε πραγματικά να ανταποκριθήκαμε στις προσδοκίες σας ή ίσως και να τις ξεπεράσαμε. 

Παρακαλούμε αξιολογήστε τώρα τις επιδόσεις μας - δεν θα χρειαστείτε περισσότερα από 30 δευτερόλεπτα. 

Για να μεταβείτε στην υποβολή της αξιολόγησης, κάντε κλικ εδώ: www.print24.com/ 

Κερδίστε τώρα έως 40,- € για την αξιολόγησή σας! Γράψτε τώρα τη σύντομη έκθεση αξιολόγησής σας για το print24 σε ένα από τα παρακάτω portal. Ανεξάρτητα από το εάν η αξιολόγησή σας είναι θετική, αρνητική ή ουδέτερη, θα λάβετε από εμάς για τον κόπο σας ένα κουπόνι εκτύπωσης αξίας έως 40,- €

 

 

Η διαδικασία είναι απλή:

  • Κάνετε μια εγγραφή σε μία από τις παρακάτω ιστοσελίδες αξιολόγησης : TwitterFacebooktuugo ήtrustpilot
  • Γράψτε μια ανασκόπηση των προιόντων, υπηρεσιών μας, κτλ.
  • Για την καταχώρηση μίας αξιολόγησης σε portal αξιολογήσεων όπως τα ciao, dooyoo & Qype, κερδίζετε κάθε φορά 10,- €.
    Για μία αξιολόγηση στο Facebook ή το Twitter σας χαρίζουμε 5,- € κάθε φορά.
  • Στείλτε το σύνδεσμο με την έκθεση αξιολόγησής σας έως τις 15.10.2013 στη διεύθυνση [email protected].

Μετά τη δημοσίευση των αξιολογήσεών σας θα σας στείλουμε άμεσα το εκπτωτικό κουπόνι! Μπορείτε να εξαργυρώσετε το κουπόνι αξίας έως 40,- € εντός 30 ημερών από τη λήψη του. 

Εάν έχετε ερωτήσεις σχετικά με την προσφορά μας, επικοινωνήστε απλά μαζί μας στη διεύθυνση [email protected]

Ανεξάρτητα από την αξιολόγησή σας 

Έχετε καλές εντυπώσεις από εμάς; Τότε συστήστε μας στους φίλους και τους συνεργάτες σας ή καταχωρήστε απευθείας ένα σχόλιο στο βιβλίο επισκεπτών μας. 

Επίσης, μπορείτε φυσικά να μας συστήσετε στους φίλους και τους συνεργάτες σας ή να καταχωρήσετε απευθείας ένα σχόλιο στο βιβλίο επισκεπτών μας. 

Στείλτε τώρα τη σύστασή σας: www.print24.com/

Γράψτε τώρα το σχόλιό σας στο βιβλίο επισκεπτών: www.print24.com/

Εάν δεν επιθυμείτε να λαμβάνετε πλέον την ερώτηση αξιολόγησης, μπορείτε να ακυρώσετε οποιαδήποτε στιγμή την αποστολή της στη διεύθυνση e-mail σας κάνοντας κλικ εδώ.

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημοσ. (επεξεργασμένο)

tilegamos  σε πόσες μέρες σου ήρθε απο την παραγγελεία?

άκυρο γιατί τώρα που έκανα την παραγγλεία είδα παράδοση μέχρι 16-10

Επεξ/σία από SATELLITE
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οντως το email καλο θα ηταν να γραφτει εδω γιατι ισως καποιος να μην το συγκρατησε απ'το popup screen που βγηκε σε καποια φαση...(οπως-γκουχου...εγω-γκουχου... :eek: )

Επειδη κι εγω κατα την παραγγελια σκεφτηκα "αραγε θα το θυμαμαι μετα το email?" τελικα παρατηρησα οτι υπαρχει μεσα στο mail που ερχεται μετα την παραγγελια... ;)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

το πιο λογικό ειναι οτι η εικόνα που τους έστειλες ήταν πολυ χαμηλή σε dpi. Και γ'αυτο στην έκαναν έτσι.

Για τέτοιες εκτυπώσεις τα αρχεία ειναι στα 300dpi

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

οχι 300 ειναι εχω κρατησει το αρχειο που έστειλα

αλλα ενώ εγώ δεν άφηνα  περιθώρια όταν τη σχεδίαζα, μετα το save άφησε οπότε προσέξετε μη την πάθετε!! anyway μικρό το κακό!

τουλάχιστον δεν φταίνε οι τύποι της εκτύπωσης!! 

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Offtopic:

 

Προσωπικά μου αρέσει με το περιθώριο! Φαίνεται σαν τοίχος από πίσω.

 

Ontopic:

 

Ευχαριστώ για την ενημέρωση της προσφοράς!!!

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Εκανα και εγω σήμερα παραγγελία και αφού έλαβα επιβεβαιωτικό μειλ μετά την παραγγελία έστειλα τα στοιχεία στο [email protected] . Παρόλο που τα έστειλα 2 φορές και τις 2 , έλαβα μειλ πως είναι λανθασμένα ,πράγμα αδύνατο καθώς τα έλεγξα ξανά και ξανά. Αντιμετώπισε κανείς αντίστοιχο πρόβλημα;

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Και μένα μου τα γυρίσανε πίσω την πρώτη φορά. Τώρα περιμένω απάντηση για το δεύτερο αρχείο.

Πάντως έχει επιλογή και για ανέβασμα από τη σελίδα τους, δε χρειάζεται με email....

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Επισκέπτης
Αυτό το θέμα είναι πλέον κλειστό για περαιτέρω απαντήσεις.

  • Δημιουργία νέου...