Προς το περιεχόμενο

Browsers: Αύξηση μεριδίου αγοράς του IE έναντι του Firefox και Chrome


dimitris2006

Προτεινόμενες αναρτήσεις

  • Απαντ. 49
  • Δημ.
  • Τελ. απάντηση

Συχνή συμμετοχή στο θέμα

Δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί απορούν και δυσανασχετούν για την χρήση του ΙΕ .Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω . Ρε μάγκες τι σας αφορά εσάς , το τι χρησιμοποιεί ο άλλος ;

Εγώ χρησιμοποιώ ΙΕ για e-banking και για αγορές , κάποιος άλλος γιατί  είναι σταθερός και ούτω καθ εξής.

Τι ζόρι τραβάνε μερικοί , δεν το καταλαβαίνω; Μιλάμε για προχωρημένα άτομα τώρα , όχι για χθεσινούς.

  • Like 2
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Το οτι ειμαστε προχθεσινα ατομα αυτο ειναι σιγουρο! Εγω ασχολουμαι με τους υπολογιστες απο τα 14 και ειμαι 42

Βλέπω,απο μικρος στα βασανα!

Ελπίζω να μην έπεσες και συ στα σκληρά!

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Κάποιος είχε πει: Υπάρχουν τα ψέματα, υπάρχουν τα μεγάλα ψέματα και μετά υπάρχει η Στατιστική !!

Εισαι σιγουρος οτι είπε η Στατιστικη και οχι η Πολιτική?:P

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Βλέπω,απο μικρος στα βασανα!

Ελπίζω να μην έπεσες και συ στα σκληρά!

 

Μπα στο Os X ειχα πεσει αλλα πλεον με δυο μωρα δυσκολα τα πραγματα.

  • Like 1
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δεν καταλαβαίνω γιατί μερικοί απορούν και δυσανασχετούν για την χρήση του ΙΕ .Ειλικρινά δεν το καταλαβαίνω . Ρε μάγκες τι σας αφορά εσάς , το τι χρησιμοποιεί ο άλλος ;

Εγώ χρησιμοποιώ ΙΕ για e-banking και για αγορές , κάποιος άλλος γιατί  είναι σταθερός και ούτω καθ εξής.

Τι ζόρι τραβάνε μερικοί , δεν το καταλαβαίνω; Μιλάμε για προχωρημένα άτομα τώρα , όχι για χθεσινούς.

 

Είμαι web developer,δημιουργώ ιστοσελίδες, διαδικτυακές εφαρμογές κλπ και όταν χρησιμοποιείς τον IE, μου κάνεις την ζωή εξαιρετικά δύσκολη :)

Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Τουλάχιστον από εδώ και πέρα θα χρησιμοποιούν τον IE 10 που είναι by default installed και είναι μακράν καλύτερος από τους προγόνους του..

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα

  • Δημιουργία νέου...