Προς το περιεχόμενο

Νέο Humble Bundle nordic games


gascp

Προτεινόμενες αναρτήσεις

Δεν επικροτώ καμμιά κίνηση που μειώνει την αξία αυτού που αγοράζεις. Καλά κάνει ο κάθε έξυπνος και τα μεταπουλάει, τα αγόρασε (έστω πολύ φθηνά) και τα πουλάει πιο ακριβά, δεν βρίσκω οτιδήποτε μεμπτό. Με το να εννώνουν πολλά παιχνίδια σε 1 gamekey δεν κερδίζεις τίποτα, ίσα ίσα που είναι πιο δύσκολο να δωρίσεις ή να πουλίσεις μεμονομένα παιχνίδια.

Αφού δεν επικροτείς καμία κίνηση που μειώνει την αξία αυτού που αγοράζεις τότε μην αγοράσεις και το ίδιο το bundle που σου δίνει 8 παιχνίδια στη τιμή που κάνει μόνο το ένα.

 

Εάν καλά κάνει ο κάθε έξυπνος και τα μεταπουλάει όσο θέλει με την λογική του το κάνω γιατί απλά μπορώ,τότε καλά κάνει και ο διευθυντής σου και σε πήζει κάθε μέρα δίνοντάς σου όλο και λιγότερα χρήματα για την ίδια δουλειά,καλά κάνει το κράτος και σε στάζει στους φόρους κάθε χρονιά και ούτω καθεξής.

 

Μπορεί εσύ να μην βρίσκεις τίποτα μεμπτό σε όλα αυτά και να αγοράζεις ότι θες,απ'όπου θες και όσο θες αλλά αυτό είναι δικό σου θέμα.Εγώ που βρίσκω μεμπτό το να δίνω στον κάθε 'έξυπνο' χαρτζιλικάκι δεν έχω κανένα πρόβλημα να μου δίνουν 2 κωδικούς για τα 8 παιχνίδια και να μην βγω 2 φορές για καφέ για να κάνω ένα δωράκι στο κολλητό μου.

 

ΥΓ:Σόρρυ mods για το offtopic

  • Like 3
Συνδέστε για να σχολιάσετε
Κοινοποίηση σε άλλες σελίδες

Δημιουργήστε ένα λογαριασμό ή συνδεθείτε για να σχολιάσετε

Πρέπει να είστε μέλος για να αφήσετε σχόλιο

Δημιουργία λογαριασμού

Εγγραφείτε με νέο λογαριασμό στην κοινότητα μας. Είναι πανεύκολο!

Δημιουργία νέου λογαριασμού

Σύνδεση

Έχετε ήδη λογαριασμό; Συνδεθείτε εδώ.

Συνδεθείτε τώρα
  • Δημιουργία νέου...